• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    RUSSIANBLUE
    RUSSIANBLUE --- ---
    FAT: a nezabíjí jí jen nějakej power management?
    FAT
    FAT --- ---
    Ahoj, nevím kam mám jít s následujícím dotazem a doufám, že mě nepošlete hned k Brdičkům.
    Mám XIAOMI Redmi 3S s Androidem 6.01 a následující problém. Mám nainstalované Endomondo a SportTracker a u obou aplikací se mi stává to, že mi v průběhu "práce" aplikace vypadne a už neobnoví činnost. Mám podezření na to, že je to s příchodem nějaké notifikace. Mail, FB, cokoliv. Máte někdo zkušenost se stejným problémem nebo slyšeli jste o tom? Běžné jiné apky běhají naprosto normálně. Mám Waze a jede plynule i třeba s hovorem, natož s notifikací čehokoliv.
    Díky za odpovědi.
    :-)
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    RATTKIN: tak ono zas proti cenám před bezlimitama to je ještě v pohodě, ano vím že jinde to maj levnější.
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    RATTKIN: No ale toho stejně dobře dosáhneš přes BBM, Signal, nebo Whatsapp, který, na rozdíl od Hangouts, fungujou i na iOS a BlackBerry.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    JIMX: vždyť vím, ale ne každý ví, že Hangouts jsou na webu, do se přes to i posílat obrázky, soubory nebo mluvit...
    a platit 400 nebo víc měsíčně bych neříkal, že je SMS zadarmo.
    JIMX
    JIMX --- ---
    RATTKIN: "potřebuju kolo" ... "já používám auto, nemusíš šlapat" ...

    ... a představ si, že existujou i lidi, co mají SMS v rámci neomezeného tarifu zadarmo :-)
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    JEREMIUS: SMS nepoužívám, jeden halíř za jedno písmeno platit nehodlám.
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    RATTKIN: A Hangouts ti na PC zobrazí i SMS? Nebo to myslíš tak, že místo SMS používáš Hangout?
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    JEREMIUS: pushbullet
    ZORBEN
    ZORBEN --- ---
    Nebo lokálně (bez online účtu) MyPhone Explorer, kromě SMS i na různý zálohy
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    JEREMIUS: já jsem to vyřešil buď přes Hangouts, nebo Facebook Messenger, prostě app co na webové rozhraní. výhoda: je to zdarma a funguje to doma i v práci, stačí se přihlásit svým loginem
    TBC
    TBC --- ---
    JEREMIUS: AirDroid je na danou vec urcite dobre pouzitelny.
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    SMS: Android <-> PC
    Jak nejlépe na Androidu řešit nejlépe odesílání SMS z PC s Windows? A zobrazování SMS z telefonu na PC?
    Přes nějaký komunikátor? Nebo něco jako AirDroid (ale tady jsem vygoogloval nějaké negativní věci, tak nevím)
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    Jde udelat nejaky hromadny deployment android zarizeni ... image bez roota ?
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    RATTKIN: Jiste ze... Ostatne proto je i tlak na to omezit tu fragmentaci. A totez i u Windows. Vubec se nedivim ze se snazi o zruseni fragmentace. Udrzovat tolik verzi je peko a nemuze to fungovat.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    ARIAEL: Mám pocit že android to často prohrává kvůli značkám, které odmítají dělat aktualizace a pak je plno zranitelných telefonů. taky je androidu mnohem víc v oběhu a je i větší market a počet aplikací obecně, takže je podle některých metrik víc napadených androidu než iPhone. ale třeba Google Nexus a pixel mají opravy některých chyb i dřív než iPhone, rozhodně nejsou v tomhle ohledu horší.
    dokud si člověk nepovolí instalaci ruských apk mimo market, samozřejmě :)
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    As of January 2017, iOS has had a total of 984 vulnerabilities whereas Android has had a total of 746.

    Enterprise Android Vs iOS: Which is More Secure?
    http://www.darkreading.com/mobile/enterprise-android-vs-ios-which-is-more-secure/a/d-id/1328068
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    LITTLELI: cituju cisla pul roku zpatky, jak sem to mel na g+ nebo tady, na g+ se neda zpetne hledat na streamu, tak si tam najdi normalne security holes android, security holes ios a je to tak.... na ios byly dulezity zaplaty behem casu ted, oproti androindu je to nekde jinde, jako ten pomer.
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    LITTLELI: On je taky Kocourmikes velice odvazne stvoreni, ktere me vsechny sve tvrzeni PRIMO od BOHA:) Ci tedy presneji od Boha Aštara Šerána. Proto vidi do vseho, vsech a vsechno! :D

    p.s. mej s nim trosku slitovani, je to vazne nemocny clovek.
    LITTLELI
    LITTLELI --- ---
    KOCOURMIKES: a u toho iOS jsou to chyby přiznané Applem nebo jinak veřejné věci? protože říct "200" u platformy, která je úplně locked je tohle fakt doprdele hodně odvážné tvrzení.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam