• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    MATEJCIK
    MATEJCIK --- ---
    TAP: asi dvakrát se mi stalo, že všechno stahoval znova. (v divných situacích kdy jsem přišel o dex cache nebo tak něco)
    ale vždycky si zapamatoval, co má stahovat.
    TAP
    TAP --- ---
    taky vám občas Spotify samo od sebe vyhodí všechnu staženou muziku? tentokrát si aspoň zapamatoval, co chci mít s sebou v kapse, ale už asi dvakrát jsem musel prolejzat celou knihovnu a znova si ručně vybírat, co stáhnout
    nexus 5x, stahuju na interní paměť, neb telefon sd karty neumí
    KIDLI
    KIDLI --- ---
    SKAFF: v češtině nejde
    SKAUT
    SKAUT --- ---
    KEJML: Dnes mi dorazil do rukou. Vyměnily desku , jinak protokol mlčí. Ale mě už nenaběhl ani druhý den ani po odpojení akku.
    SKAFF
    SKAFF --- ---
    Jak jde při psaní hlasem zadat interpunkci? Když se snažím nějakou větu vyslovit jako otázku, nepochopí to, když řeknu otazník, tak to napíše "otazník" a ne "?". Nebo tečka, čárka atd...

    Android 5.1.1.1.1 Lenovo k5
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    THX_1138: Resurrection Remix MM skvely, pouzival sem ji na Z1 Compact a bylo to skvely, spousta veci v menu a nastaveni a bylo to neskutecne rychly
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    RATTKIN: Což je ale jen jedna aplikace - ne všechny, do nichž se dá přihlásit přes GA, tohle umožňují.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    SWIST: z mobilu to nejde dostat, ale jde na Google webu přidat další zařízení na stejné heslo, nebo generovat nové heslo. nebo si nechat poslat číslo v na SMS
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    SWIST: můžeš mít kódy na obou zařízeních, je však potřeba se postupně přihlásit na jednotlivé služby a znovu si naskenovat qr kody do Authenticatoru
    SWIST
    SWIST --- ---
    Zdravim. Prosim vás, na mobilu používám google authenticator ale teď mám problém že jsem na 30% baterie a nemůžu dobíjet, pravděpodobně odešel kontakt v mobilu. Lze hesla přesunout třeba na tablet? Nebo co by jste mi doporučili?
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    KEJML: může tam být klidně nějaký studeňák
    EXX
    EXX --- ---
    KEJML: dyztak posta..mam malej hint.
    EXX
    EXX --- ---
    KEJML: dyztak posta..mam malej hint.
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    HORST_FUCHS: No, tak to nejde. Bud kvuli systemu nebo kvuli aplikaci. Smula, rootni si to.
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    HORST_FUCHS: něco jako Nastavení - Aplikace - detail konkrétní Aplikace a tam.
    KEJML
    KEJML --- ---
    KEJML: Ty jo, tak dneska jsem pichnul telefon do nabíječky a rozjel se jako by se nechumelilo. Přitom včera jsem mu dal X hodin v různejch nabíječkách a X hodin bez nich a tvářil se jak cihla. Mám sto chutí ho do tý reklamace poslat, ale už vidím, jak se vrátí s tím, že "závada se neprojevila"...
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    HORST_FUCHS: bez rootu to musí podporovat systém i aplikace. Ve správě aplikací je tlačítko na přesun.
    KEJML
    KEJML --- ---
    ANS: Pěkný :) Jako jsem na to zvědavej. Už dřív jsem reklamoval samotnou nabíječku a poslali mi to zpátky s tim, že musím přinést i telefon (což jsem jim kvůli nabíječce dávat z ruky nechtěl) a originální kabel, kterej nemám, resp. mám s poškozenou tou vnější izolací, protože jsem ho skřípnul jednou do šuplíku... Kvůli nabíječce jsem se s nima dohadovat nechtěl (i když mailem jsem to pak chvíli zkoušel), ale teď se jen tak odbít nenechám.
    ANS
    ANS --- ---
    KEJML: me takhle odesel nexus 6 32gb a z reklamace sem dostal novej 64gb. to je spravnej postup jak to resit :P
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam