• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    WABICEK: to si právě nejsem jistý, obávám se že spíš ne, ale zkusím si s tím trochu pohrát o víkendu...
    WABICEK
    WABICEK --- ---
    NEVILL: a mel je aspon na karte? pak by to bylo easy
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    Sousedovi se nějakým způsobem povedlo místo jedné fotky si vymazat všechny fotky, je to starší pán, má Samsung Galaxy S3 na kterém každou chvíli něco vyvede. Synchronizaci fotek že by se mu ukládaly na cloud bohužel nemá a používal Samsung Galerii a ne Google fotky kde by se to dalo vytáhnout z koše. Můžete mi prosím někdo doporučit nějakou recovery aplikaci, ať už na telefon nebo že se to připojí přes počítač?
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    TOM: A není to jen změna renderu, tj. něco se vykreslovalo jako les a už ne? (Kdyžtak do pošty)
    TOM
    TOM --- ---
    NECROMAN: zmizela spousta lesů, v určitých oblastech i kolem 80%
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    PELDA: aktualizace na 7 je zatím pouze slíbená, ještě nevyšla
    PELDA
    PELDA --- ---
    Dostal jsem Samsung A5 2017 a je tam android 6.neco. Nemel by mit verzi 7?
    (je to od ceskeho O2)

    p.s. nechcete ho nekdo? dam tomu sanci, ale mam starej iphone a asi si nezvyknu. kdyztak posta.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TAP: zkus to odinstalovat a nainstalovat znovu
    TAP
    TAP --- ---
    JIMX: neni to problém GPS, i ten GFit ukazuje přesnou trasu za běhu, ale na jeho konci to sesumíruje do toho kroužku, bezdůvodně (safety/privacy reasons?). přesedlám tedy na něco jinýho, ač se mi GFit líbí, je to úplně něco jinýho, než při launchi někdy 3 roky zpátky
    JIMX
    JIMX --- ---
    runtastic, endomondo ... ? ... ale jestli máš problém s GPS, tak ti to stejně nepomůže:-) na mapách a v jinejch appkach ti GPS funguje dobře?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TAP: strava umi byt i uplne obycejna trackovaci appka. A zaroven kdyz se do runu prokliknes, tak poskytne kazdymu plno informaci.
    TAP
    TAP --- ---
    DRAGON: mě se na GFit líbí, že třeba počítá aspoň kroky, i když ji úplně zapomenu zapnout. stáhnu stravu, ale nechci nic s miliónem fcí, co nevyužiju
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TAP: google fit je tak trochu blba aplikace, doporucuju zdarma stahnout Strava.com, top appka na behani a kolo.
    TAP
    TAP --- ---
    používáte někdo Google fit na běhání/chození? žádný extra funkce nevyžaduju, náramek nemám, stačí mi, co má. ale když ukončim aktivitu, místo ušlý cesty, kterou to normálně po dobu běhu kreslí do mapy, ukazuje mi jenom rádius, což je škoda. location mám high (GPS+wifi/network), nevim, co už dál by mohlo vadit

    SMOKY
    SMOKY --- ---
    NECROMAN: Nemohli byste udělat nějak více user friendly plánování trasy přes více než dva body? Tento týden sem to docela používal a měl sem chuť hodit mobilem o zem
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    DRAGON: Čeština do toho taky jde, používá se to normálně na české knížky. Ale sám jsem nikdy neřešil, tak neporadím
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    PUNKREASS: fb reader zrovna používám na čtení knih, ale teda to je slušně idiotsky integrovaný a nevzhledný a nepřehledný. každopádně díky
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    tak sem nasel, kdyby nekdo potreboval, vyborna vec a umi to supr cesky :)

    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.prestigio.ereader&hl=cs
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    JEREMIUS: ted to zkousim, dik, ma to ale jen United States a United Kingdom speech platformu, to je na cesky text zcela nesrozumitelne
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam