• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    FEDAJKIN: No s vážnou tváří propagovat telefon bez českého LTE je větší frajeřina.
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    AXTHEB: Označovat Mi4c co stojí 4k za největší shit z výběru, to chce koule.
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    FEDAJKIN: "nemusí ti to po odeslání uznat" ty vole to je taková kravina, že končím tuhle diskuzi... každej servis si může postavit hlavu a neuznat ti opravu z N-předpřipravených důvodu (např voda a vlhkost)...
    tenhle argument je fakt vedle...
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    FEDAJKIN: No na prodaným telefonu to řešit nebudou, čili teď doporučuješ s přehledem největší shit z výběru.
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    E42: tak si to přečti ještě jednou..
    E42
    E42 --- ---
    FEDAJKIN: Psal jsi, že je to problém nafouknutý novináři, což je prostě hloupost.
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    E42: To máš období vzdoru ne? Psal jsem, že to je probléma že doufám že ho vyřešej a ty napíšeš ale houby :-)
    E42
    E42 --- ---
    FEDAJKIN: Ale houby. Je to problém, který nejde přecenit. Čistý dealbreaker. Městské LTE je k nepodstatné, máme HSPA, důležité je právě mimo města.
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    OVECKA_MJ: Nemám problém doporučovat Xiaomi klidně dvakrát denně, dělaj dobrý telefony (a ta stará Mi2s je imho jeden z nejlepších telefonu co kdy byly), nicméně když jsme u toho, kdy naposledy jsem tu doporučoval Xiaomi?
    U 1+3 se servis neřeší v ČR a nemusí Ti to po odeslání uznat, na to jsem upoznoval.
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    (btw, prave prisiel email ze mi poslali oneplus3, som prekvapeny ze tak rychlo, lebo na webe pisali ze do siedmich dni)
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    FEDAJKIN: Le kolovrátek :-)
    Já jen, že s tímhle dobrosrdečným xiaomi doporučení se tu stavíš docela často :-)
    Přičemž nemáš ani informace, jak se řeší servis 1+3, ale rovnou nabízíš xiaomi...
    Já ti xiaomi neberu, sám jsem měl mi2s úctyhodně dlouho, ale xiaomi je pořád "Číňan", kdežto 1+3 už je o krok dál (subjektivní).
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    E42: Jo to je problém, ale ne takový jak většina novinářů prezentuje. Fakt je, že některé české frekvence má, 1800,2100, 2600, který se používají ve velkých městech. Já s LTE v Praze nemám problém, lítám an tom denně. Nemá 800MHz která je mimo města a to vadí hodně. Snad brzo začnou brát vážně i jiné trhy než asijské a změní se to
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    OVECKA_MJ: A OnePlus má nějaké zastoupení v Polsku? Tam mají pokud vím jen expediční sklad. Kupuješ to od Čínana ne od polské firmy, takže musíš poslat čínanovi. Kdysi se to expedovalo zákošům z německého skladu a reklamovalo tak, že si posílal do Hong Kongu, jak je to teď netuším, ale je minimálně fér na to prodávajícího upozornit. Jinak OnePlus je samozřejmě dobrý telefon, ale kvůli dost punkově řešenýmu servisu to nemůžeš dávat na úroveň třeba toho Huweie co se tu řešil, který máš většinou do týdne doma opravený.


    OVECKA_MJ: ptal se na alternativu, doporučil jsem Xiaomi který i sám používám, upozornil na potenciální problém se servisem u One Plus, který tu nezazněl, kde je problém?
    E42
    E42 --- ---
    FEDAJKIN: Xiaomi nemá český LTE, co na tom chceš vůbec řešit?
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    TOMAS3333: Je tu několik servisních středisek, dělá to mipoint, dělá to xiaomimobile, budou asi i další.
    TRUBKYN
    TRUBKYN --- ---
    FEDAJKIN: hele je na to normální záruka 2 roky, moje přišlo z Polska, možná že i reklamace se řeší tam, ale to nevim...
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    FEDAJKIN: btw oneplus3 přichází z Polska, takže jestli bych dělal refund, posílám do Polska...
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    OOO :-) opět fejdakin a jeho sales pitch na xiaomi...
    Ty ten marketing, toho co sám prodáváš, nevzdáš,co? :-)
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    FEDAJKIN: jak je to so servisom u xiaomi?
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    TOMAS3333: One Plus 3 bych určtiě zvážil koupi a jasně si řekl všechna pro a proti, kolem tý značky je víc hypu a histerie než by odpovídalo. Spousta lidí tu onanuje nad tím jak je to za ty prachy super, ale fakt je ten, že kupuješ bez možnosti servisu, resp. když problém, tak posíláš do Číny a když Ti to neuznají, tak máš smolík.
    Já mám Xiaomi Mi4c a nemůžu si stěžovat.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam