• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TSOHfree community ☮ & traveller places
    _A5_
    _A5_ --- ---
    FEEX: Nejaci rezidenti tam zustali - voda na ne asi nedosahla, ale ke svym obydlim se dostanou jen pesky nebo jeepem pres ricni brod :)

    El Moreon podle vseho funguje.
    FEEX
    FEEX --- ---
    _A5_: slusny!
    tam uz nezustalo vubec nic? a co ty pozemky co meli lidi ve vlastnictvi? by me zajimalo kam se vsichni rezidenti presunuly... a elmoreon funguje?
    ZUBR
    ZUBR --- ---
    spíš třeba kde sou naky rodiny s dětama. poohližim se po možnosti změny jak vypadnout z paneláku aspon na čas(přes léto) idealně někde kolem prahy aby si mohli děcka hrát venku a dalo se dojet do prace.
    ZUBR
    ZUBR --- ---
    existují naký komunity kde bydlej lidi dohromady tady v čr? statek u okoře, neky další?
    KCE
    KCE --- ---
    tak vono kdo by se chtel pres leto koupat v horky vode... ;))
    _A5_
    _A5_ --- ---
    KCE: V Santa fe bylo taky celkem mrtvo... tak 5 trucku maximalne, jinak nic [krom spanelaku jezdicich se koupat..]
    KCE
    KCE --- ---
    no to moje S.Fe je po pul roce bydleni, jak sem psal, nejlepsi casy.... (a zas budou!:)
    _A5_
    _A5_ --- ---
    KCE: To nevim, ale bylo mi z toho pohledu smutno...
    par mesicu jsem tam pred par lety pobyval
    KCE
    KCE --- ---
    ty vraky z reky uz nekdo vytahal jo?;)
    _A5_
    _A5_ --- ---
    Jinak jestli nekoho zajima, jak to vypada v cigarrones ted, tak takhle:


    Foceno cca pred 14ti dni.
    CHAPORA
    CHAPORA --- ---
    DRUDRIGER2: http://www.levneletenky.org/levne-letenky-indie-praha-aurangabad-zpet-9776-kc a po zemi jsme byli v Indii za 8 dnu, sic ne stopem, ale od turecka na vychod doprava levna...
    _A5_
    _A5_ --- ---
    KCE: To mi pripomina tohle :) ..myslim, ze to byl Dragon 2007
    DRUDRIGER2
    DRUDRIGER2 --- ---
    cekuji levne letenky do indie ale ani boha pod nejakich 13 to nepujde, na stopa je to na prd, viza pakistan a indie a vizum se dava jen na 6mesicu do indie takze kim se tam clovek dostane aby uz sel za tejden spatky.... nebo nejake typy
    JUDIY
    JUDIY --- ---
    KCE
    KCE --- ---
    ted sem nahodou se nasel:)

    nejlepsi casy...;)
    DRUDRIGER2
    DRUDRIGER2 --- ---
    JUDIY: omrkni todle mrte zajimavych mist taky http://www.workaway.info
    ja jse chystam taky alem zatim neni peniz, tak pujdeme spolu a ty to platis.Super dik
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    Ciao, nekdo nejaky zajimavy mista po ceste camino nort smerem do santiaga de copostela (resp. severni pobrezi spainu) ?
    JUDIY
    JUDIY --- ---
    Mate někdo tipy na zajimavy mista v Indii?
    Mam kontakt na nakou permakulturni zahradu ....co dal?
    DARJEEL
    DARJEEL --- ---
    zdarvíčko vespolek
    Máte nějaké tipy na zajímavé traveller places v Rakousku, Itálii, Slovinsku? Jsou-li tam vůbec takové?

    Díky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam