• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    PISKVOR: a myslis, ze se tahle vec tyka ne vlajkovy lodi Sony z konce roku 2015? To je trochu moc, ne?
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    RATTKIN: Jop, netrimovaný (nebo starý netrimovatelný) flash storage se s časem zpomalují. Ověřeno na různých zařízeních - a write leveling na hodně zaplněným taky nepomáhá.
    MINER
    MINER --- ---
    Je to problém Z5 OS, starší Z3 funguje rychle.
    Nemá někdo další zkušenosti?
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    DRAGON: existují různé druhy úložiště, jiná (nebo žádná) implementace trim. zatím nejhorší jsem to viděl u tabletu nexus 7 původní verze.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    RATTKIN: to je poprvy, co neco takovyho ctu. Kdyby to tak bylo, tak si fakt nedovedu predstavit, jak muze treba moje matka fotit a tocit videa svym telefonem, kterej ma uz 8 let.
    Navic Z5 Compact neni rozhodne starej telefon.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    MINER: u starých telefonů a tabletů se dramaticky zpomalí čtení a zápis z "disku".
    je to provozní vlastnost, flash je prostě vydřená
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MINER: nez sem se toho slimaka zbavil, tak sem tam hodil sedmicku a bylo to peklo. Ale ja uz v ty dobe mel koupenou S7, takze sem to srovnaval s ni a bylo to fakt nesrovnatelný
    MINER
    MINER --- ---
    MINER: Používá někdo Xperia Z5 (Compact) s aktuálním Androidem? Běží svižně? Už mi taky začala 75c nepříjemně lagovat. Zjistil jsem, že je to špatných cache managementem. Když se vypnou všechny aplikace, běží to hezky, ale velmi brzy se zaplní cache, a byť paměť je volná, ale jsou v ní cached apps, tak to začne opravdu nepříjemně lagovat: vteřiny reakce na tap a tak.

    Používá tedy někdo Z5 s Android 7 (nebo aspoň 6?) Já si furt nechával 5 kvůli Stamině, ale ten systém už přestává být použitelný kvůli těm prodlevám. Tak jestli si pomůžu upgradem.
    Díky
    E42
    E42 --- ---
    SMOKY: 3S má přítelkyně jako svůj 1. smartphone a je spokojená. Vyhrála to asi hlavně ta fakt velká baterie.
    BLACKSOURCE
    BLACKSOURCE --- ---
    Tak to netuším, ale mám v rodině oba a jsou super. Není si na co moc stěžovat za tu cenu. Zaostřování je trošičku horší, ale to je znát spíše u pohybujících se lidí / zvířat. Asi bych neměnil pokud bych nechtěl do mobilu dát alespoň dvojnásobek.
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    BLACKSOURCE: Jaký to je v porovnání s redmi 3S?
    BLACKSOURCE
    BLACKSOURCE --- ---
    SMOKY: Xiaomi Redmi 4X Global. Nebo se dá i ušetřit a koupit Redmi 4A Global. Obojí ve verzí 32gb.
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    Poraďte pls mobil kolem 5k pro mamku. Požadavky LTE český, displej 5 palců. 5.5 je prej už moc velkej. Taky aby to obstojně fotilo. 32gb paměť
    E42
    E42 --- ---
    CUTOR: Když klikneš na odkaz ano/ne/možná v pozvánce, otevře se ti okno prohlížeče, kde můžeš zadat poznámku. Je ale možný, že to jde jen na desktopu, a ne na mobilu.
    CUTOR
    CUTOR --- ---
    E42: jsem asi slepej ale pokud mi prijde pozvanka vidim jen moznost prijdu, neprijdu, mozna.
    nevidim tam moznost editace. Je fakt ze tohle mi mozna bude stacit.

    Ted me napada ze by pak editovali tu puvodni akci a ne tu co jim prisla

    CUTOR
    CUTOR --- ---
    E42: dik za tip to otestuji.
    E42
    E42 --- ---
    CUTOR: Tak je pozvi jako hosty a ty další řeči k tomu můžou psát do poznámky ke svojí účasti. Je tam dokonce i speciální kolonka na počet lidí, které s sebou berou navíc. Google Calendar na tohle použití připravenej a použitelnej je, ale vy ho používáte špatně :)
    CUTOR
    CUTOR --- ---
    E42: presne. editujou description.
    Ja potrebuji vedet ale i info tipu prijdu pozdeji. Jedu autem a naberu lidi. a jine texty co tam lidi pridavaji.
    E42
    E42 --- ---
    CUTOR: Jo teď mě napadlo... vy to děláte tak, že účastníci svou účast zapisují do Description události?! No to pak není divu, že to nefunguje. Zvi je jako hosty a bude po problému.
    E42
    E42 --- ---
    CUTOR: Co přesně se ti stává? Používám Calendar úplně stejně (na volejbal) a nemám pocit, že by se mi někdy tohle stalo. Má to jiné mouchy, to ano, ale tohle asi neznám. Nevyřešilo by se to prostě tím, že u události odškrtneš "Guests can - modify event"?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam