• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    WIL_M
    WIL_M --- ---
    FATBOZZ: asi nerozumím dotazu :) když si vyhledám hudbu přes hudbu play, tak s tím problém samozřejmě není, mě jde o scénář hledání přes audio vyhledávání podle poslechu.

    RATTKIN: z ebay mám plochý kabel, co má micro usb a k tomu usb-c adaptér (hodí se mi v práci na tablet s micro usb a telefon s usb c). funguje bez problémů už přes půl roku. cena asi 60 korun.
    TIBOREC
    TIBOREC --- ---
    Ahoj, včera konečně Samsung uvolnil OTA aktualizaci pro Galaxy S5 na 6.0.1 (přístroje kupované přímo u Samsungu). Vše vypadá zatím vcelku dle očekávání, akorát nemůžu přijít na to, jak dostat na lock screen takové ty měnící se fotky/wallpapery z různých koutů světa, dole byl i popisek, odkud je ta fotka. Teda myslím si, že to byla feature systému, že se nejednalo o dodatečnou aplikaci. Netuší někdo? Díky
    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    Mate nekdo zkusenosti s nastavenim procaku snapdragon 615?
    2x 4jadra A53 pricemz pulka jede max na nejakejch 1100 a druha na 1500Mhz. Ale co jsme to zatizil tak mi jedny jedou porad na 800Mhz a zvedaji se pouze ty rychlejsi :-(

    Nejak to prenastavit povypinat - udelat s tim co na PC :-) Koukal jsem na ruzne aplikace, ale nejak si s tema dvema CPU neumeji poradit :-(

    Dekuji
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    ABDULAH: n2jaká aplikace bere wakelock. hledeh better battery stats na xda. myslím že to root nevyžaduje
    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    Existuje zpusob jak na nerootnutym androjdu zjistit jaka aplikace mi zere baterii? Zadnym standartnim prostredkem jsem na to neprisel :-( Zacal mi silene zrat baterku, po tovarnim nastaveni je to OK. A kdyz stahnu neco na sledovani tak na pozadi vidim jen system OS a tak treba 40% v nastaveni jsem nic nenasel. Je divny ze i kdyz vypnu wifi a mobilni data a vse pozabijim tak je masinka vlazna. :-(
    E42
    E42 --- ---
    ....kdybys byl v ČR ONLINE a v Indonesii ne...
    Chápu, co píšeš, snažím se najít vysvětlení.
    E42
    E42 --- ---
    DRAGON: No že kdybys byl v ČR a v Indonesii ne, snadno by se to tím vysvětlovalo. Takhle mě napadá méně časté měnění stavu sítě (WiFi/cellular a přechody mezi buňkami).
    E42
    E42 --- ---
    DRAGON: Jseš tam pořád online? A byl jsi v ČR?
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    OVECKA_MJ: No nikde ve spec water resistance nemaj, takze bych se nejakyho dlouhodobejsiho pusobeni vlhkosti docela bal
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    hlavne moto x force je lenovo.. a to nebrat dost zásadně
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    SMOKY: vodni testy ukazujou ponoreni na 2 minuty bez problemu, ale potapeni asi nebude ... jako vodeodolny ho mam zato promuji, ale neni vodotesny - ma water coating

    RATTKIN: mi2s ;) ... a ted chvili sgs5 ...
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    OVECKA_MJ: co jsi měl před tím?
    Já jsem teď přešel z vodafone ultra 6 (stejná velikost jako oneplus 3) na nexus 5x, ale ještě to můžu vrátit
    HULIK
    HULIK --- ---
    SMOKY: Pokud ti staci rezistence na vodu tak Moto X Force.
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    Skoda, ze neni vodeodolnej ... je vubec nejakej rozumnej telefon vodeodolnej krome Sony a S7 ?
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    NAILER: brutal :) ... skvělej feeling materiálu obrazovky a všeho, obrovská rychlost a fingerprint rychlosti světla...
    na druhou stranu mi přijde fakt velikej
    víc zatím nemám
    NAILER
    NAILER --- ---
    OVECKA_MJ: a jak se ti oneplus3 jeví?
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    Kdyby nekdo objednaval oneplus 3, napiste mi...
    Chci jinej kryt, cernej "uhlikovej" mi moc nesedi, vymenil bych za drevo
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    Kdyby nekdo objednaval oneplus 3, napiste mi...
    Chci jinej kryt, protoze ten, co jsem si koupil je fakt divnej :/ - neberte si ten cernej "uhlikovej"
    TAP
    TAP --- ---
    dá se něco dělat s možným refundem x měsíců po koupi, pokud ani vydavatel appky nereaguje na maily a nelichotivý hodnocení na google play? jde o Hotline Miami 2, která je exkluzivní jen pro pár zařízení (Nvidia shield a snad nějakej Amazon tablet), která po upragradu fw periferie, gamepadu padá a DevolverDigital se k žádnýmu bugfixu nemá. proč by taky, při pouhejch 500 stažení z GP
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    Cau,
    Asi nejsem uplne ve spravnem klubu, ale treba me nekam nasmerujete.
    Shanim nekoho,kdo by dokazal naprogramovat kratkou hru pro samsung a 3d bryle..
    Penez je na to dost, vic info v poste.
    Diky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam