• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    E42: Email mám na seznamu a klienta v mobilu mám asi nějaký základní (buď z droida 6.0 nebo je to nějaká nadstavba xiaomi - jmenuje se to prostě Email).
    PISKVOR: Tak já zkusím ten IMAP, seznam to prý umí
    E42
    E42 --- ---
    KORKMAZ: Asi by bylo docela vhodný napsat, jakej poštovní klient používáš...
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    Zdar lidi, hele je nutné, že při nastavení POP3 protokolu pro stahování zpráv ze seznamu do droidu 6.0 se musí stahovat automaticky přílohy? Při nastavování mě tam vyskočilo upozornění a nějak to nejde vypnout...to mi dost vadí (hlavně teda v případě roamingu) ale taky nechci mít zaflákaný mobil velkýma přílohama. Dá se tomu vyhnout tim, že si dm jiný protokol (např ten IMAP) a nebude to mít nějaký negativní dopad, např na čtení zpráv offline? Dřív jsem si na starším samsungu s droidem 4.1 stahoval přílohy separátně (to samé např na blackberry), takže tento problém je pro mě novinka
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    MESHUGGAH: koupil jsem si nedávno tohleto a je to úplně super. Měl jsem připojené 2 telefony a tablet na 4 hodinové cestě a vše OK, stíhalo to dobíjet ikdyž se zařízení používala. Jinak tím nabíjím jen telefon při navigaci. Vůbec se to nehřeje.

    Aukey 48W/9.6A 4 Port USB Car Charger Adapter Car Charger Phone charger for XiaoMi 5 Samsung 6s Note iPhone Mobile Phones Tablet-in Chargers & Docks from Phones & Telecommunications on Aliexpress.com | Alibaba Group
    http://www.aliexpress.com/...2-24V-4-Port-USB-Car-Charger-Adapter-with-AIPower-Tech/32601095533.html

    Aukey 6.6ft / 2m Micro USB Cable Universal Quick Charge Cable Charging Adapter for Samsung galaxy S6 S5 Sony HTC Smartphones etc-in Mobile Phone Cables from Phones & Telecommunications on Aliexpress.com | Alibaba Group
    http://www.aliexpress.com/...Quick-Charge-Cable-Charging-Adapter-for-Samsung-galaxy/32570083760.html
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    MESHUGGAH: v autě během navigace jde hlavně o chlazení telefonu. když je baterie moc teplá, nabíjení se přeruší, jinak by to bouchlo.
    1a bohatě stačí, ale dej to na větrák.
    MESHUGGAH
    MESHUGGAH --- ---
    Doporučíte pls nějakou autonabíječku a kabel (separátně), co budou spolehlivé a zvládnou alespoň 2,1A? (Mám LG G2.)
    CDR
    CDR --- ---
    Co je zvláštní, zkoušel jsem záměrně nakazit dva telefony lenovo a chovali se odlišně.
    U Lenovo A328 se pokus o nákazu vždy zastavil u toho, že jsem nebyl přihlášený ke google play. Vygenerovalo to ale spoustu zábavných hlášek
    viz. https://www.facebook.com/cedricio/media_set?set=a.10154247222343760.1073741890.561263759&type=3
    U Lenovo A536 ale došlo rovnou ke snaze "update" androidu na nakaženou verzi, zastavil jsem to až vytažením baterie, klávesa zpět a home nepomáhala.
    Tahle zavirovaný telefon nejde vyčistit továrním nastavením, ani z menu telefonu, ani z recovery menu. Musí přehrát ROM.
    Když tak zkuste sami, stačí se ukliknout a zadat adresu xvideis dot com :)
    FALCO
    FALCO --- ---
    CDR: není launcher jako launcher
    CDR
    CDR --- ---
    PAYAXY
    PAYAXY --- ---
    FORELLI: co ten nový Huawei P9 lite?
    PHLANX
    PHLANX --- ---
    FORELLI: jak pise kolega vf smart ultra 6, muj mladej ma a spokojenost
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    Díky za tip
    TAP
    TAP --- ---
    FORELLI: ještě někde splašit starej nexus 5
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    FORELLI: 5' je málo, chce 5.5'
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    FORELLI: Vodafone Smart 6 ultra
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    Vím že tyhle dotazy nejsou moc populární, ale já se v tom moc nepohybuju a tak se zeptám: Doporučíte i telefon pro kluka (15 let), Android, 5 palců, cenovka cca 6 tisíc Kč. Díky moc, kdyžtak mně smažte :-)
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    8BB76E1: to ti fakt stoji za to mit na tohle extra apku a jeste navic placenou? vzdyt staci vysledek vynasobit 1.21 a mas to s dani :)
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    PRUSATKO: No já ten xiaomi účet ani používat nechci...myslel jsem, že je to něco jako samsung: je tam nějaká nadstavba a vlastní aplikace, ale používat a logovat se do dalšího účtu (kromě google) se nemusím
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    KORKMAZ: cr by mela byt implementovana v multilang romce, vsechny telefony jsem mel v zakladu s cinskou rom a nemam problem. S timhle chipsetem nebudes mit problem, mam v zastavbe chybu gps cca 5m :-) pro cj ne potreba twrp a to se da nabrat do zarizeni jen pokud je bootloader odemceny, resil jsem to u redmi note 3, jsou na to user friendly nastroje, ale ceka se nejaky cas na povoleni od opic z xiaomi, z hlavy nedam, jestli je to tvuj pripad, zkus mrknout na miuios.cz, tam je kupa informaci + ochotni uzivatele
    WAKI
    WAKI --- ---
    KORKMAZ: Ahoj, mam mi4 uz popravde nevim u koho jsem kupoval, ale problem se zamcenym bootloaderem jsem nemel. zadny extra odemykani pres aplikace v pc a podobny saskovani jsem nedelal. Aktualizace si stahuji kazdy tyden a pohoda, zadny problem. Na displayi mam nalepenou folii kupoval jsem zlatou stredni cestu od Nilkinu asi za 300. je pravda ze taky nejakej extra odbornik nejsem. Nalepil jsem ji podle navodu na youtube vcetbe cisteni skla od mastnoty atd. a drzi, bez bublin. Prechod mezi letnim a zimnim casem bezproblemu. Bere si to automaticky cas ze site od operatora.
    TAP
    TAP --- ---
    tady k těm reklamám na lockscreenu. ES explorer a řada dalších aplikací, o kterejch jsem nikdy neslyšel.

    Hey Google, Please Deal With The Explosion Of Lock Screen Adware In The Play Store
    http://www.androidpolice.com/...ase-deal-with-the-explosion-of-lock-screen-adware-in-the-play-store/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam