• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    E42
    E42 --- ---
    ARIAEL: A jo, díky!
    Taky jsem si to mohl najít:
    img-icon-footer-facebook
    https://www.lastpass.com/pricing
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    E42: Synchrnonizace vic zarizeni je zadarmo. Placene jsou sise veci jako skupinovy pristup k databazi (treba pro firmy spolecne DB hesel), ruzne fancy autentizace atd.
    E42
    E42 --- ---
    ARIAEL: Synchronizace je ale jen v placené verzi, nebo se pletu?
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    E42: lastpass je hodne univerzalni a da se hodne rozsirovat. I ve fre verzi ma otisky.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Ehm
    Announcing Microsoft Edge for iOS and Android, Microsoft Launcher - Windows Experience BlogWindows Experience Blog
    https://blogs.windows.com/...10/05/announcing-microsoft-edge-for-ios-and-android-microsoft-launcher/
    E42
    E42 --- ---
    OK, díky. A doporučení na konkrétní Android app?
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    teda keepass je víc klientů, tak kdo ví který umí co, ale zase je to výhoda, že databáze je společná a klient se může měnit
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    taky doporucuju keepass, autofill to sice ma, ale pouze pres vlastni klavesnici, zatim to neumi oreo api
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    E42: já mám keepass a prst umí. mám to přes gdrive. autofill jsem ještě nezkoušel
    E42
    E42 --- ---
    GEKONZPRAHY: V tom případě asi není pomoci.
    Mchm o Flynxu jsem nevěděl, mám telefonech pořád ještě LB, ale koukám, že vyhledat v Play už fakt nejde. Flynx asi zkusím, double tap to save offline se mi do metra hodně líbí.
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    E42: Prejmenovali to na Flynx a bohuzel, nenabidne. U GMailu ale jo.
    E42
    E42 --- ---
    Co byste doporučili za password manager? Pocket přestal fungovat s DropBoxem, takže hledám náhradu. Představuju si něco, co bude podporovat aktuální technologie (hlavně Autofill API a otisk prstu) a bude se umět synchronizovat mezi aspoň 2 telefony (klidně třeba přes DB nebo GDrive) bez nutnosti měsíčních plateb (rozumnou jednorázovou platbu snesu). A samozřejmě něco rozumně bezpečného (takže např. ne Kaspersky :) Díky
    E42
    E42 --- ---
    GEKONZPRAHY: Zkus nainstalovat Link Bubble, mohlo by ti ho to nabídnout místo prohlížeče od Samsungu.
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    GEKONZPRAHY: Aha, a ta zase nefunguje s Gear S3 hodinkama, takže jsem zas na začátku... debilní chytrý telefony a chytrý hodinky a hloupý aplikace :D
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    GEKONZPRAHY: A jo, Zprávy pro Android přímo od Googlu funguje přesně tak, jak potřebuju :)
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    RATTKIN: Tak ono je to ještě jinak. V nastavení aplikací jsem smazal default nastavení u Samsung Internet, v SMS jsem klikl na ten link, a ono se to otevře přímo v nějakym vestavěnym prohlížeči v tý SMS aplikaci (default od samsungu). Jediná možnost, co mi to nabídne, je otevřít to v Samsung Internetu...

    Asi holt zkusim nějakou 3rd party SMS aplikaci, no.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    GEKONZPRAHY: při kliknutí se systém zeptá,v čem to má otevřít. v nastavení aplikací se to dá resetovat, pokud si v minulosti zvolil špatně.
    je ale možné že ten SMS program to tlačí natvrdo do interního prohlížeče
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    Ahoj,

    jde prosím nějak nastavit, aby se WWW linky obsažené v SMS zprávě otevíraly v Chromu, a ne v tom vestavěném prohlížeči? Strašně mě to vysírá, když potřebuju mít otevřeno najednou jak stránku z linku, tak i SMS, a prostě to nejde.

    Jedná se o Galaxy S8+ s posledním androidem
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    RATTKIN: Díky. factory reset jsem zatím nezkoušel a lte taky. zkusím pozítří až se vrátím do Prahy.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam