• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EENIGMAANYX Department of Political Science
    THORGRIM
    THORGRIM --- ---
    Kým a kde se produkuje česká politická věda. Personálně-institucionální analýza publikací v českých recenzovaných politologických časopisech

    http://www.cepsr.com/clanek.php?ID=368
    MRS_BRIGHTSIDE
    MRS_BRIGHTSIDE --- ---
    zdravim, nejaky tip na dobre casopisy s aktualnimi politoligickymi clanky (domaci,nebo lepe anglicky online)? dekuju
    THORGRIM
    THORGRIM --- ---
    ONDREJR: fajn, ještě by mohl dojet sem na periferii:)
    AAHHWISEGUY
    AAHHWISEGUY --- ---
    FEMUR: tak sjem se na te prednasce byl podivat a dobry, libilo, zapsano.
    HUSOKACHNA
    HUSOKACHNA --- ---
    prodám:
    Prorok, Lisa: Politologie, 2003: 100,-
    Skřivan: Evropská politika 1684-1914, Praha 1999: 99,-

    knížky jsou takřka nový, ceny přesto poloviční. předání praha nebo dobírka.
    AAHHWISEGUY
    AAHHWISEGUY --- ---
    FEMUR: jj biba ma v posledni dobe asi veselou naladu :D
    AAHHWISEGUY
    AAHHWISEGUY --- ---
    dnesnim dnem jsem konecne zapadnul mezi bakalare :D takze si dovolim upravit nastenku :D
    TSCHIKO
    TSCHIKO --- ---
    Novaka je imho treba cist jen na jeho predmety, jinak zbytecny.
    EJCZKA
    EJCZKA --- ---
    AAHHWISEGUY
    AAHHWISEGUY --- ---
    EJCZKA: zajimavy, vzpominam si pred trema rokama, ze o novakove "jakou demokracii pro nove demokracie?" se vyjadroval slovy: "a tohleto ctete" :D
    kouma ze buben rikal se uz pomalu rovna: jedna pani rikala.
    EJCZKA
    EJCZKA --- ---
    EJCZKA: ale samozrejme tusime, z jakych duvodu to nejpis bude :)
    EJCZKA
    EJCZKA --- ---
    VENDULKA:
    AAHHWISEGUY: nevim, ale vzpominam si, ze Buben vyslovne rikal, at Novaka nectem. ze je to na prd.
    VENDULKA
    VENDULKA --- ---
    AAHHWISEGUY: no..zase na druhou stranu by ta knížka mohla bejt v něčem zajímavá, očekávala bych že tam novák obhajuje prezidentsej systém a nejradši by ho aplikoval i na naší republiku (ale když jsme ze všech stran zasypaný těma lijphártama apod. tak je to určitě zajímavá změna)
    AAHHWISEGUY
    AAHHWISEGUY --- ---
    VENDULKA: thank you captain obvious. na co se u nas dava duraz je mi celkem putna, sartoriho jsem cetl. jde mi o to jestli to ma vubec cenu cist...
    VENDULKA
    VENDULKA --- ---
    AAHHWISEGUY: já bejt tebou tak se zaměřim hlavně na Sartoriho, na kterýho se u nás dává důraz. Novák přece jenom v některejch ohledech specifickej (třeba v tom že obhajuje duvergera a většinovej volební systém).
    AAHHWISEGUY
    AAHHWISEGUY --- ---
    cetl nekdo od Novaka: Postavení hlavy státu v parlamentních a poloprezidentských režimech: Česká republika v komparativní perspektivě

    je to dobry?
    PSEUDOINTELLO
    PSEUDOINTELLO --- ---
    náhodou asi nikdo nemáte

    Green, Donald P.; Shapiro, Ian. (1994). Pathologies of Rational Choice Theory: A Critique of Applications in Political Science,

    prosím? stačilo by mi samozřejmě intro a závěr...
    THORGRIM
    THORGRIM --- ---
    Neměl byste někdo prosím v elektronické verzi tento článek http://mil.sagepub.com/cgi/content/abstract/31/1/1 ?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam