• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MATT: se toho trochu obavam, protoze to je Nougat, tak aby to nebylo jeste pomalejsi :)
    MATT
    MATT --- ---
    DRAGON: s5 nemam, ale googl nasel ;)
    [LINEAGE] Galaxy S5 Mini Lineage OS 14.1, Nougat 7.1 ROM
    http://www.lineageosroms.org/forums/topic/galaxy-s5-mini-lineage-14-1-nougat-7-1-rom/
    LAAZI
    LAAZI --- ---
    Pouzivate nekdo nakej custom call screen? Nemuzu se na nic kloudne customizovatelnyho doklikat.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    SMOKY: bohuzel Lineage nezna S5 Mini..
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    DRAGON: Sem si tam hodil lineage os a s tím to funguje dobře. jako to bude u S5 mini , to nevim
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    napriklad ted sem se chtel pomoci QR kodu prihlasit na whatsappWebb a trvalo to od otevreni whatsapu necely dve minuty :))
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    SMOKY: neda se na to hodit nejakej custom rychlej rom?
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    DRAGON: Je, S5 byl s Android 6 úplně nepouzitelnej
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    RAINBOF: nastesti to po dvou a pul hodinach nabehlo. Neskutecny. Proc jako povolujou novy verze androidu na telefony, ktery to nezvladnou? Kokoti.
    MAD_MAN
    MAD_MAN --- ---
    JIMX: o honoru 9 jsem vážně uvažoval, ale nakonec jsem vzal lg g6
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    DRAGON: me se tohle stalo na s4 notu a bylo to na prehrani romky.
    kolega ma tablet iconia kde krute zpomalilo uloziste a po prehrani romky (za stejnou) se to srovnalo. nevesel bych hlavu.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    SMOKY: neni ja to tak pouzivam :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    zkusil sem dat factory reset a uz pul hodiny zobrazuje logo samsung, tak super, vzdycky sem chtel misto telefonu cihlu :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    RATTKIN: kamos to ma 2 roky v supliku, rikal ze to bylo vzdycky pomaly, ale je to BFU, nevi nic.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    DRAGON: protože je to Samsung? ale tohle je asi už moc, kamarádovi se to nezdá divné?
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    DRAGON: Porugă in vassyem aparàtula, není to normální.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    reklamuju S7 a kamarad mi pujcil S5 Mini. Je na ni ofiko 6.0.1 a ten telefon je BRUTALNE pomalej. Netusite jestli je to normalni nebo to je chyba? Jako ze neni to normalne pomaly, protoze stary, ten telefon je tak pomalej, ze nez treba otevru chrome a muzu zacit psat url, tak to trva treba 8 vterin nebo treba nez se nacte hlavni stranka Whatsapp, tak to trva 6s. Je to normalni? dik
    JIMX
    JIMX --- ---
    Nemáte tu někdo Honor 9? Po dlouhém vybírání mi přijde jako docela slušný nástupce dosluhujícího HTC M8s ... jediný, čeho se bojím je výdrž baterky; někde píšou, že stěží dá den, jinde jsem zase četl, že vydrží dva dny ...
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    SPM: google play umí chytrou věc: přepínač "stahuj mi hudbu offline" která to sama řeší na pozadí automaticky a snaží se zaplnit asi 50% volného místa náhodně. Pak se najednou ukáže slušná část kolekce pro použití offline
    SPM
    SPM --- ---
    TOOMIX: ja to ciste streamuju z googleplay, prehravam to v aute, takze celkem dost a pouziti dat pod 1GB / mesic. takze mi to na spotrebu tak hrozne neprijde. a kdyz je snaha to setrit, tak se da naklikat playlist a stahnout si ho nekde na wifi.
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    RAINBOF: To je irelevantní argument. To můžeš mít Spotify i Google Music taky.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam