• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    TEKKIT: Už se mi právě stalo, že jsem "dvouťuknul" v kapse při jízdě na čtyřkolce a volal jsem. Mám tlf jako "pracovní"a dělám s ním v podstatě všechno od cestování až po řezání dřeva, tak mi víc vyhovuje klasické odemykací tlačítko nebo ta méně pohodlná možnost přes foťák ... stejně musí na reklamaci, jen se mi ho nechce poslat po měsíci a být bez tlf
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    KEVIN00: a co "dvojťuknutí"? Podle mě pohodlnější než přes foťák...
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    Já mám taky Sony Z5 a zase mi po cca měsíci odešlo tlačítko na odemykání telefonu. Tak ho zatím odemykám přes foťák. Takže Sony asi zase taková "pecka" nebude :/
    MINER
    MINER --- ---
    DRAGON: někdy laguje, jak říkáš (3-5s otevření foťáku ze spícího phone). Velmi výjimečně se mi to stalo při otevření běžné aplikace zaživa, ale rozhodně to není pravidlem. Vždy jsem to přikládal spíš zaplněné paměti, protože další spuštění už je rychlé.
    Když zkouším Z1c a Z3 vedle sebe, tak jsou stejně rychlé (rozdíl není pozorovatelný), krom toho foťáku. Ten z nějakého důvodu startuje pomaleji, pokud není v paměti: před foťákem v takovém případě na Z5c problikne homepage. Přišlo mi, že tou sovisí s fingerprint security, páč u Z5c mám lock na fingerprint a v Z1c už ne, ale nikdy jsem nehledal po internetech, páč mě to ňák nesralo.

    Jediný rozdlí, co jsem zpozoroval je, že i při běžném používání se více zahřívá, ale nic extrémního.
    Ale nejedu na tom výpočetně náročný akce jako hry a ani video moc ne. Prostě takové to domácí mobilování: inbox, fotky, mapy, internet.
    Osobně nejvíc využívám výdrž ve Stamině, protože většinu dne telefon nepoužívám a jednou za čas ho chytim a něco tak 10-20 minut dělám.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DRAGON: právě, já jezdím na snowboardu, kolikrát mám kapsu plnou sněhu atd. Taky to byl jeden z parametrů proč sem do toho šel...Ten samsung je sice super, ale 5.1 palců? Pro mě naprd...:/
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DRAGON: to mi ani neříkej:/ Jako nemám žádný přesvědčivý srovnání v ruce...ale dovolím si tvrdit že z3c fotí srovnatelně s mou starou Nokií N8 (která měla premiéru o 5 let dřív)...

    P.S Mluvím o tom jak ty fotky vypadají na monitoru. Na mobilu to sony ochcalo tou "xreality for mobile", takže na mobilu vypadají krásně barevně a ostře. Ale pak to hodíš do kompa a spláčeš nad vejdělkem:(

    P.S.S Nejvíc mě pobavil nějakej skalní "soňák" někde na netu kterej říkal že si stačí dát manuál a všechno si nastavit (iso, ostření atd...):D Tak na to sem fakt čekal, abych když budu chtít něco cvaknout mobilem, kolem toho půlhodiny poskakoval a "hrál" si s nastavením...

    Na závěr: Nejsem fotograf, ani nevyžaduju nějakou ultratop kvalitu. Chtěl bych jen standard ve srovnání s konkurencí, ale tohle jsou mrdky...

    škoda, jinak je ten telefon fakt pecka:/
    BRUN
    BRUN --- ---
    MINER: mam uz 6.0, ale spatny to bylo i s lizatkem.
    asi to budu muset reklamovat, no.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    BRUN: já sem po tý z5c strašně toužil, protože mám z3c a jsem zklamanej z foťáku...

    ...ale co tak čtu fóra tak nevim nevim, ona totiž ta moje z3c běhá fantasticky, mám tam novej android a je top (jen ty vyblitý fotky no:/)
    MINER
    MINER --- ---
    MINER: naopak ty verze samozřejmě, prostě nemám ještě ten nejnovější Android...
    MINER
    MINER --- ---
    BRUN: můj je ok. Hřeje se trochu víc než Z3, ale výdrž skvělá. Nelaguje, nepadá. Mám ještě M, neb L zatím nemá Staminu, takže čekám. Co máš za verzi OS?
    BRUN
    BRUN --- ---
    je tady jeste nekdo, kdo bojuje se sony z5 compact?

    - laguje v ramci az desitek vterin
    - teplota pri beznem pouzivani az na hranici 50 stupnu
    - zamrzavani, dobijeni trikrat denne

    ten telefon je od zacatku naprosto na hovno, ale mozna to je jen tenhle kus a ja porad oddaluju reklamaci.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    preorder cena Vodafone Smart Ultra 7 je v turecku 7.300 kč
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    vodafone smart pro 7

    Vodafone Smart Pro 7 Özellikleri - Epey
    http://www.epey.com/akilli-telefonlar/vodafone-smart-pro-7.html

    qhd displej, 3gb ram
    DEINEIGE
    DEINEIGE --- ---
    DEINEIGE: tak reklamace zabrala, vymena systemove desky...to ze tam byl CFW nepoznali, tak cajk (z toho jsem mel nejvetsi obavu)
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    sd kartu jsme na Prime 7 dali naformátovat jako interní úložiště a šlo to. najednou je místa dost.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    MIKEKT: Kámoš poslal ultra 6 na reklamaci a mezi tím než se to vrátí má Prime 7 a nevadí mu to. hry nehraje, občas koukne na web
    E42
    E42 --- ---
    MIKEKT: Jo a teda šestku má moje máma a je s ní moc spokojená. Ale v ruce jsem je obě neměl.
    E42
    E42 --- ---
    MIKEKT: Na pomalost si stěžovala kamarádka, která je zvyklá na Lenovo A6000... Ten SD 210 bude fakt velká nouze. A mchm hlavně ať si máme na FB neinstaluje plnou aplikaci, to pohřbí i silnějšího koně.
    Unified Storage je pro telefony s malou int. pamětí určitě super věc, ale je otázka, jestli ji ten Vodáč skutečně podporuje.
    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    E42: tak myslim ze s tim obcas neco vyfoti a podiva se na facebook a precte mail. Maximalne si otevre nejaky web. nic vic. na to by mohla stacit i ta sedmicka ne? A nekde jsem zahledl ze v sedmicce je moznost nastavit externi sd kartu jako interni pamet. coz taky neni spatny. Nebo je fakt lepsi sehnat tu 6?

    Asi zajdu nekam do kramu na to kouknout.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    MIKEKT: sedmička má trochu horší procesor, ale hezčí design a novější android. máma rozdíl ve výkonu nepozná...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam