• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    HELVETE
    HELVETE --- ---
    KORKMAZ: jsou na displayi, což je lepší.
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    JOZINEK: Díky za tip...co jsem letmo koukal, tak asi chybí "pevná" 2-3 tlačítka pod displejem - je to tak?
    JOZINEK
    JOZINEK --- ---
    Huawei Nova je dobrá volba, ofiko cena nyní 7490 korun a splní veškeré nároky.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    SMOKY: tasker? jako appka jmenem tasker? nejak mi to play google neukazuje...
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    DRAGON: Mozna by na to sel nejak pouzit Tasker: nahravat audio do souboru a pro kazdou minutu vytvorit novy soubor, kazdy starsi jak 30 min smazat. Nevim jestli to opravdu umi, ale prvni co mne napadlo :).
    HELVETE
    HELVETE --- ---
    KORKMAZ: mám Huawei Nova a jsem opravdu spokojený, hezký display, dual sim, 3gb rám, 32gb úložiště, Global lte, rychlá čtečka prstů. I v normálních shopech je za 7500 (ok 500 přes). Strašně milé mě překvapil (ikdyž jsem přecházel že služebního iphone 6 plus, takže pozitivně by mě asi překvapil i horší stroj ;)). Jen ta poslední aktualizace způsobila zhruba 1/3 lidi v práci výrazné zpomalení. Zatím ale nikdo neměl čas udělat po updatu factory reset... 2/3 si nicméně libují a jsou spokojeni s updatem...
    BLACKSOURCE
    BLACKSOURCE --- ---
    KORKMAZ: To nevím, já přešel z Mi2S a displej mi přijde super. Kvalita zpracování taky a nepodsvícená 3 tlačítka dole mě nijak neomezují. Stejně víš co kde je a máš tam samozřejmě odezvu.
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    BLACKSOURCE: No taky mě napadnul - ptal jsem se v auditku Xiaomi. Jen se bojím odolnosti, jestli má podsvícená tlačítka a slabšího displeje (versus moje současná Mi4)
    BLACKSOURCE
    BLACKSOURCE --- ---
    KORKMAZ: A co Xiaomi Redmi 4X Global?
    Sám ho mám a super.
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    Pls, mohli byste mi poradit s výběrem nástupce současného Xiaomi Mi4, který mi nedostačuje co se místa interní paměti týče (jinak jsem velmi spokojen). Požadavky:
    - Cena do 7k (v životě jsem neměl dražší telefon než 4k, takže dvojnásobek je trochu mimo můj vesmír)
    - Rozměr ideálně 5" (5.5" už považuji za pádlo)
    - Odolná konstrukce, preferuji kovové prvky
    - SD slot nutností! Interní paměť min 16 Gb
    - Kompletní české LTE (mám Tmobile) - kvůli tomu asi opustím Xiaomi pokud nebude nějaká Global verze
    - HW: Klasika - čím víc, tím lépe (ideálně octa-core a 3Gb RAM)
    - Foťák 13MPix + 8Mpix (mám teď)
    - Baterie nad 3000mAh (mám teď)

    Napadají mě nějaké Asusy, Lenovo či třeba nějaký lehký Huawei, ale konkrétní model netuším.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    DUCATIMONSTER: jestli to chápu dobře, teď to funguje, že když někdo zavolá na mobil, do sluchátek se to dostane?
    přes nějakou appku na audio routing se dá změnit média zvuk na volání, aby to šlo do handsfree, ale nebude se ti to líbit-kvalita je hrozná, žere to baterku jak blázen a je to aktivní furt, dokud to ručně zase nevypneš-aspoň podle toho co jsem zkoušel před dvěma lety.
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    BASIK: tak to bohužel nepomohlo :-(
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    umi pls nejaka aplikace nahravat audio kontinualne s tim ze max delka zaznamu je napr 30 minut a z konce se postupne umazava? neco jako umi auto dash kamery s obrazem.
    dekuji
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    BASIK: zkusím. moc díky
    BASIK
    BASIK --- ---
    DUCATIMONSTER: V nastaveni konkretniho BT zarizeni v telefonu je mozny vybrat, k cemu se to zarizeni pouzije. Tam by melo stacit zaskrtnout jen zvuk medii a to by to mohlo resit.
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    DUCATIMONSTER: *aby se telefon pro Interphone tvářil jako navigace a ne jako telefon
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    Ahoj. Potřeboval bych radu, jestli tohle jde nějak obejít. Mam Samsung galaxy S6 a 2ks Interphone na motocykly F4XT . Motorky mám spojené interphony a rad bych aby mi do toho občas vstoupila navigace s pokynem kudy jet. Je nějaká možnost spojit telefon jiným bt protokolem než pro hovory? Jde o to, aby se telefon pro navigaci netvaril jako telefony ale jako krabička navigace. Snad jsem to popsal přesně. Diky za každý nápad
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam