• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    AUTOLOKATOR
    AUTOLOKATOR --- ---
    Mám Samsung S4 a nedávno se mi tam nově začaly objevovat upozornění, že mám vyplej zvuk zvonění a myhl bych tim pádem promeškat hovor a jestli ho teda nechci zapnout, nebo upozornění, že mám už jen 35% baterie. Začlo to z ničeho nic před pár měsícema a strašně mi to leze na nervy. Víte, jak to vypnout?
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    PETGRIDUS: plynulost jak systém běží, jestli tam nejsou záseky, je pro mě důležitá. porovnával jsem různé drahé mobily, které i když jsou papírově silnější, tak běží hůř. třeba jsem porovnával Samsung s8 edge a Vodafone ultra, kde běžel levnější telefon subjektivně lépe pro běžnou práci v kalendáři, kontaktech. na hry by asi srovnání dopadlo jinak,.
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    DRAGON: v pohodě nemáš zač mě ho zas doporučil někdo jinej ke koupi :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    PETGRIDUS: jasne, chapu a dekuju za tip.
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    DRAGON: ok chápu, jen sem říkal svůj pocit z něj že mi šlape pěkně bez zádrhelů a že mi přijde fajn, samozřejmě vím, že už parametrově to vzhledem k věku nebude úplná megabomba :)
    KYLLER
    KYLLER --- ---
    DRAGON: Nubia Z11 Mini, Honor 8?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    KALTY: ja myslim, ze to uz bych nechal asi na nem, ok?
    KALTY
    KALTY --- ---
    DRAGON: Nevím. Ale v tom případě bych nevolil telefon za 6-8k. Když se podívám co umí telefony za 4,5k...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    PETGRIDUS: nema. to je tak jedina vec, kterou bych volil proti A3, jinak vsechno vede ten samsung. Jenze bratrovi je nejakej cistej android ukradenej, ten ani nevo, co to je.
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    DRAGON: a a3 ma cistej android?
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    DRAGON: mam nexus 5x a zatim me behem roku nenechal ve stychu. jsem s nim spokojenej. a foti i hezky i kdyz nejsem odbornik. ja myslim ze kdyz clovek zrovna nemusi nekde machrovat s iphonem tak uplne staci.
    E42
    E42 --- ---
    Výstřel do tmy... není tu náhodou někdo s Xiaomi MiBand 2, komu se podařilo vyzrát na nenažraný wakelock aplikace MiFit? Jakmile běží, neumožňuje telefonu po cca 20 % neaktivního času usnout do režimu idle, takže baterka telefonu trpí.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    RATTKIN: hele, vsechno krome nativ androidu hraje proti nexusu 5x kdyz ho porovnavam s A3 2017. jak rozliseni, tak amoled, vydrz na baterku, velikost...) ale dik za tip


    MIKROM: muzu ho prave mit za 5900 a to mi prijde jako fer cena. Bracha skoro s telefonem nic nedela, fakt to neni zrovna typ mobilisty, ale rad by mel nejakej, co mu par let vydrzi, pokud ho teda nerozmlati :)
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    DRAGON: mám a3-2017, imho pokud stojí pořád 9k, tak předraženej, ale chtěl jsem kompaktní telefon s LTE a splňuje to, parametry nejsou žádný extra, ale na baterku vydrží poměrně slušně.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    DRAGON: já mám nexus 5x, běžné používání zvládá dobře a bude na to pravděpodobně i příští verze androidu dostupná v den uvolnění. Bezpečnostní update bude dostávat ještě 2 roky
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    Prosim vas, muzete mi poradit co nejlepsi telefon do 6-8 tisic s dph s androidem? Bracha shani novej a ja mu nasel Samsunga A3 2017. Je neco vyhodnejsiho za tyhle prachy? Na samsungu je dobry, ze to ma silnou baterku, amoled display a vodotesnost. To ze to neni ultra prehnany rozliseni je taky vyhoda.
    Nekdo nejaky dalsi tip? nejaka dobra cina? xiaomi atd?

    bracha nehraje vubec hry, spis na internet, at muze rychle surfovat, messenger, proste normalni pouzivani nehrace.

    dekuju
    E42
    E42 --- ---
    NECROMAN: Pořád ale nerozumím, proč nestačí obyčejný přepínač WiFi. Co si myslíš, že získáš tím, že spolu se zapnutím WiFi vypneš mobilní data.
    Mimochodem, u jednotlivých WiFi sítí jde vypnout automatické připojování. Nepomohlo by to?
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    NECROMAN: ja jsem správce WiFi doma i v práci takže mám plný signál i ve sklepě a před domem.
    lidi se musí naučit že dosah WiFi je 10m a pak se musí dát další ap se stejným SSID.
    ale přes nějaký Widget by to taky šlo
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    RATTKIN: klasicky problem, kdyz jsem pobliz WiFi ale mam slaby signal, tak se telefon snazi posilat daata pres Wifi a selhava. Potrebuji spolehlivy signal a pokud mozno tak pres WiFi.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    NECROMAN: když se připojí WiFi tak se data nepoužijí. WiFi má minimální spotřebu.
    oboje musí být aktivní pro zpřesnění polohy.
    řešíš nějaký problém, nebo ti vadí ikonka v horní liště?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam