• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    HULIK
    HULIK --- ---
    CPT_PLESARD: Já mám File Expert a teď jsem se díval že to umí - Batch rename
    CPT_PLESARD
    CPT_PLESARD --- ---
    Muze mi nekdo doporucit aplikaci pro hromadny prejmenovani souboru?
    Diky.
    CPT_PLESARD
    CPT_PLESARD --- ---
    DRAGON: a vida ...
    CPT_PLESARD
    CPT_PLESARD --- ---
    DRAGON: imho asi jen rootem, protoze od Android 4.x maji aplikace 3 stran kartu jen ke cteni ...
    KIE
    KIE --- ---
    RATTKIN: nepomohlo, zrejme to overuje jeste nejak jinak
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    KIE: myslím že jo, zkus vpn. na android je dobrá tunnelBear
    KIE
    KIE --- ---
    Potřeboval bych z Google Play stáhnout jednu app, ale hlásí to, že app není v mé zemi dostupná, dá se to nějak obejít, resp. podle čeho to určuje zemi (IP?)?
    RUSSIANBLUE
    RUSSIANBLUE --- ---
    ZUZU: podívám se na to...díky

    TAP: z goglovského
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    Nesetkal se někdo s problémem s přístupem na SD úložiště? Když chce aplikace udělit práva přístupu, tak to nejde, jelikož je aktivní překryvná vrstva. Pokud ji deaktivuji, stejně nejde přístup k SD úložišti povolit. Chová se stejně jako by byly překryvná vrstva aktivní.
    [ Sony Xperia Z5]
    TAP
    TAP --- ---
    RUSSIANBLUE: z jakýho cloudu?
    RUSSIANBLUE
    RUSSIANBLUE --- ---
    je nejaka pohodlnejsi moznost, jak dostat dostat "fotky" z cloudu zpet do telefonu?
    Zatim to vypada na nasledujici postup:
    - z cloudu stahovat 500ks fotek (je nejake hromadne oznaceni?)
    - a nasledne nahrat do telefonu pres kabel

    to neni moc elegantni reseni :/
    ZUZU
    ZUZU --- ---
    // ad cyanogenmod:

    CyanogenMod končí, ale vznikl nový fork Lineage - Root.cz
    https://www.root.cz/zpravicky/cyanogenmod-konci-ale-vznikl-novy-fork-lineage/

    List of devices getting official LineageOS Roms [ Full ] - LineageOS ROMs | LineageOS ROM Download
    http://www.lineageosrom.com/2016/12/list-of-devices-getting-official.html

    Official Lineage OS Request List for Any Android device - LineageOS ROMs | LineageOS ROM Download
    http://www.lineageosrom.com/2016/12/official-lineage-os-request-list-for.html

    tak snad to všechno dobře dopadne...
    E42
    E42 --- ---
    KALIBAN: Mimochodem, možná je ti to jedno, ale ničím jiným než je plnohodnotnej Messenger neodešleš sticker. Abys s tím počítal.
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    KALIBAN: disa, a buď dospělej a neřeš chat heads
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    Citim se nastvane, hloupe a podvedene. Nahradil jsem dosavadni Samsung Note 4 za Pixel XL. Najednou system beha svizne a telefon ma slusnou vydrz i s normalni baterii. Vsechny mozne veci funguji rovnou (odkazy do mastaveni dat na plochu, menit DPI z menu ciste uzivatelsky a kdesi cosi).

    Ta Samsung nadstavba, alespon pro me, neni zadny upgrade, ale totalni downgrade.

    Zaroven je super, ze po vybaleni z krabice z toho nemusim vyhazovat tunu bordelu (S Email, S Calendar, S Note...).

    Secteno podtrzeno, dokud Samsung bude takto "vyvijet" sva "vylepseni" nad cisty Android, tak uz to nechci. Lito mi to je, protoze mam rad premiove telefony se stylusem, coz delal akorat Samsung. Ale proste, to se neda. Kdybych to vedel, tak jsem mel uz nejaky cas Nexus misto Note.
    JIMX
    JIMX --- ---
    KALIBAN: tak je fakt, že ho asi nepoužívám až tolik, jako ty ... ale takovýhle věci mi teda nedělá :-)
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    JIMX: jj me to dela chvilku tak, chvilku, tak, kdyz ho zavru a otevru znova, tak je to ok na nejakou dobu, ale takovy to ze ti to ukazuje ze tam jsou zpravy kdyz tam nejsou, ze ti to vy vyhledavani misto Petra kamose s kterym si pises denne napici Pentagramy.cz protoze tam maj nekde stranku, z toho seru atomovy hriby
    JIMX
    JIMX --- ---
    KALIBAN: na HTC M8s se mi ten FB messenger na prvních několik zpráv taky zpomalil (projevilo se to tak, že když jsem psal, tak se písmena objevovaly se spožděním) ... říkal jsem si, jestli to není tím krásným zimním režimem, kdy přes ksicht sněží ... ale pak se to najednou samo opravilo a už to zase funguje rychle ...
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    SMOKY: a jak je to relevantni k tomu, ze shanim aplikaci na android?
    ach jo... iphone to umi, ale jen pres konkretni aplikace, android to dela pres vsechno...
    zkuste zustat ontopic, fakt me to sere
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam