• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    NAILER: ://
    NAILER
    NAILER --- ---
    TEKKIT: https://goo.gl/photos/oEEPm8WXymsuJgCX7
    RATTKIN: díky, zkusím, někde jsem viděl i návod, jak to použit na nerootnutejch telefonech
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    ROUMEN: displej 3,5'' tft. barvy shit, ale jak to je plastové tak nepraskne - pro děti asi výhoda.
    ROUMEN
    ROUMEN --- ---
    RATTKIN: Na displeji 5,5"? :-))) A nebo konečně někdo dostal rozum a zase mobily začnou zmenšovat a bude to mít displej jen 3"?
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    vodafone připravuje Smart First 7. displej downgrade na polovinu (320 x 480)
    zachraň se kdo můžeš!
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    NAILER: jak jde baterka rovně z kopce dolů, tak to je jasný wakelock. postupně odinstalovávat aplikace, nebo better battery stats
    [APP][2.1+][09 Oct. - V2.1] BetterBatteryStats
    http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1179809
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    NAILER: já to nevidím:/
    NAILER
    NAILER --- ---
    jde o ten android system a android os, minulej tejden to tam vůbec nebylo
    NAILER
    NAILER --- ---
    napadá vás někoho proč? minulý týden to bylo ještě v pohodě... sony xperia z5, telefon je po restartu, zapnutých appek mám málo

    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    Lidi, máte někdo zkušenost s displejem OGS. Někde píšou, že to dost praská při pádu a náchylné na poškrábání (což vo to, to poškrábání se dá celkem potlačit folií). Jde mi konkrétně o Xiaomi Mi4. Dneska mi to poslali a telefon je to fakt pěknej, ale má SW nedostatky (lokace, jazyk) a nad kvalitou skla jsem se nějak nezamejšlel a teď mi to nějak vrtá hlavou jelikož se rozhoduji, zda ho vrátím nebo ne. Taky mi to nečte kontakty ze simky. Byl ale za super peníze, jen 3700 Kč a za ty prachy skoro nic neseženu.

    ...co myslíte, vrátit nebo ne? Je super levný a líbí se mi, ale ty SW nedostatky mě nahlodaly a zamýšlím se nad tou odolností displeje a to asi rozhodne. Díky
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    v prodejnách vodafone je Vodafone Smart Prime 7.
    srovnání s Prime 6:
    - cca stejná cena
    - android 6 místo 5.0.2
    - pořád 1 gb ram a 720p displej, ale hezčí barvy
    - pouze 1 gb disk je volné (8gb místo 16gb disk) !!!!!!!!!!!!!!!
    - horší procesor !!!!!!!!!!!!!

    vodak fakt zkazil co mohl. Jsem "zvědav" co bude Ultra 7.

    Už u voda tabletů byl s přechodem 6 -> 7 downgrade.

    fakt to nechápu.
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    BUNDA: Ten telefon je možná i rootnutý. Mrknu na tu aplikaci, jestli by nepomohla
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    MINER: SKoro nic nejde. U aplikací je jen volba přesunu mezi internal/phone storage. Na SD kartu není volba.
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    MINER: ne vše se dá bez rootu přesunout na SD. S rootem např. Link2SD.
    MINER
    MINER --- ---
    JEREMIUS: tak odsuň co můžeš na SD, a pokud to nestačí, kup větší SD, ne?
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    Přítelkyně má Lenovo S750.
    Jak sloučit dostupné místo pro aplikace?
    Vnitřní paměť je rozdělená na internal storage a phone storage. Plus k tomu je SD karta. Výsledkem je, že ani jedna z vnitřních pamětí není dostatečná alespoň pro základní aplikace.
    Dá se to nějak vyřešit?
    PUNKREASS
    PUNKREASS --- ---
    MAD_MAN
    MAD_MAN --- ---
    DOGITO: nejspíš potřebuješ sw výrobce tiskárny, co ti ten tisk zprostředkuje
    DOGITO
    DOGITO --- ---
    zdravim, nevim zda jsem tu spravne, ale zkusim :)
    resim problem tisku pres wifi direct, v telefonu normalne najdu wifi sit, co vysila tiskarna, jsem k ni pripojen... ale kdyz chci tisknout, nikde nemohu tiskarnu najit... netusite nekdo jak na to? neni potreba jeste nejake app? diky moc za pripadne hint&tips .)
    PAYAXY
    PAYAXY --- ---
    DRAGON: pouze s rootem...
    XMultiZone StatusBar Clock | Xposed Module Repository
    http://repo.xposed.info/module/com.appkiddo.xposedmulticlock
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam