• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    KEJML
    KEJML --- ---
    ANS: Pěkný :) Jako jsem na to zvědavej. Už dřív jsem reklamoval samotnou nabíječku a poslali mi to zpátky s tim, že musím přinést i telefon (což jsem jim kvůli nabíječce dávat z ruky nechtěl) a originální kabel, kterej nemám, resp. mám s poškozenou tou vnější izolací, protože jsem ho skřípnul jednou do šuplíku... Kvůli nabíječce jsem se s nima dohadovat nechtěl (i když mailem jsem to pak chvíli zkoušel), ale teď se jen tak odbít nenechám.
    ANS
    ANS --- ---
    KEJML: me takhle odesel nexus 6 32gb a z reklamace sem dostal novej 64gb. to je spravnej postup jak to resit :P
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    KEJML: úložiště je celé šifrované. Když to deautorizuješ, nebude mít zařízení přístup k novým datům i bez wipe, kdyby se tam náhodou dostali + pro jistotu změna Google hesla.
    přes device manager můžeš zadat wipe, ale nevim co to udělá když zařízení není připojené.

    pokud mají data velkou cenu, nereklamovat a koupit nový.
    SKAUT
    SKAUT --- ---
    KEJML: Mrtva deska, neni moc co mazat. Navíc servisy standardně delaji reset / reflash ( aspon co jsem zazil... ) Nijak se smazat neda a pokud je tam otisk tak bych se nebal ze by byl zpusob a vypocetni výkon jak prekonat šifrování.
    Jedinne teda rozebrat, vypajet pametovy chip, vymazat a vratit zpet.
    KEJML
    KEJML --- ---
    Odešl mi Nexus 5X v záruce stylem, že se někdy v kapse vypnul (a když jsem na něj naposled koukal, tak nebyl zdaleka vybitý) a už nejde zapnout ani nabít. Mám ho sice chráněnej otiskem prstu/gestem, ale stejně bych byl klidnější, kdybych ho mohl před předáním prodejci nějak dálkově vymazat, aby ve chvíli, kdy se připojí k internetu smazal co se dá.
    Nebo je nějaký standardní postup, jak to nyní řešit?
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    výdech vzduchu je nutný. já to položím na přístrojovou desku úplně ke sklu a pustím horní proud
    GLAVER
    GLAVER --- ---
    MADCAT: a víš že nemá telefon na čelním skle co pohledávat? osobně mi vyhovuje držák ve výdechu klimy a usb-c 3,2A nabíječka... supr
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Testujete už někdo Android 8.1? Je tam něco co stojí za řeč proti 8.0?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    nechcete nekdo gumovej bezpecnostni obal pro Lg G6? mam jich par navic.
    IV0
    IV0 --- ---
    MADCAT: tme.eu
    SKAUT
    SKAUT --- ---
    A kolik z tech zahnutych je vyrobenych dobre? :) Zatim mi vychazi 1 z 10 tak jak ma spravne byt. U klasickych rovnych. Zbytek je odpad :(
    NIGHTHUNTER
    NIGHTHUNTER --- ---
    MADCAT: a neni jedno, jestli je to zahnutý doleva/doprava nebo dopředu/dozadu? ve výsledku ten telefon dostaneš asi stejně nízko, oproti nezahnutému kabelu. jinak ja dal vyhledat na ebay.com "usb-c 90" a najde to hodně různě zahnutých ;-)
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    Nedělá někdo kabel, nebo třeba jenom nějakou redukci, kde by byl na konci USB-C konektor zalomenej o 90°? Ale ne doleva nebo doprava, což je občas k vidění, ale dopředu/dozadu? Něco jako toto? Pátrám hledám, ale nabývám dojmu, že to snad neexistuje...? :-I Přitom je to tak potřebná věc - abych nemusel mít telefon v autodržáku nesmyslně vysoko uprostřed předního okna, anebo si lámat obyčejnej přímej kabel o palubovku. Díky.
    BURAN
    BURAN --- ---
    RATTKIN: zkusim, diky :-)
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    BURAN: jednoduché je říct pouze E (2g) v nastavení sítě. bude pak ale dlouhý ping, to je problém hlavně pro Skype, sip a jiné hlasové komunikace.
    BURAN
    BURAN --- ---
    Ahoj, jde nejak na Androidu (7.1.1) omezit rychlost datoveho pripojeni?
    Rad bych si nastavil nejaky limit download rychlosti, aby se velky stranky natahovaly dlouho (a pripadne jsem to mohl vcas prerusit) misto toho, ze mi za par vterin vysapnou nekolik mega dat.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    dik, nejde to, presunu to radeji do klubu Xiaomi
    MATEJCIK
    MATEJCIK --- ---
    MATEJCIK: prakticky koukám že to jsou nějaký secure settings, takže asi spíš ne. ale možná to stojí za zkoušku
    MATEJCIK
    MATEJCIK --- ---
    DRAGON: AXTHEB: tohle by teoreticky mělo fungovat i z terminal emulatoru na telefonu, třeba tenhle
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam