• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EENIGMAANYX Department of Political Science

    NYX Department of Political Science

    [ HOME ] politologove na Nyxu, odkazy, knihy a dalsi materialy a informacni servery
    Zpravy a diskuze: [ Domácí zprávy a komentáře - co se stalo, co se děje a co bude dál ] | [ Zahraničněpolitické události ] | [ Evropská unie ] | [ Debaty k news ]
    rozbalit záhlaví
    VENDULKA
    VENDULKA --- ---
    AAHHWISEGUY: no byly tam otázky typu kdo nebyl na první rep. ministrem toho a toho, kdo byl první izraelskej president atd..pak tam byly asi 3 urývky z nějakejch textů a k nim vždycky 3-4 otázky.
    Jo a nově byly psychotesty, což je podle mě docela fajn
    AAHHWISEGUY
    AAHHWISEGUY --- ---
    VENDULKA: co tam meli za otazky, ja loni koukal na nejaky modelovy testy nebo co a tam bylo dost komparaci... ze by doubek nasadil svy revolucionare Mosty a podobny zhovadilosti?
    VENDULKA
    VENDULKA --- ---
    TIP:
    heh já jsem tam u těch přímaček asistovala. Peklo to bylo, tradiční bordel a chaos. Ty testy byly dost drsný, na můj vkus tam bylo až moc otázek na českou politiku a několik ultra špeků. Soucítím s váma
    KENNYY
    KENNYY --- ---
    TIP: to teda bylo, premyslim o mozkovem stepu
    AAHHWISEGUY
    AAHHWISEGUY --- ---
    TIP: povidej, ja byl dneska na prijimackach na FSV a taky nic moc... samy moc konkretni hist. veci... teda tad myslim prijiacky na navaz. mgr.
    TIP
    TIP --- ---
    lidi, vcera zkousky na politologii ff uk..... jezis to bylo peklo :)

    KONNY
    KONNY --- ---
    FEMUR:
    ANTIHERO: přece jen se mi to nepodařilo najít, tak jsem to přeformulovala... přesto díky za tipy
    _MAKI_
    _MAKI_ --- ---
    ahoj, nemáte někdo něco v čj k Institutional Analysis and Development Framework, resp. nevíte kdo o IAD z českých autorů srozumitelně píše? (odb. články v aj mám, ale chtěla bych i něco česky) díky moc:)
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    KONNY: hod to do goolu celej citat.
    ANTIHERO
    ANTIHERO --- ---
    KONNY: o historii strany zelenych (vcetne deleni) a zamysleni nad ceskou SZ bylo v novinach (dnes nebo lidovky, nejsem si jista) nekdy v breznu. mozna je to to co hledas, mozna ne, ale urcite by se to dalo pouzit. pokud to budes chtit pomoct dohledat, PM me :)
    KONNY
    KONNY --- ---
    snad tady nejsem úplně mimo, pokud ano, nechť je mi prominuto, neboť mám problém.

    mám v bakalářce citaci, ale za boha si nevzpomenu, odkud to mám, je tomu dávno, co jsem to odněkud vyčetla a nepoznamenala jsem si zdroj. máte někdo ponětí, odkud to je? potřebuju jakýkoli zdroj...

    jedná se o dělení zelených stran na puristy a rainbow strany. puristé požadují striktně levicové ideje plus ekologické myšlenky, zatímco rainbow strany se nezajímají o pravolevou dimenzi, ale prosazují ekologické požadavky.

    byla bych moc vděčná za nějakou stopu vedoucí k cíli...
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    hoj shanim NUTNE v el verzi, nebo pokud jste z CR a mate paper.

    [KNIHA] The European Economic Community and Brazil: A New Dimension in Co-operation
    P Coffey - 1987 - University of Glasgow

    odmena jista:-)
    PSEUDOINTELLO
    PSEUDOINTELLO --- ---
    VENDULKA: no tak se poděl, když užs to nakousla!
    VENDULKA
    VENDULKA --- ---
    PSEUDOINTELLO: evropská integrace, systémové přístupy. Ale už to vim ;)
    PSEUDOINTELLO
    PSEUDOINTELLO --- ---
    VENDULKA: kdes na to narazila?
    VENDULKA
    VENDULKA --- ---
    prosím poradíte mi někdo jakej je vztah mezi policy network a policy communities? Chápu dobře že policy communities je forma toho jak mohou vypadat v policy net. aktéři?
    ONDREJR
    ONDREJR --- ---
    A, samozřejmě, přeji příjemný večer a dobrou chuť, pokud právě večeříte.
    :-DDD
    ONDREJR
    ONDREJR --- ---
    Ad Pseudointello a další: Byla-li Vaše poučení myšlena mým směrem, díky za ně. Příště se pokusím jej formulovat ještě měkčeji a doufat, že nebudou pochopena tvrdě.
    :-D
    ONDREJR
    ONDREJR --- ---
    Och, pardon, nerad bych někomu naboural jeho kruhy. A pakliže jsem to udělal, tak se skutečně omlouvám. Já jen, že už mám asi třetinu života za sebou, a tak se snažím o poměrně efektivní využívání času - diskuse tedy obvykle čtu jen při určitém množství příspěvků, přičemž doufám, že příspěvek bude příspěvkem a nikoli potřebou doplnit nerozmyšlené.
    EENIGMAA
    EENIGMAA --- ---
    :) jjj...uz jsem slysela od nekolika nyxaku, ze vetsinu jejich prvnich prispevku do dizkuzi jim hned nekdo zbuzeruje... a postupne si musej zacit vybudovavat "respekt"... takze STANMANE, uz mas uvod za sebou... :)
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    PSEUDOINTELLO: demence, vzdalenost, anonymita v 90 procentech pripadua tim padem vznikajici pocit sily ?.-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam