• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    PAYAXY
    PAYAXY --- ---
    VECTOR: taky o nem uvazuju, ale klukum zase dochazeji zasoby
    OVECKA_MJ: https://oneplus.net/cz/oneplus-3
    Estimated availability: Ships within 5 weeks, 10 990,00 Kč
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    VECTOR: já jsem ho koupil přímo od oneplus... nebudu živit prostředníka, když nemusím.
    telefon super, jen doporučuji tpu obal
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    VECTOR: viděl jsem oneplus 1 a byl to slušný mobil. hodně těžký. na nexusy si koukal? ty jsou cenově podobné a fungují ještě trochu líp
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    Premyslim, ze se vratim z WP zpatky na Android, nebo aspon minimalne jako zalozni mobil. Mate nekdo tady Oneplus 3? Ten me ze soucasnych androidu laka asi jako jediny.
    Pokud ano/ne, snazim se progooglit se k odpovedi, jak ho nejlepe objednat? Krom nadsazene ceny v CR je tu zoufale nedostupny, zatimco kdyz koukam na UK/US/IE trhy, tak tam je k disposici temer ihned a levneji.
    ADM
    ADM --- ---
    DRAGON: tak to nevim, mozna by ti mohlo pomoct ze na linuxu podobny problem kdyz spustim adb pod uzivatelem tak se to pak chova podobne ("waiting for device" na fastboot) a je potreba zabit bezici adb proces ktery bezi s pravy uzivatele, a celou tu sekvenci prikazu spustit nasledne pod rootem (administratorem), je mozny ze fastboot vyzaduje prava administratora
    ADM
    ADM --- ---
    a rebootuje se ti telefon to po tom druhym prikazu do fastbootu? jinak se da do fastboot/bootloader dostat casto take kombinaci klaves pri rebootu (u me treba reboot a drzet zaroven volume up, nebo down)
    MATT
    MATT --- ---
    DRAGON: věci, kterejma si nejsem jistej, netvrdim s jistotou, proto ta otazka.. ale muzes to brat jako nasmerovani a imho to to ADB bude, součást Android SDK
    MATT
    MATT --- ---
    DRAGON:
    The other smartphones from Sony Xperia Z5 series that include Sony Xperia Z5, Xperia Z5 Premium and Xperia Z5 Compact along with other smartphones such as Xperia Z3+ and Xperia Z4 Tablet are slated to get Android Nougat upgrade in December this year. These smartphones belong to the third update cycle.

    Read more: http://en.yibada.com/...a-z5-z5-premium-z5-compact-z4-tablet-z3-xperia-xa-xa-ultra.htm#ixzz4LNJG3mOs
    MINER
    MINER --- ---
    HULIK: Staminu nemá. Má stejně nazvanou funkci, která degraduje výkon telefonu za běhu a nešetří ve standby. 6 nebrat
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    DRAGON: v příkazový řádce počítače, kde máš nainstalováno ADB
    MATT
    MATT --- ---
    DRAGON: nikdy jsem to nepouzil, ale neni to ADB? nebo nejaka developerska konzole?

    jeste bych zkusil najit nakou romku postavenou na identickym CM, mohla by mit takovou chybu odstranenou..
    MATT
    MATT --- ---
    DRAGON: tam je otazka, jestli je to znamej problem ty romky nebo jen tvuj. takovy ty klasicky operace pri flashovani (delete cache, format dalvik, atp) jsi proved?
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    DRAGON: já mám nexus, romky poskytuje přímo google.
    na xda nic neni?
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    LEFTY: já používám antennapod.https://play.google.com/store/apps/details?id=de.danoeh.antennapod časem to asi bude přímo v play music ale zatím jen v USA
    co poslouchat, já hlavně twit.tv
    HULIK
    HULIK --- ---
    DRAGON: Jen se zeptám a ofiko 6ku nechceš proč? Staminu už má zase zpět.
    LEFTY
    LEFTY --- ---
    chci dát novou šanci podcastům, poradíte aplikaci na jejich správu/stahování?
    E42
    E42 --- ---
    Google's merged Android-Chrome OS 'Andromeda' may be teased on October 4th
    http://www.androidpolice.com/...les-merged-android-chrome-os-andromeda-may-be-teased-on-october-4th/
    HULIK
    HULIK --- ---
    RATTKIN: Na Z5 ku je 6tka ofiko, takze duvod k prechodu na Cm bude jiny :-)
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    DRAGON: pokud vím tak jedině tak, že vyjde novější oficiální android a z toho se driver vykostí.
    může to být i na jiný telefon, pokud bude foťák stejný.

    je smutný že chudáci lidi se snaží získat nemožným způsobem android 6ku, když je sedmička dávno vydaná
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    DRAGON: u alternativních romek bývá problém s drivery, výrobce komponentů skoro nikdy nevydá zdrojáky na drivery, jsou k dispozici pouze binární. novější verze androidu vyžaduje novější kernel ale tam starý driver nefunguje a novější není - zkus googlovat jestli je to je tento problém, ale u foťáku je to většinou tak.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam