• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    SMOKY: fakt si myslis ze bych si ted koupil od samsungu telefon za 16 tisic? po jejich tomhle failu? dobre ty :)
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    DRAGON: S8 :)
    MAD_MAN
    MAD_MAN --- ---
    DRAGON: mrkni na g6 od lg, údajně taky vodě odolná (nezkoušel jsem) fotky srovnatelný s s7 (trošku horší světelnost) co potěší,tak se druhej širokoúhlej objektiv
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    a jeste jeden dotaz:je nejakej web, ktery srovnava napriklad to, jak foti S7 oproti A5 2017 plus dalsi a dalsi modely? diky
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ted je otazka jina... uz to s tou ultrapomalou S5 mini nejde fakt vydrzet, co vzit misto ty S7.

    nejakej tip? Amoled je hodne hodne velky plus...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    RATTKIN: co bych chtel? no to, ze kdyz mi vyrobce rekne, ze to je IP68, tak je to kurva IP68 :)
    ted sem delal ve firme, ktera takovou vec vyrabi a prezentuje a nejak si nedovedu predstavit, ze by takovej gigant jako je Samsung, mohl zarizeni nabizet jako IP68, aniz by neproslo to zarizeni brutalni kontrolou. My to kontrolovali nekolikrat, byli jsme maly tym. Oni maji treba alokovanych kdyz to prezenu 200 lidi worldwide na testovani techto veci? Tak snad vedi, co nabizi, ne?

    A nebo sem mel spatnej kus, to uznavam. V tom pripade ale tyhle spatny kusy musej automaticky brat jako chybu vyrobniho procesu a lidem vychazet vstric, ne ze jim poslou v zarucni dobe emailem fuckoff s fakturou na deset litru, kde to jako jsme...

    uprimne nevim, jak to vyresim dal.. budto nejakej brutal obal.. .na coz kaslu, to me nebavi tahat ... a nebo to proste vzdam a prenastavim si veci v zivote tak, abych nemusel pracovat v terenu, coz me teda dost sere a nechci to tak.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    DRAGON: moc to nevnímám, sorry. asi bys chtěl nějak7 potapěčský pouzdro, nebo cat
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    RATTKIN: já já já... vnimáš taky to, že někdo jinej má úplně jiný požadavky? Kolikrát si se brodil v jihoasijský džungli a spal si na místě, který ma 99% humidity? omg fakt...
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    já jsem nikdy "vodotěsný" telefon neměl a nikdy mi na vodu neodešel.
    na kole to mám v držáku, nenechám telefon spotit což vím že by možná neustál
    KEVIN182
    KEVIN182 --- ---
    DRAGON, LAUNCHER: Ukázka fotek a videí z Pixelu 2:

    Photos and Videos from Pixel 2 - Google Photos
    https://photos.google.com/...SU9Ao8v9Ec-r1v1cKdWEx6PNqg?key=WEdYT3BMNFZGdUlwQ0l6aEdFT1UwVlg2LUZESDhn
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    RATTKIN: ja musim, jina volba "vodotesnych" telefonu neni a sony je na tom stejne a navic ma horsi jiny parametry. Jen holt proste ted uz vim, ze IP68 podle Samsungu znamena, ze nevydrzi dest, to sem predtim nevedel, pot v cyklodresu to ustalo v pohode..
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    já vím, že můj mobil není vodotěsný a ani s tím nepočítám.
    kolem záchodu se pohybuju velmi obezřetně ;-)

    Samsung je pro mě neseriozní firma, už tím, že do marketingu dá víc peněz než do vývoje a pak to takhle vypadá. Pokud se ti to nelíbí, právník klidně, ale příště už to nekupuj.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ja to nevzdam, tohle proste fakt ne. Idiota ze mne nikdo delat nebude.

    Utopili jste vodotěsný telefon a servis dělá problémy? – MobilMania.cz
    https://www.mobilmania.cz/...te-vodotesny-telefon-a-servis-dela-problemy/sc-3-a-1328252/default.aspx
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    RATTKIN: dopiskas si, az ti nekde nedopatrenim spadne do vody (v lepsim pripade)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    BADHORSE: jasne, takze za 24 tisic, kdyz ty ceny spocitam, ok....
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    PISKVOR: to pro me neni odpoved, napisu svymu pravnikovi, tohle proste nemuzu nechat jen tak. Dokud mi nedokazou, ze sem ten telefon rozbil a jak, tak mi nemuzou rikat, ze sem ho rozbil. Ja ho koupil preci kvuli tomu ze oni ho nabizi jako vodotesnej...
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    DRAGON: novej si muzes koupit za 10k
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    v jedné kapse nexus 5x, v druhé kapse kondom a pískám si
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    DRAGON: Vítej do klubu. Odolný je jen vůči suché vodě.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    Vam sem musim poslat, abyste videli, co je firma Samsung zac.... mam Samsung S7, ktery sem mel v kapse, kdyz prselo (hodne, ale i tak tywe....) a telefon mi pote zacal rikat, ze nema SIM card inserted. Tak sem ji vyndal, samozrejme mokra a od ty doby telefon zlobil... zde vyjadreni vyrobce resp jejich servisu.

    nevite co s tim mam delat? :(





    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam