• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TSOHfree community ☮ & traveller places
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    no ja si hlavne myslim ze ani takovy narizeni neexistuje
    HIKY
    HIKY --- ---
    ROBOOTEK: přesně to jsem si řikal v Německu na odpočívadle :-P
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    HIKY: blbost.. kdyz ses unavenej na dalnici tak je to jediny mozny reseni! rozhodne lepsi je se prospat a jet dal.. kdyz tak te proste policajti vzbudej
    JESTEDMAN
    JESTEDMAN --- ---
    KARLOS: 51.093268, 2.565483 - krásná pláž, bunkry na pláži, kousek do Calais. parkování bude lepší asi v De Panne (Be), ve Francii na parkovištích je dost traverz na 2,2m
    HIKY
    HIKY --- ---
    KARLOS: v Německu se prej nemá spát na odpočívadlech ...
    KARLOS
    KARLOS --- ---
    Cus. Za nedlouho se budeme stehovat do Londyna a pojedeme s dodavkou Praha - London.
    Muzete pls nekdo nahodit par typu kde to po ceste zapichnout? Holandsko, Nemecko, klido pobrezi Francie.
    Dikes
    AMANITKA
    AMANITKA --- ---
    EXX: cekam tu .)
    KCE
    KCE --- ---
    aktualne stojim v bdx v pristavu, taky moc pekny misto, ma to tu spirit.. spousta lidi bydli na lodich, at uz na vode ci na sousi.. prijemny sousedi, recup nedaleko..free net.. :)




    EXX
    EXX --- ---
    AMANITKA: nakonec jsem nesehnal lift z freq do cr.. tak jsem cas co zbyval do odletu venoval prestavbe.. ps doufam ze ty tvoje tajiny a makeup nebudu tahat naveky v aute a ze se potkame ve fr.
    AMANITKA
    AMANITKA --- ---
    EXX: takze nakonec jo? muraku .) moc tam prosim pozdravuj a uzij a budu se tesit na report .)
    PAKKA
    PAKKA --- ---
    FREEKUENCY...někdo kdo by se podělil o auto? :]
    EXX
    EXX --- ---
    shanim lift z frekvency do cr.. muzu ridit, na naftu prispeju samo.. posta, potrebuju to rozhodnout brzo jinak musim letecky
    KLK
    KLK --- ---
    Frequenci....doufam že tam dojedu letos ....zatím kejsnu v Lajne..
    EXX
    EXX --- ---
    nekdo kdo jede do cr po frequenci? potreboval bych pak neco odvezt do cr. 10litrovej kanystr a nejaky suvenyry z maroka. nechce se mi to podilat pres dhl.. resp az jako posledni moznost. dyztak posta. ja vim asi jen o jednom aute a to je dost maly a plny lidi
    SP1T
    SP1T --- ---
    hmm, mel jsem jet opet s Freak Boutique, ale nakonec z toho seslo, crew nejede. Takze velky zklamani, ale na druhou stranu budu mit treba sanc nekoho potkat. Min. rok jsem od nas moc paty nevythanul, zvucil jsem kapely tri dny...
    Takze asi letet do Lisabonu a pujcit naky prostornejsi auto...
    PAKKA
    PAKKA --- ---
    SP1T: jou českou partičku určo letos potkáš. Jak jedeš(te)?
    EXX
    EXX --- ---
    ja to jeste zvazuju.. kamaradi lakaj, ale z maroka se vratim financne dost vystavenej a mozna budu rad ze jsem rad..
    MASOO
    MASOO --- ---
    SP1T: tak to nas tam bylo docela dost.)
    SP1T
    SP1T --- ---
    MASOO: jo, rok byla pauza
    MASOO
    MASOO --- ---
    SP1T: posledne bylo predloni?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam