• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    CRS1138
    CRS1138 --- ---
    RATTKIN, KEJML: High-end cenu do telefonu investovat nebudu. Spis bych se poohledl po nejake low-end variante.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    KEJML: nevím kolik má peněz, třeba se mu pixel bude líbit. nexus 5x je dneska docela levný a pěkný telefon s rokem aktualizaci před sebou. pak jsou Vodafone Smart - slušné lowendy. jen jsem chtěl ukázat, že je alternativa k Samsung a nemusí to být LG
    KEJML
    KEJML --- ---
    RATTKIN: No Nexusy už nové nebudou a Pixely jsou high endy, s čímž se pojí i high-end cena, což každý za telefon dát nechce.

    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    CRS1138: pro budoucnost: existují mobily kde nejsou default nesmyslný aplikace, nebo jich je minimum, viz čistý android. existují i telefony, kde update chodí dlouho a je bezproblémový root, viz Google nexus a pixel
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    CRS1138: xda-developers.com
    CRS1138
    CRS1138 --- ---
    Mam Samsung, Model: gt-s7582, Android Version: 4.2.2 (jdq39.s7582xxuaoa2). Da se to nejakym zpusobe rootnout a nainstalovat novejsi system? A hlavne se zbavit tech default Samsungovsky aplikaci?
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    SHEALA: nějakým způsobem, co nejsem schopná reprodukovat, se to vyřešilo samo.
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    Lama dotaz:
    Mám Problém s whatsapp. Stáhla jsem aplikaci, instalovala se, ale není tam ikona v nabídce, ani není ta aplikace v Moje soubory/stažené aplikace. Nevíte někdo, co dělám špatně?
    HULIK
    HULIK --- ---
    LEFTY: Ma to kompatibilní soubor jen načteš a jede dál.
    HULIK
    HULIK --- ---
    LEFTY: keepass2android
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    LEFTY: keepass2android
    LEFTY
    LEFTY --- ---
    Vy, co používáte Keepass - jakou appku používáte na androidu?
    PELDA
    PELDA --- ---
    KOC256: Imho to je na to co potřebuješ v pohodě.

    1 GB RAM je na androidu naprd, ale jestli na tom poběží jedna appka, tak je to jedno.
    NEKROMANT
    NEKROMANT --- ---
    RATTKIN: Xperia Active je dost starý..
    kingo mi nainstaloval do tel asi 2-3 aplikace které jsem odinstaloval..
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    NEKROMANT: kingo nechceš, to je megavir z Číny.
    dneska už na plno telefonů root není možný, holt už se zlepšilo zabezpečení.
    NEKROMANT
    NEKROMANT --- ---
    Poradil by mi někdo jak udělat root na SE Xperia Active a jak tam dostat případne cyanogenmod
    Kingo ROOT hodil chybu.
    Neumím moc en, takže ideálně cz návod.

    https://download.cyanogenmod.org/?device=satsuma web není dostupný
    A na https://download.lineageos.org/telefon není a nevím jestli kdy bude :(
    Nemáte někdo poslední CM pro Xperia active?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    RATTKIN:
    OK díky...

    spíše mě tíží otázka minimálního funkčního HW... :)
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    KOC256: na kiosk režim použij nějakou bezpečnostní aplikaci, jsou tam různé app třeba pro rodiče dětí, kde se nastaví jedna aplikace, která nejde ukončit dokud se nezadá heslo.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Poslali mě sem z TABLETového auditka...

    Prosim poradte v Androidech se nevyznam...

    Shanim tablet 8-10", ktery bude na stalo nekde ve stojanu, s pripojenim k elektrice a na wifi. Bude na tom bezet kiosek mod (pokud to android umi) s jednou webovou aplikaci (dochazka - nic narocneho).

    Hledam tedy neco co se nebude sekat a bude zaroven pri techto parametrech a nenarocnych podminkach stabilni a nebude to treba casto restartovat.

    Rychlym klikanim jsem nasel treba:
    Alcatel ONETOUCH PIXI3 10 Volcano Black | ALFA.cz
    https://www.alfa.cz/product.php?eid=105140G8QG8L3IZ39KZ

    Ale v androidech se vubec nevyznam a tak si rad necham poradit. Diky...
    POKE10002
    POKE10002 --- ---
    SPM: díky, toho jsem se bál, a jiné možnosti existují? třeba bootnout z flasky nějaký live systém, něco jako je třeba hirencd s utilitama, existuje?
    SPM
    SPM --- ---
    POKE10002: memtest neni přímo aplikace, takže těžko. Pokud něco takového je, tak to bude specifické per zařízení a bude se to pouštět nějakým krkolomným způsobem. Rozhodně to nebude aplikace ve storu, která se pustí...
    POKE10002
    POKE10002 --- ---
    a ted prosím na jiné téma, doporučil by mi prosím někdo aplikaci pro android ve které bych mohl otestovat interní pamět zařízení stejně jako to dělá třeba memtest? mam dojem že mi zlobí pamět a chtěl bych si to nějak ověřit, doplňuji, nemám roota, standartní nastavení systému
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam