• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    MINER
    MINER --- ---
    DRAGON: 7% za 4 hodiny je 42% za den. Ale je otázka, cos na tom dělal. Nejvíc žere samozřejmě displej.
    Mně 5.1 ve Stamina režimu sežere tak 8% za celý den, pokud nic nepoužíváš, a z toho užírá podle použití zhruba:
    Music stream 6%/h = 16,7h
    Video stream 15,5%/h = 6,5h
    Navigation without screen 6,5%/h = 15,6h
    Navigation with screen 25,2%/h = 4h
    Call 0,54%/h = 185h
    NAILER
    NAILER --- ---
    DRAGON: tak držím palce :-)
    NAILER
    NAILER --- ---
    DRAGON: právěs přišel o dobrou výdrž baterky :-)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    MINER: dobrý vedět, měl jsem je na listu jako lepší hračku poté, co mi odejde fitbit (který mám jako první hračku tohodle typu, jako levnější ozkoušení jestli mne to vůbec bude bavit) do věčných lovišť...
    MINER
    MINER --- ---
    MINER: ... kdybych měl napsat kompletní list, co všechno je tam na píču, tak mi to trvá asi hodinu, tohle je jen to, co je na největší píču.
    MINER
    MINER --- ---
    NAVARA: Optical wrist heart rate je na píšu, minuty 20 bpm mimo, tempo brutálně kolísá s nepřesností GPS (zatáčka, přechod do lesa rozhodí tempo i o minutu na km), Wifi sync často failuje, course uploat většinou freezne hodinky (v lepším případě restart, v horším hard-reset všech hodnot a nový setup), nesmyslný UI, které umí všechno, ale na nic není moc dobré. Natolik frustrující, že mě to donutilo zamyslet se nad tím, jak se něco takového může stát a začít designovat vlastní UI. Skvělý hardware, výborné marketingové specifikace, ale exekuce a použitelnost totálně na píču. Už mě to tak nesere, ale až bude koncem roku venku Suunto Spartan Ultra HR, pokud bude stát k něčemu, tak to exchangnu.
    Už to tak neřešim, ale zcela jistě si už nikdy výrobek Garmin nekoupím.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    MINER: co je špatnýho s tím garminem?
    PUNKREASS
    PUNKREASS --- ---
    DRAGON: mas to rootnuty? Treba by ti mohla pomoct ta nedavno zminovana xprivacy a podvrhnuti spravnejch falesnejch udaju?
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    DRAGON: možná by pomohlo dat je reset.
    MINER
    MINER --- ---
    MINER: myslel jsem evropskou proxy, jestli ti to neunlockne update, když data pojedou z jiného regionu. Často se takto updaty dávkujou.
    MINER
    MINER --- ---
    DRAGON: možná nepouštěj updaty do Indonézie. Co zkusit evropskou VPN, jestli se neobjeví?
    Mně naopak už půl roku ten update otravuje, já ho nechci, takže tak jednou za měsíc musím force-killnout Software Update.

    Hele, podle mě jsi na ten telefon nasranej. Já s ním problém nemám. Je trošku teplejší, otravuje mne s updatem:), a jinak mi funguje pefrektně. Ve Stamina režimu mi vydrží 4-5 dní, když ho moc nepoužívám, a to je důvod, proč nechci update. Tu Staminu tam sice vrátili, ale je léčka, je to jenom přejmenovaný power saving Androidu, který funguje jinak. Podle mě bude mít cenu updatovat na Android 7, kde bude fungovat Doze, možná líp než Stamina. Nevím, kvůli čemu bych potřeboval updatovat na 6.

    Ale chápu tvou nasranost, já jsem zase nasranej na Garmin Fénix 3 HR:)
    B3DA
    B3DA --- ---
    DRAGON: tak jasne, je to o prioritach zejo :)
    B3DA
    B3DA --- ---
    DRAGON: njn, tak to je tezky, kdyz chci jistej ofiko update, vyberu si nexus..
    kdyz ne, musim pocitat ze to ofiko update muze (a nemusi treba taky vubec) prijit za dyl, resp. byt pripravenej na to, ze se s tim budes patlat sam neofiko cestou..
    ja jsem celkem rad, ze jsem se o tom zarizeni dozvedel neco (negativniho) primo od uzivatele, co ho ma dyl jak tyden.. hlavne se divim tobe, zes to vydrzel docela dlouho bez vymeny / nahrani neofiko rom, jelikoz ta nespokojenost uz asi chvilku trva.
    B3DA
    B3DA --- ---
    DRAGON: no, minimalne tohle tvoje breceni, ktery tady uz celkem chvilku jedes, nejspis odradilo par lidi od koupe z5c (vc. me).. congrats. ;)
    tak napul te sice chapu, ale proc jsi to proboha neprodal uz pred rokem a mas na to furt nervy..?
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    SMOKY: Díky za tip, to je zajímavé. Nevěděl jsem, že je to "odolný" telefon. Mrknu na to
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    JEREMIUS: Co SGS 5 Neo?
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    GALENIUS: Nemas do whatsapp integrovany esemesky? Pak existuji nastroje na mark all sms read (tohle se mi taky stavalo).
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    GALENIUS: Presne tak. Zkus zagooglit, treba se to uz nekomu stalo.
    GALENIUS
    GALENIUS --- ---
    MAKROUSEK: Zkusil jsem, nepomohlo.
    Zkusil jsem přes Android Assistant kompletně smazat cache, pak najít WhatsApp ve správci aplikací a Vymazat paměť. Nepomohlo to.
    Odhaduju, kdybych vymazal data, budu muset znovu registrovat přístup a to se mi nechce.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    MAKROUSEK: on to totiž není seznam běžících aplikací, ale seznam posledních.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam