• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    SMOKY: na to mame ulozto. :)
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    TOOMIX: Proč? Ulozis si, co chceš do offline na WiFi
    BASIK
    BASIK --- ---
    TOOMIX: Nejde o streamovani, ale o to pohodli pri ukladani hudby do offlinu (a trochu i o to streamovani :)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    SMOKY: s dnešní nabídkou datových tarifů ne. Až bude 5GB za kilo, tak možná
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    Není lepší dát 6 ecek měsíčně za Spotify? :)
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    Google music je pěknej když má člověk kolekci na googlu, může si i uploadovat vlastní. dá se to poslouchat i na počítači, umí to i samo stahovat různou muziku offline do telefonu a na pozadí poslechnutou vyměnit za čerstvou.
    ZUZU
    ZUZU --- ---
    TOM: jo mám. a to omezení je na hovno. ale není to zas takovej opruz. po instalaci je to v aplikaci asi na dvě kliknutí. pouze pokud menisku telefon často (víc jak 1x měsíčně) musíš čekat na nějaký potvrzovací mail. daň za to že to je jediná aplikace která to na mnoha mobilech umí.
    LOVE_DALI
    LOVE_DALI --- ---
    Hmm, zajímavý. Mám P9 Lite Offiko ROM a už nějakou dobu pozoruju, že se mi nezobrazujou notifikace. Jenom Telefon oznámí, že něco přišlo. Tak jsem googlil a zijistil jsem, že je to kvůli tomu, že Hauwei tlačí spotřebu baterky dolů, takže sice telefon zavibruje, že něco přišlo, ale pop up window už neukáže, takže jsem změnil nastavení pro danou aplikaci a už to jede :)
    LAAZI
    LAAZI --- ---
    Dik za tipy. Ten MP3 player sem si stahnul este nakej Phonograph, na prvni pohled ma takovej cistej design, funkci ma asi min nez to Pi, uvidim co mi vic sedne.
    WABICEK
    WABICEK --- ---
    TOM: no ale presun je docela easy, staci najit id transakce, coz nastesti mam.

    bohuzel na nove nokii 6 jsem boldbeast nerozchodil ke spokojenosti :(
    TOM
    TOM --- ---
    WABICEK, ZUZU, PUNKREASS: používáte PRO verzi? já bych si ji i koupil, ale nelíbí se mi omezení na IMEI (respektive nutnost pamatovat si, že mám někde registraci, a že je při koupi nového mobilu potřeba nechat převést na nové IMEI)
    TAP
    TAP --- ---
    TOOMIX: cool. to na čistým bohužel nejde
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    TAP: nevim jak to má čistý android, v miui si zobrazím běžící aplikace a popotáhnutím dlu ji zamknu v RAM
    How to keep an app running in the background in MIUI - Quora
    https://www.quora.com/How-do-I-keep-an-app-running-in-the-background-in-MIUI
    TAP
    TAP --- ---
    TOOMIX: poděl se o zamykání do RAM wizardry, díky
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    TAP: všechny hudební přehrávaře mi padaly, až jsem je zamknul v RAM a už nepadaj
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    TAP: me funguje poweramp uplne bez problemu, vubec nic mic ho neshazuje a hudba se nijak neprerusuje .. uz ho pouzivam vic jak 6 let na nekolika telefonech a nikdy nebyl problem
    TAP
    TAP --- ---
    k dotazu na mp3 player se taky připojuju. škoda PowerAmpu, leta byl špička, ale už není dělanej na nový systémy, když hraje na pozadí, shodí jeho notifikační ovladátka kdejaká akce (jiný audio, vytáhnutí sluchátek), zkušenost z několika zařízení.
    požadavky - hraní dle složek, moderní UI, dobrej EQ
    ten Pi Player má bohužel šílenej ekvalizér
    FALCO
    FALCO --- ---
    LAAZI:
    - za me Google play music ok
    - default HTC
    - widget locker
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    LAAZI:

    - Pi music player
    - Nova premium
    - default
    LAAZI
    LAAZI --- ---
    Dostal sem od zamestnavatele novou placacku Lenovo, takze ted potrebuju vedet jakej si mam poridit:
    - prehravac mp3 (zatim na tom mam google music ale nejsem z toho nejak odvazanej)
    - launcher (sem si zatim stahnul ADW)
    - lock screen (mam zatim zui locker)

    any tips?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam