• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    výdech vzduchu je nutný. já to položím na přístrojovou desku úplně ke sklu a pustím horní proud
    GLAVER
    GLAVER --- ---
    MADCAT: a víš že nemá telefon na čelním skle co pohledávat? osobně mi vyhovuje držák ve výdechu klimy a usb-c 3,2A nabíječka... supr
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Testujete už někdo Android 8.1? Je tam něco co stojí za řeč proti 8.0?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    nechcete nekdo gumovej bezpecnostni obal pro Lg G6? mam jich par navic.
    IV0
    IV0 --- ---
    MADCAT: tme.eu
    SKAUT
    SKAUT --- ---
    A kolik z tech zahnutych je vyrobenych dobre? :) Zatim mi vychazi 1 z 10 tak jak ma spravne byt. U klasickych rovnych. Zbytek je odpad :(
    NIGHTHUNTER
    NIGHTHUNTER --- ---
    MADCAT: a neni jedno, jestli je to zahnutý doleva/doprava nebo dopředu/dozadu? ve výsledku ten telefon dostaneš asi stejně nízko, oproti nezahnutému kabelu. jinak ja dal vyhledat na ebay.com "usb-c 90" a najde to hodně různě zahnutých ;-)
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    Nedělá někdo kabel, nebo třeba jenom nějakou redukci, kde by byl na konci USB-C konektor zalomenej o 90°? Ale ne doleva nebo doprava, což je občas k vidění, ale dopředu/dozadu? Něco jako toto? Pátrám hledám, ale nabývám dojmu, že to snad neexistuje...? :-I Přitom je to tak potřebná věc - abych nemusel mít telefon v autodržáku nesmyslně vysoko uprostřed předního okna, anebo si lámat obyčejnej přímej kabel o palubovku. Díky.
    BURAN
    BURAN --- ---
    RATTKIN: zkusim, diky :-)
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    BURAN: jednoduché je říct pouze E (2g) v nastavení sítě. bude pak ale dlouhý ping, to je problém hlavně pro Skype, sip a jiné hlasové komunikace.
    BURAN
    BURAN --- ---
    Ahoj, jde nejak na Androidu (7.1.1) omezit rychlost datoveho pripojeni?
    Rad bych si nastavil nejaky limit download rychlosti, aby se velky stranky natahovaly dlouho (a pripadne jsem to mohl vcas prerusit) misto toho, ze mi za par vterin vysapnou nekolik mega dat.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    dik, nejde to, presunu to radeji do klubu Xiaomi
    MATEJCIK
    MATEJCIK --- ---
    MATEJCIK: prakticky koukám že to jsou nějaký secure settings, takže asi spíš ne. ale možná to stojí za zkoušku
    MATEJCIK
    MATEJCIK --- ---
    DRAGON: AXTHEB: tohle by teoreticky mělo fungovat i z terminal emulatoru na telefonu, třeba tenhle
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    DRAGON: Nemám. Navíc bych to pouštěl z linuxu, tj. zcela jiné podmínky
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    AXTHEB: prosimte a ty xiaomi mas? mne ten adb pise "error: no devices/emulators found"
    ovladace na xiaomi na tento konkretni model nevidim...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    AXTHEB: jj, zrovna na to koukam, fakt debilove... musis na to aktivovat Mi Acount a ten potvrzovaci kod nechodi ani jako sms ani jako email. Mi jebne, fakt. Co je to zas za firmu. Dobrej telefon zkurvenej malickostma.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    DRAGON: potřebuješ adb shell a pak
    settings put secure spell_checker_enabled 0

    Možná to potřebuje roota, nějaký debug oprávnění nebo tak něco, v xiaomi jsou kokoti.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DRAGON: uz vim, co to je, to neni Gboard, ale Spell Checker. Nevite jak to vypnu?
    na Xiaomi R4X. Nasel sem to v menu, ale tam neni on/off, jenom volba jazyka
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam