• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    DRAGON: Hele, a jsi si tim pasmem 900MHz fakt jistej? Kamkoliv se divam na recenze toho Elephone S7, tak vsude pisou, ze 900MHz nema...
    E42
    E42 --- ---
    DRAGON: Jo, měl by, dokonce plně i u Vodafonu.
    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    ZUZU: jsem si myslel že to bude tak. No zkusím napsat výrobci set top boxu pár věcí a snad to dá do nového firmwaru. Dekuji
    ZUZU
    ZUZU --- ---
    ABDULAH: na takovýhle věci lze, pokud máš root, použít tohle https://play.google.com/store/apps/details?id=com.devasque.fmount
    KEJML
    KEJML --- ---
    Ona už (minimálně na Nexusu) není žádná snadná cesta, jak synchronizovat profilovky lidí na facebook s kontaktama?
    Z Facebook aplikace to odstranili
    Haxsync už není v Play store
    Ubersync má v popisu, že to synchronizuje jen ty kontakty, které té aplikaci dají povolení
    Sync.me někeré moje přátelé na facebooku prostě nevidí a u některých účtů psal něco jako locked account, ale hlavně jsem se bohužel až zpětně dočetl, že můj profil i mé kontakty odesílá kamsi do světa
    Social Contact Photo Sync je bez rootu hrozně složitej a funguje jen manuálně

    To má Facebook něco proti Androidu? Na Windows to funguje úplně normálně
    SLANINKA
    SLANINKA --- ---
    KEJML: Vodafone už 900 skoro nepoužívá viz jejich mapa pokrytí.
    KEJML
    KEJML --- ---
    TOM: Problém je s LTE na 900 MHz, což u nás používá jen Vodafone, kterýho mám i já.

    Každopádně jsem včera kouknul, že CZC zlevnili Nexus 5x ještě o tři kila, tak jsem to vzal jako znamení a včera jsem si ho přinesl domů. Ten vibrační motorek je fakt relativně hlučnej a přitom nijak silnej, ale jinak první dojmy dobrý. Ale v Androidu se zatím pořád dost rozkoukávám.
    SKAUT
    SKAUT --- ---
    ABDULAH: Nejde. Je napevno dana. Pokud by se jednalo o to kam stahuje prohlizec tak to nektere alteranativni umeji, osobne zkusenost nemam.
    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    Prosím vás jak změnit download složku na androidu 5.1? Nějak mi to nejde. Děkuji
    TOM
    TOM --- ---
    ADM: yota má spoustu speciálních aplikací.
    Anebo se tam může pustit klasické prostředí androidu kompletně se vším všudy, tzn. jakákoli aplikace může být na zadním e-inku.
    ADM
    ADM --- ---
    TOM: jak to funguje, jak urcujes ktera aplikace bude na zadnim e-ink display? kolik odstinu sede ma ten e-ink display?
    TOM
    TOM --- ---
    TAP: já ho nejvíc používám jako čtečku knih (epub, docx....)
    TAP
    TAP --- ---
    DR_K: k čemu se dá ten zadní display užít? dá se na tom browsit net třeba?
    TOM
    TOM --- ---
    DR_K: tak to už bychom si mohli založit auditko ;)
    DR_K
    DR_K --- ---
    KEJML: ja si ho poridil pred cca 3 mesici. cca za 4 tisice vcetne cla. v Praze na o2 nevidim, ze by mi LTE vypadavalo. Par poznatku:

    1) prijde s predinstalovanym KitKat, update na Lollipop musis udelat rucne pres jejich programek, navod na XDA
    2) baterka je dost slaba, prechod z Z3C, kde jsem se nikdy nebal, ze mi nekde behem noci dojde baterka, tady radeji nabijim i behem dne
    3) fotak neumi moc ostrit, musis se opravdu snazit, aby vylezla nerozmazana fotka
    4) neni to zadny superrychlik, obcas se pri prechodu mezi aplikacemi znatelne zadycha
    5) jenze... e-ink je bozi je bozi je BOZI! :)

    suma sumarum, za tu cenu naslapany stroj, ale doporucuji ho pouze lidem, kteri opravdu stoji o ten e-ink a maji plan, jak jej vyuzivat
    TOM
    TOM --- ---
    KEJML: přímo tenhle jsem kupoval pro kámoše, a je fakt, že s Vodafone má místama LTE nedostupné
    já pořizoval před delším časem z e-bay za tehdá 6k (zase ale byl bez DPH), a s T-Mobile mám LTE všude
    nepřišel jsem ale na to, jak je porovnat, protože se oba dva tváří jako YD201 (že by díky flashi?)
    obecně mají signál mnohem horší než ostatní telefony, protože jsou všechny senzory "utopené" mezi oběma displeji, bohužel včetně GPS, které občas dokáže vypadnout.. i na silnici mezi širými lány s čistým horizontem
    flashování nebylo úplně easy (hlavně ./fastboot oem unlock nebylo v návodce), ale zkoušel jsem jenom evropský fw, s androidem 5
    konečně jsi mě teď donutil porovnat 5 vs. 6, a... možná jsem si měl dát práci s tím ruským :)
    KEJML
    KEJML --- ---
    TOM: Ty jo, na Yotaphone mne ve svý době hodně zaujala, ale úplně jsem zapomněl. Bohužel koukám že mu chyběj některý český LTE pásma. A i když překvapivě stále probíhá oficiální vývoj, teď v prosinci vychází beta verze Androidu 6, takže maj celkem skluz, navíc je kolem toho práce s flashováním na ruskej firmware. Ale ta cena je zajímavá a děkuji za tip.
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    E42: Ja pouzivam "Jelly Bean Keyboard" a to jsem vyzkousel tak dvacet ruznych klavesnic. Umi vsechno, co potrebuju, jak cmarat, tak doplnovat slova, tak psat ve vice jazycich. Jedine, co by se mi jeste libilo, aby odstranovala hacky v cestine, ale to uz bych asi chtel moc.
    WOTAR
    WOTAR --- ---
    E42: Já používám klasicky Swype a jsem taky vesměs spokojenej. Dva jazyky umožňuje taky. Na druhý straně je dobrý, že nativní klávesnice to umožnuje bez problému taky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam