• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    WABICEK
    WABICEK --- ---
    trochu lamerskej dotaz, ale fakt nevim, do novyho telefonu se mi nenatahli ulozene wifi site, a fakt nevim jak to syncnout. novej telefon bez rootu, android 7.1.
    TAP
    TAP --- ---
    NECROMAN: taky jsem z toho nešťastnej. je to schválně, v nějakých preview verzích to šlo ještě měnit, ale ve finále to skončilo na bílý
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    TAP: a jeste dotaz, Android 7 na Nexus 5X mel cerne pozadi v Settings a toho centra akci, ale Oreo je najednou bile. To je schvalne? A nejde to zmenit zpet na cernou?
    TAP
    TAP --- ---
    NECROMAN: maj v tom guláš, pokus o nějakou systémovou unifikaci ikon, ale zatím to jakž tak funguje jen v Pixel launcheru, co je oficiálně pouze na Pixely. já stejně jedu na Nova Launcheru, stáhnul jsem nějakej jednoduchej icon pack a je to pryč
    tady je o tom celá diskuze https://www.reddit.com/r/android/comments/6w5jen/_/
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Dotaz, jak to, ze v Androidu 8/Nexus 5X ted maji nektere Google aplikace ikonu s bilym ctvercovym pozadi s malou ikonkou, to je nejaky novy styl? Aktualne takto vypada Google Play a Chrome.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    nechce někdo za poštovné čínský streamer připomínající chromecast 2?
    jenom ale nepodporuje cast, jen miracast a dlna.
    asi funguje na samsungech, kdo ví.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    HOUMLES: přes sip se taky může použít lepší kodek a operátor do toho nemá co kecat.

    technicky to samozřejmě nesouvisí.
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    RATTKIN: co ma spolecnyho volte s tim za kolik volas? :)
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    volám z LTE na odoriku za 0,59 kč / min
    nebo jak to myslíš, chceš videohovory?
    FALCO
    FALCO --- ---
    Netušíte někdo jak je to s VOLTE a telefonama? Když koupím v obchodě typu alza tak není zaručené že má Volte enabled I kdyz by to měl podporovat. Když koupím u operátora tak by to měla být ta správná cesta ale na supportu nikdo neví co Volte je a všichni mi cpou VoWiFi. Úplně na slepo jsem kupovat nechtěl a ideálně bych ocenil tip někoho kdo má odzkoušeno.
    PYRO
    PYRO --- ---
    Mel sem stejnou chybu na jiným telefonu, a tam to byla celkem častá hardwarova chyba fotoaparatu.
    WASQ
    WASQ --- ---
    Hoj. Plz help :) Telefon (LG G FLEX 2 H955) mi při spouštění camera appky začal psát: Chyba při otvírání ovladače fotoaparátu. A appka se nespustí. Zároveň mi nejde zapnout flash baterka. Telefon nikdy nebyl rootnutej. Udělal jsem tovární nastavení, ale to nic nevyřešilo. Zkoušel jsem přes LG tools dát nějakou opravu a taky nic. Nakonec jsem stáhnul ROMku - českou H955-20c odtud (telefon má 20C-EUR-XX) a chtěl to flashnout skrz LG FLASH TOOLS 2014 v download modu. To ale nejde protože píše chybu - required info cannot be found.
    Jsem bezradnej a nechci zase dávat ten telefon na 2 měsíce z ruky... (navíc nemůžu najít záručák)
    Někdo podobný zkušenosti?
    EXX
    EXX --- ---
    PUNKREASS: to same mi delalo lenovo p770 a otcuv noname androidphone. v mironetu mi tenkrat rekli ze je to vlastnost a neni to na reklamaci..od ty doby tam nenakupuju a vsude rikam ze jsou tam na servisu hluponi..nemel jsem cas to resit odjizdel jsem mimo cr
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    TAP: fb Messenger byl pomalej i před tím, už delší dobu používám lite, tak nevím jak je to teď.
    TAP
    TAP --- ---
    RATTKIN: nevim kolikrát týdně startuješ telefon, ale já jen když se mi vybije na nulu. na Nexu 5X to moc hezky nešlape. možná protože to má přísnější režim pro aplikace na pozadí, ale než se mi nově otevřená větší appka "ochodí" (rozběhne tak, že se nekouše, větší = např nafouknutej FB Messengeru), ztratim tam 15 vteřin svého drahocenného času. jsem zvědav na první patche.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    jasne, je to super, protoze to neni stejny jako satan. ok :)
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    náhodou, běží to dobře. startup je hodně rychlý.
    aspoň mají trochu soudnost že nepíšou "Most secure Windows ever" jak to psali u windows xp než vyšly první viry
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    PISKVOR: asi tak :)
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    DRAGON: To "more powerful than ever" není slib, to je požadavek na hardware.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    smarter, faster and more powerfull... tohle vzdycky kdyz ctu, tak se mi rolujou ponozky v botach...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam