• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    PAYAXY
    PAYAXY --- ---
    JEREMIUS: a co takhle zkusit Swype? ;-)
    E42
    E42 --- ---
    PISKVOR: Pokud se nepletu, tak spíš Swype.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    KEVIN00: Samsung kb je Swiftkey v licenci, pokud se nemýlím.
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    JEREMIUS: Zkus SwiftKey
    VESPER_INDIGO
    VESPER_INDIGO --- ---
    RATTKIN: vypadá to tak, nenašel jsem to. Mám holt UK English nastavení a českou klávesnici.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    VESPER_INDIGO: mám pocit ze novější verze androidu už to nemají
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    Jaká swipe klávesnice je nejlepší? Používám tu od Samsungu, ale slovník není občas ideální a přemýšlím, jestli nezkusit nějakou alternativu.
    VESPER_INDIGO
    VESPER_INDIGO --- ---
    Máte někdo Huawei Honor 7? Jak se na něm dá (jestli vůbec) nastavit region Čechy a systémový jazyk ale angličtina? Vypadá to totiž, že se nastaví jazyk a podle něho to dá na výběr regiony. To je dmnc :( Já češtinu a české hry nechci, zároveň ale bych rád regionální nastavení pro ČR (data, svátky, jednotky atp.)
    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    PUNKREASS: protoze jsem chtel neco co v sobe nema bambilion let starou mali 400 pripadne zdvojenou na mali450.

    Mam tablet s snapdragonem 615 - vim je to sracka s adreno 405 ale nevim o nicem co by mi na tom z HD videa nebehalo atd - coz o tech A9 a mali 4xx se moc rici neda :-( chapu ze to muze byti podporou. Slo mi o neco co dam zensky co zna android z mobilu pod TV kam si strci flesku a pojede ji to. Pripadne se koukne na seznam a nejaky vareni a pojede ji to. Vis jak snaha byla ... Mel jsem se vice informovat.
    PUNKREASS
    PUNKREASS --- ---
    ABDULAH: jenom ze zve(i)davosti: proc?
    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    PUNKREASS: tak mam bt mys i klavesnici a beha to dobre. No prave A9 jsem se chtel vyhnout :-( No jeste kouknu po netu na nejakej android jestli by do toho nesel dat :-( nejaka custom rom.

    ZUZU: bohuzel u androidi verze VLC jsem to nenasel :-( protoze by stacilo nastavit -1s a bylo by vse OK vsude :-)
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    PUNKREASS: kodi umi ulozit posunuti zvuku do defaultniho nastaveni
    PUNKREASS
    PUNKREASS --- ---
    ABDULAH: jo, s podobnym cinanem sem se taky nechal vyskolit. Nakonec sem poridil https://www.chiligreen.com/shop/configurator.asp?typ=217&serie=430&id=13539 , preinstaloval launcher a kodi sem si doinstaloval (taky umi posouvat zvuk. Ale stelovat to pri kazdym filmu by me asi nebavilo). Casem jeste poridil https://www.amazon.com/dp/B00B9996LA/ref=psdc_1194464_t2_B00I5SW8MC a nelituju.
    ZUZU
    ZUZU --- ---
    ABDULAH: tak asi zprasený firmware od těch číňanů. :(
    vlc myslím umí posouvat zvuk oproti obrazu. ale možná jen "velká" neandroid verze.
    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    ZUZU: hdmi natvrdo do TV :-(
    ZUZU
    ZUZU --- ---
    ABDULAH: nemas zvuk pripojeny pres blueooth?
    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    koupil jsem si KODI TV box s androidem 6. A mam problem v tom, ze vsechny filmy co jsme zkousel na ruznych prehravacich BSplayer, VLC i zakladni co tam je - maji zvuk posunuty cca o sekundu. Nevedel by nekde kde by mohl byt problem? Pripadne nejaky napad na vyzkousenou rom?

    S912 4K 2G+16G MECOOL BB2 Smart TV Box Android6.0 BT Octa Core XBMC KODI Loaded | eBay
    http://www.ebay.com/itm/272395969105?_trksid=p2057872.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

    dekuji
    E42
    E42 --- ---
    LTE frekvence 900 MHz u Vodafonu končí, dominuje 800 MHz | mobilenet.cz - mobilní verze
    https://m.mobilenet.cz/clanky/lte-frekvence-900-mhz-u-vodafonu-konci-dominuje-800-mhz-31589
    SARGO
    SARGO --- ---
    BRKODLAK: Čemu říkáš prehistorický? Mám poweramp, je boží, a funguje i na tak neuvěřitelných vykopávkách, že bych tomu nevěřila. Za těch pár fufníků rozhodně stojí. :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam