• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    Prosím o radu, už několik dní se snažím rozjet youtube. Pokaždé vyskočí hláška Toto Video nelze přehrát, a to v čemkoliv, od youtube oficiální apk přes různé jiné apk až po dolphin browser s nainstalovaným jetpackem i flash playerem, prostě toto video nelze přehrát. Stejně tak jiné videoservery. Předem díky!
    BRUN
    BRUN --- ---
    beru samsung s7, ale za svy bych si ho nekoupil ani nahodou.
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    BRUN: počkat na brzké vydání oneplus 3s
    SCOOBY
    SCOOBY --- ---
    BRUN: na Oneplus 3 jsi koukal?
    TAP
    TAP --- ---
    MATT: tak o google bookmarks jsem netušil! paráda, spolu s tou 3rd party appkou, co vypadá jak z roku dva to k mému úžasu funguje jak má. snad to nebude z těch služeb, co google trochu tají a za chvíli vypne..
    do molochů typu pocket a keep se mi moc nechtělo, stačí mi ukládání linků. díky
    MATT
    MATT --- ---
    TAP: kdyz pises chrome zalozky, myslis chrome nebo google? ;)
    https://www.google.com/bookmarks/ ?

    FEDAJKIN: to uz spis Keep, pocket je vicemene jen na clanky.
    BRUN
    BRUN --- ---
    no ale co z top andrioidu ted koupit, kdyz ggl pixel je evidentne top jen cenou? :)
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    TAP: Pocket?
    TAP
    TAP --- ---
    existuje nějaká rozumná alternativa za delicio.us (appka se jim nějak rozbila s přechodem na novou doménu)? jak na desktop, tak s rozumnou mobilní aplikací? jde mi o ukládání bookmarků do cloudu, s možností tagování a jejich jednoduchý procházení. Chrome záložky úplně nejsou to pravý a divim se, že nic podobnýho nenacházim
    SARGO
    SARGO --- ---
    FEDAJKIN: Hmm, škoda, papírově to znělo docela hezky. A líbilo se mi, že češi. Ale zároveň ty parametry zní poněkud nevyrovnaně... takže jsem vlastně potřebovala jen slyšet něco podobného, abych se ujistila, že tudy cesta nevede :-D

    Je to bída, přeci si nebudu kupovat zase xperii, navíc tu samou? Jenže jiný malý mobil, který by vypadal přijatelně, jsem nenašla :-/
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    SARGO: iGET je největší peklo co znam. Lepěj to svoje logo na každej druhej šunt z čínský továrny. Jinak je to firma z Brna.
    SARGO
    SARGO --- ---
    Zaujal mě iGET Blackview BV6000 - nemáte někdo? :-)
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    E42: zkus samply nebo skoč do vf prodejny. levnější čistý android podle mne neseženeš
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    XARGH: Ja pouzivam Jelly Bean keyboard. Tisice dekovnych dopisu.
    ROUMEN
    ROUMEN --- ---
    Já používám Hacker's Keyboard a k ní doinstalované příslušné jazykové slovníky. Ale nevím, jestli má swype (takový to psaní bez zvedání prstu), to jsem nikdy nepoužíval, připadá mi to nepřirozený. Mě naopak vyhovuje PC rozložení, včetně toho že česká má diakritický písmenka v horní řadě jako na PC, má kurzorový klávesy jako na PC (tedy nejen vlevo vpravo ale i nahoru a dolu), numpad, ...
    XARGH
    XARGH --- ---
    diky za tipy na Swiftkey. kdysi jsem vyskousel a neujala se u me, nyni ji dam znovu sanci. vadi mi jen jine rozlozeni klaves nez TP, nepritomnost komfortni prace ze schrankou a la TP, kde vice variant na napsane slovo nez 3, moznost zmenit propojovaci caru na tenci. pokud nekdo vite, prosim poradte.
    Pouziva nekdo uspesne neco jineho nez SwiftKey? klidne koupim...
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    Používal jsem také TouchPal a nahradil ji SwiftKey... :)
    PAYAXY
    PAYAXY --- ---
    XARGH: SwiftKey
    DR_K
    DR_K --- ---
    XARGH
    XARGH --- ---
    ahoj, doted pouzivam jako androidni klavesnici Touchpal https://play.google.com/store/apps/details?id=com.cootek.smartinputv5 v posledni verzi pred zmenou na adware :(
    potrebuju poradit jinou klavesnici, kde se da psat propojovanim pismen a ktera by umela hezky pracovat se CZ slovnikem pouzivanych slov.
    - jde mi o moznost editace v nem. napr pokud mi stale nabizi "cca" misto "Za"- moci "cca" uplne vymazat nebo snizit prioritu.
    - bezbolestne pridani vlastnich slov napr importem z textaku - touchpal se umel ucit z SMS, twitteru a kontaktu.
    - moznost prepnout se primo z klavesnice na "google voice recognition"
    - prace se schrankou

    s jakymi klavesnicemi jste se zzili vy a ktere podle vas zvladaji nejlepe doplnovani cestiny?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam