• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    SPM
    SPM --- ---
    ADM: hmm, tak je to bohužel asi specifický pro cm, tady to není :-( ale díky...
    ADM
    ADM --- ---
    SPM: mam to v cestine, nastaveni - zamek obrazovky - primo zobrazit zadani gesta (je to teda CM12.1)
    SPM
    SPM --- ---
    ADM: hodiny bych za to i vyměnil, štve mě to neskutečně... kde se to dá přenastavit?
    ADM
    ADM --- ---
    SPM: resil jsem stejny problem po upgradu z 4.4.4 na 5.1, a sice jde nastavit aby se primo po probuzeni zobrazila odemykaci mrizka, ale v tom pripade tam zase uplne chybi hodiny, coz je imho nepouzitelny, takze tak jak v kitkatu to uz nejde
    E42
    E42 --- ---
    SPM: Myslím, že to nejde. FWIW mně to nevadí.
    SPM
    SPM --- ---
    RATTKIN: Galaxy S7. Nicméně Nexus 7 když se vyupgradoval na Lollipop, tak to měl úplně stejně. Když vypnu zámek, tak je to samozřejmě v pohodě, ale to co mě štve je, když ten zámek je zapnutý. Zatímco 4.x androidy a starší, když jsem zmáčknul power/home, tak se objevily tečky pro kreslení gesta, tak od lollipopu se po zmáčknutí power/home objeví ty pitomé notifikace a musím rukou slidnout zespoda, aby se teprv objevily tečky na zadání hesla... a taknějak jsem doufal, že to už půjde přenastavit (notifikace mi jsou ukradené).
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    SPM: asi tam nemáš čistý android, tam by to tak bylo. Co je to za model?
    zkus lockscreen vypnout.
    SPM
    SPM --- ---
    Tak jsem přišel k novému telefonu a bohužel s tím opět i k novějšímu Androidu, konkrétně teď 6.0.1. Zdá se mi to nebo tam doopravdy stále nejde nastavit to, aby se na zamykací obrazovce objevovalo to gesto rovnou a ne až po tom, co člověk musí někam šoupat prstem?
    WIL_M
    WIL_M --- ---
    ahoj, dotaz, který se sice zdá lama, ale je to otravné a řešení, které se vyloženě podbízí nefungovalo ani na google jsem nevypátral nic.
    situace: vyhledám hudbu přes google audio search (nebo jak se to jmenuje, je to snad teď součástí Now)
    akce: klikám pod výsledkem na "stáhnout z google play"
    reakce: místo google play se otevře chrome
    řešení, které nefunguje: vymazat výchozí nastavení pro chrome i google play
    řešení, které funguje: věděl by někdo, prosím?
    dík! :)
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    NORDSSON: Mne zabralo prepnout telefon na jinej jazyk, pustit mapy, reboot, prepnout zpet, pustit mapy.
    NORDSSON
    NORDSSON --- ---
    Poslední dobou mi v google Maps navigaci (turn-by-turn) přestala pani mluvit a jen se místo pokynů ozývají cinknutí. Zkoušel jsem změnit všechny nastavení, zkontrolovat všechny hlasitosti, zapnout/vypnout zvuk přes bluetooth a pořád nic. Při startu navigace mi to oznámí, že "route is clear and you shoul reach your destination..." a pak už jen debilní cinkání. Nevíte někdo, jak se vrátit k hlasový navigaci?
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    DRAGON: Nativne ne, ale SoundAbout to snad umi.
    RUSSIANBLUE
    RUSSIANBLUE --- ---
    ZUZU: MISTERIO: zkusím
    MINER: tak to je super..
    ZUZU
    ZUZU --- ---
    RUSSIANBLUE: já s úspěchem už na několika mobilech rozjel https://play.google.com/store/apps/details?id=com.boldbeast.recorder&hl=cs
    má to miliardu nastavení a celkem živý diskusní fórum na webu výrobce...
    TAP
    TAP --- ---
    HOUMLES: a už leta to jsou 2 hodiny, ne 15 minut. na to vrácení jednim klikem
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    MINER: apka se da vratit tusim az 24h (nebo 48h?), ale uz to nejde automaticky, ale musis napsat na support... tech 15min. je spis pro lidi co neco nainstalujou omylem nez na zkousku
    MINER
    MINER --- ---
    RUSSIANBLUE: když placenou appku do 15 min odinstaluješ, tak Google nic neúčtuje
    RUSSIANBLUE
    RUSSIANBLUE --- ---
    MISTERIO: zaplatit za apku není problém, ale potřeboval bych mít jistotu, že bude fungovat...
    FATBOZZ: toho jsem si v google paly nevšiml...
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nll.acr
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.appstar.callrecorder
    E42
    E42 --- ---
    Jestli jste nezaregistrovali, tak tohle je v kategorii high-end velká cenová pecka:
    OnePlus 3 za 10 990 Kč zabije 2× tak drahé konkurenty – MobilMania.cz
    http://www.mobilmania.cz/...3-za-10-990-kc-zabije-2-tak-drahe-konkurenty/sc-3-a-1334746/default.aspx
    Jediná vada na kráse, kterou jsem (pro sebe) našel, je chybějící bezdrátové dobíjení. Jinak perfektní stroj a jako bonus navíc dual SIM.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam