• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TSOHfree community ☮ & traveller places
    ... narazili jste nekdy na svých vejletech at uz to bylo kamkoliv na komunity lidi volne zijicich v rámci logiky a ve vetsine pripadu v souladu s prirodou ? nemyslim tim squaty... V Německu vyšla dokonce knížka popisujici kde jsou tato místa (což si myslim že je chyba..). Na jihu Španělska jsem par takovejch mist navštívil a mohu říci že určitě zajímavé a pro dost lidí i zásekové... žije tam i dost lidi z cz i sk. Jedná se například o pěkné údolí /poblíž něho se koná známej Dragon fest/ lide tam žijou v jurtach, teepeeckach, i nejakej obydlenej domeček se tam najde... zajimave to je... Beneficio se to menuje... asi 100 km odtud je vyborna zatoka se zriceninou hradu kam nevede cesta pro auta... klid je zde... pramen vody... a take par lidi tu zije...
    v jednech horach je mala vesnice cca o 20 starejch domech > osamocene v kopcich... byla pomerne dlouho opustena a nejaky ten patek dozadu ji take obydleli lide v podstate odkudkoliv...
    co se tyka tech travellerskejch mist... jsou tam i takova ,,městečka/osady,, z obytnejch aut /vetsinou GB, F/ /El Moreon/ z nichz vetsina jiz neni schopna vzhledem k technickemu stavu odjet... ale lide tam fungujou... co do ,kultovnich, mist tak urcite termaly u Santa Fe /na dohled Sierra Nevada/... vzdycky je tam hafo lidi co cestujou... a maj co rict... a toto misto je jedinecne nebot se tam da koupat v horke vode co vyvera ze zeme v olivovem haji a neni to podrobeno komerci... doufejme ze to vydrzi co nejdele...
    videl jste nekdo neco podobneho ? kdekoliv, kdykoliv, cokoliv ..... i ve snu treba... :)

    skoukni kup a jeď :) [ DODAFKY, BUSY, NAKLADAKY, .. vsak to znate >:o] ]
    rozbalit záhlaví
    PAKKA
    PAKKA --- ---
    SP1T: jou českou partičku určo letos potkáš. Jak jedeš(te)?
    MASOO
    MASOO --- ---
    SP1T: posledne bylo predloni?
    SP1T
    SP1T --- ---
    Ukaze se nekdo letost? Posledne jsem ceskou particku vubec nepotkal...

    TSOH
    TSOH --- ---
    MIK23
    MIK23 --- ---
    MICHAL_R: to by mě také zajímalo...
    MICHAL_R
    MICHAL_R --- ---
    Ahoj, nemáte náhodou někdo nějaký tip na Srí Lanku?
    KLARYSSA
    KLARYSSA --- ---
    Dotaz.V lete se chystam do Rima a trochu projet Italii.Hledam nekoho, kdo byl ve Forte Prenestino a poskytl by mi info.Dik
    FREEK303
    FREEK303 --- ---
    EXX:
    KCE:
    good to know , where heading direction portugal next week !!!!
    KCE
    KCE --- ---
    CAR&VAN technical solutions in action!:)
    nejcasteji na 0033632010317
    zatim bayonne, pak smer jih spana..
    .
    .
    ..a zatim same dobre reference!;)) (fota ma exx;)
    EXX
    EXX --- ---
    mimochodem, kdokoli ma problemy s autem a traveli nekde v oblasti jih francie, spaneslko apod. zkuste se ozvat me nebo id KCE a dame vam to kdyz to pujde do kupy. Mame tu relativne veskerej vercajk a jsme schopny toho dost udelat.
    ANIXA
    ANIXA --- ---
    CLOWN: to jsou kecy, ty bagry bouraji dosavadni vestibul a obnovuji puvodni vzhled krajiny..
    ANIXA
    ANIXA --- ---
    CLOWN: to jsou kecy, ty bagry bouraji dosavadni vestibul a obnovuji puvodni vzhled krajiny..
    KCE
    KCE --- ---
    kdyby to nekoho zajimalo, mam tu naky fotky z freecampu v pauillacu a v avensanu (na konci alba)
    (takysou tam predtim fotky z uz zavreneho squatu v bordeaux)
    kce | travel2014 – rajce.net
    http://kce.rajce.idnes.cz/travel2014
    JOINATAN
    JOINATAN --- ---
    SGNLR: uz tam nejsme, ted jsem v italii a parkuju tu na squatte
    SGNLR
    SGNLR --- ---
    JOINATAN: a budete tam dlouhodobe?kdyz vydrzite a bylo by to mozny, tak bysm se v lednu pri ceste treba staviuli s jednou delsi dodavkou a radi okoukli a seznamili se
    LOJZAK
    LOJZAK --- ---
    PAPEZ: ses na vine jo ? :)
    FREEK303
    FREEK303 --- ---
    hello do some one know free,nice and natural parkings around Milano? we leave tomorrow and we dont have any idea where to go yet!!!!
    thanks.
    freek
    PAPEZ
    PAPEZ --- ---
    zdravim nevite jestli o vikendu se nekona nejaka partoska v champagne? okoli epernay?
    BOYLER
    BOYLER --- ---
    JOINATAN: fotka ma mozna velkou velikost...kdyz mi nejde neco na nyx nahrat primo z galerie, tak to sem frknu pres dropbox...nenacita tak dlouho, jelikoz sdilis jenom odkaz a nenahravas to na seever nyxu,)peace
    JOINATAN
    JOINATAN --- ---
    nejak mi to nejde nahrat z mobilu :/ ale doplnim
    KCE
    KCE --- ---
    foto nevidim:/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam