• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TSOHfree community ☮ & traveller places
    ... narazili jste nekdy na svých vejletech at uz to bylo kamkoliv na komunity lidi volne zijicich v rámci logiky a ve vetsine pripadu v souladu s prirodou ? nemyslim tim squaty... V Německu vyšla dokonce knížka popisujici kde jsou tato místa (což si myslim že je chyba..). Na jihu Španělska jsem par takovejch mist navštívil a mohu říci že určitě zajímavé a pro dost lidí i zásekové... žije tam i dost lidi z cz i sk. Jedná se například o pěkné údolí /poblíž něho se koná známej Dragon fest/ lide tam žijou v jurtach, teepeeckach, i nejakej obydlenej domeček se tam najde... zajimave to je... Beneficio se to menuje... asi 100 km odtud je vyborna zatoka se zriceninou hradu kam nevede cesta pro auta... klid je zde... pramen vody... a take par lidi tu zije...
    v jednech horach je mala vesnice cca o 20 starejch domech > osamocene v kopcich... byla pomerne dlouho opustena a nejaky ten patek dozadu ji take obydleli lide v podstate odkudkoliv...
    co se tyka tech travellerskejch mist... jsou tam i takova ,,městečka/osady,, z obytnejch aut /vetsinou GB, F/ /El Moreon/ z nichz vetsina jiz neni schopna vzhledem k technickemu stavu odjet... ale lide tam fungujou... co do ,kultovnich, mist tak urcite termaly u Santa Fe /na dohled Sierra Nevada/... vzdycky je tam hafo lidi co cestujou... a maj co rict... a toto misto je jedinecne nebot se tam da koupat v horke vode co vyvera ze zeme v olivovem haji a neni to podrobeno komerci... doufejme ze to vydrzi co nejdele...
    videl jste nekdo neco podobneho ? kdekoliv, kdykoliv, cokoliv ..... i ve snu treba... :)

    skoukni kup a jeď :) [ DODAFKY, BUSY, NAKLADAKY, .. vsak to znate >:o] ]
    rozbalit záhlaví
    EVACEK
    EVACEK --- ---
    SGNLR: severnější pobřeží je prej nic moc, aspoň to říkali kluci, co to tam vloni projížděli detalněji. V Bosně určitě stojí za to město Jajce, je u toho nádherná voda, kde se dá stát...
    SGNLR
    SGNLR --- ---
    ja se koncem tyden vydavam pres bosnu a srbsko do albanie, asi spis severnejsi pobrezi..tak kdyby o necem nekdo vedel tim smerem, taky uvitam tipy,)
    CMIMI
    CMIMI --- ---
    Zdravim, ráda bych vyrazila na ňáký freeparty do Evropy...Španělsko, Itálie, Francie...bohužel nevim kdy a kde se něco koná. Takže kdyby náhodou někdo z vás věděl nebo i věděl jen to, jak a kde to zjistit, moc by mi pomoh. Pls. kdyžtak mi to písněte do pošty. Díky
    YOZHIN
    YOZHIN --- ---
    TIP: pristi tyden nevim, ale 30.ho zacina slovtek
    kdyztak klikej tady http://www.freetekno.sk/camp23/index.php
    TIP
    TIP --- ---
    kdyby nekdo vedel o nejaky freeparty ktera se kona pristi tyden na slovensku/severu madarska, dejte mi prosim echo do posty:)
    nebo kontakt na nekoho kdo by vedel
    CLOWN
    CLOWN --- ---
    lidi jsou tam pořák, kdo a kde to netušim, dost se jich odstěhovalo, ale po okolí vznikli lepší místa,D
    KATKA119
    KATKA119 --- ---
    TIP: Beneficio by melo normalne funguvat, kamarad se tam potuluje
    LOGO
    LOGO --- ---
    TIP: cigarones jsem cetl na nyxu nekde, ze pres nej sla potopa tak pred mesicem apod. jak je to ted je otazka
    TIP
    TIP --- ---
    zdar nemate tu nekdo nejnovejsi info o cigarrones ci beneficiu? chystame se do tech mist na stopa v pristich 2 tejdnech
    KALISON
    KALISON --- ---
    v soukr nekomunikuje sorry!!!!!!tohle esnad zabere
    JAGULAR
    JAGULAR --- ---
    KALISON: to si reste v soukromi pls!
    KALISON
    KALISON --- ---
    CLOWN: co je????ty zijes??nechces se pochlapit a splatit svove 2lety dluhy???cekam dost dlouho nemylis????uz meto fkt kva sere!!!!!!!!!!!!!
    CLOWN
    CLOWN --- ---
    kámoška dnes prohláslila když jim zase vo půl sedný klepal old bill on a fuking door of trailer
    "YOU CAN TAKE THE GIRL OUT OF THE SITE, BUT U CANT TAKE THE SITE OUT OF THE GIRL!"
    CLOWN
    CLOWN --- ---
    and they sey we are robers,D
    CLOWN
    CLOWN --- ---
    BOS
    BOS --- ---
    zdravím,
    už jsem to tu avizovala jednou ([ BOS @ free community ☮ & traveller places ►▲◄ ]) - v červnovým čísle Kulturní Pecky s tématem "cestování zadarmo" budu věnovat jednu až dvou-stránku lidem, který žijou v dodávkách. v příloze dvě otázky, pokud si někdo z vás na ně najde čas odpovědět, budu fakt ráda. jako podpis mi stačí přezdívka (pokud nechcete uvdět civilní jméno) a typ auta.
    odpovědi na mail (v dokumentu) nebo klidně tady do pošty.
    děkuju moc!

    KP_otazky 6_2010.doc (31232 B)
    BERUNA
    BERUNA --- ---
    B_KOMPLEX: :) lepsi zajet do polska s kamosema..:)
    B_KOMPLEX
    B_KOMPLEX --- ---
    BERUNA: ja klidne pojedu, ale jedine,kdyz pojedes se mnou
    BERUNA
    BERUNA --- ---
    ssry ze sem oftopic... znamy se pta, jestli neznam nekoho kdo by prijel zahrat do polska na squat...pry za cestovny...http://www.myspace.com/ataksilesia...kdyztak muzu dat kontakt, je to pry 70km od ostravy, ale psala sem mu ze z prahy se tam asi tezko nekomu bude chtit..
    CLOWN
    CLOWN --- ---
    CLOWN
    CLOWN --- ---
    jinný místo jinná doba,D možná i jinný lidi, ale podle mýho si to jen myslej,D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam