• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TSOHfree community ☮ & traveller places
    ... narazili jste nekdy na svých vejletech at uz to bylo kamkoliv na komunity lidi volne zijicich v rámci logiky a ve vetsine pripadu v souladu s prirodou ? nemyslim tim squaty... V Německu vyšla dokonce knížka popisujici kde jsou tato místa (což si myslim že je chyba..). Na jihu Španělska jsem par takovejch mist navštívil a mohu říci že určitě zajímavé a pro dost lidí i zásekové... žije tam i dost lidi z cz i sk. Jedná se například o pěkné údolí /poblíž něho se koná známej Dragon fest/ lide tam žijou v jurtach, teepeeckach, i nejakej obydlenej domeček se tam najde... zajimave to je... Beneficio se to menuje... asi 100 km odtud je vyborna zatoka se zriceninou hradu kam nevede cesta pro auta... klid je zde... pramen vody... a take par lidi tu zije...
    v jednech horach je mala vesnice cca o 20 starejch domech > osamocene v kopcich... byla pomerne dlouho opustena a nejaky ten patek dozadu ji take obydleli lide v podstate odkudkoliv...
    co se tyka tech travellerskejch mist... jsou tam i takova ,,městečka/osady,, z obytnejch aut /vetsinou GB, F/ /El Moreon/ z nichz vetsina jiz neni schopna vzhledem k technickemu stavu odjet... ale lide tam fungujou... co do ,kultovnich, mist tak urcite termaly u Santa Fe /na dohled Sierra Nevada/... vzdycky je tam hafo lidi co cestujou... a maj co rict... a toto misto je jedinecne nebot se tam da koupat v horke vode co vyvera ze zeme v olivovem haji a neni to podrobeno komerci... doufejme ze to vydrzi co nejdele...
    videl jste nekdo neco podobneho ? kdekoliv, kdykoliv, cokoliv ..... i ve snu treba... :)

    skoukni kup a jeď :) [ DODAFKY, BUSY, NAKLADAKY, .. vsak to znate >:o] ]
    rozbalit záhlaví
    RFK
    RFK --- ---
    _A5_: kdo?
    _A5_
    _A5_ --- ---
    RFK: Myslim, ze piko bylo ten duvod proc odjel pryc rikal...
    ostatne jako vic zevlaku z cech, co potka clovek na cestach - utek pred drogami nebo zakonem:)

    No Mira je ted zas cistej az moc ..imho
    RFK
    RFK --- ---
    _A5_: kecy!?,no příběh je ten,že jsem se s nim potkal ve stavu "tři dny na perníku na akci" už bylo skoro po všem a samozřejmě,že jsem měl káru vobleženou ještěrstvem toho nejtěžšího kalibru (foil na tripu,třináctiletej ládik z liberce na tripu a pár dalších zevlantů který si nepamatuju).z dlouhý chvíle jsem jim dával fakt přehnaný filozofický kázání (foil i ládík to brali jako velkou prdel,aůle ti ostatní to žrali jako guláš).načež se tam přifařil i tenhle typ a hrozně jsme si rozuměli.buhehe
    _A5_
    _A5_ --- ---
    RFK: jj, to si vlastne pamatuju, jak o tobe porad basnil...
    RFK
    RFK --- ---
    KATKA119: já ho taky znám,myslim si že je super ale nikdo z nás nejni dokonalej a každýmu vobčas jebne.mě celkem ovlivnil:)pozdravuj ho i vode mě
    ORLIK
    ORLIK --- ---
    KALISON: No to by me taky zajimalo! Meli bychom udelat poradnik, at se chudak klaun jeste nedopousti uprednostnovani veritele!
    CLOWN
    CLOWN --- ---
    greace rhodos, za mněsíc spět.......
    KALISON
    KALISON --- ---
    CLOWN: tg co je stebou???kdy zacnes vracet dluhy???uz nas to nebavi.......nebud zmrd a ozvise,ajen tak mimochodem nevite negdo gde bych mohl potkat tadytoho drsnyho trevelera??????dik
    KATKA119
    KATKA119 --- ---
    TSOH: jj jasne, pozdrav vyridim
    TSOH
    TSOH --- ---
    ty bláho... sem si nedavno rikal ze na tohodle cloveka asi uz nikdy nenarazim.... :) pamatuju ho pred par lety ze Santa Fe... pospaval venku bez spacaku a to byl destivej únor/brezen (když hodně pršelo tak si zalez do stareho vraku). Kvuli tomu pry neji teple jidlo a ani do termalu neleze... aby mu pak nebyla zima.....
    a asi tyden rikal ze odpoledne pojede do Granady - a nejak se to cely tyden s presunem neuskutecnilo.... (a koukam ze nakonec mu to vyslo... :) ale kazdopadne vcelku ferovej clovek....
    no pozdravovat vod Honzy jak jsme spolu byli za manželskym parem z Cz s 8 detma pro mapu hvězd.... je možno toto vyrídit ? :)
    _A5_
    _A5_ --- ---
    TSOH: Jj, to je presne on! Jsme uvarili nejaky testoviny a on ze je prej zrat nebude, ze mu teply jidlo bere energii...
    TSOH
    TSOH --- ---
    neni to nahodou ten typ co x let nepouziva penize, neji teple jidlo a na brise ma vykerovanou mantru ? Martin se tusim jmenuje (původně z Chomutova ) ...
    CLOWN
    CLOWN --- ---
    _A5_: ,D
    KATKA119
    KATKA119 --- ---
    tak to nevim, ja ho znam mesic a zda se mi v pohode
    _A5_
    _A5_ --- ---
    KATKA119: omg, to je tenhle silenec :) ...Co nadaval lidem v cigi, ze jsou moc majetnicky ze se nechtej podelit o svoje nakladaky :)
    KATKA119
    KATKA119 --- ---
    pokud byste někdo chtěl bližší info, napište mi, já jsem s ním v kontaktu, on na internet nechodí..
    KATKA119
    KATKA119 --- ---
    KATKA119
    KATKA119 --- ---
    KATKA119
    KATKA119 --- ---
    KATKA119
    KATKA119 --- ---
    KATKA119
    KATKA119 --- ---
    vzkaz od kamaráda ze Španělska(Čecha): Kdybyste potřebovali přespat v Granadě, můžete pobýt v mé jeskyni. Míra

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam