• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    E42
    E42 --- ---
    JIMX: Taky to může dělat Cortana v telefonu.
    JIMX
    JIMX --- ---
    neco takoveho mi nabehlo dneska na win10 po falls creator update, ale chtělo to po mne nainstalovat nejaky jejich launcher na mobilu ...
    E42
    E42 --- ---
    JIRI_CZEK: Jestli jsi na tohle nic neinstaloval, tak to vypadá na nějakou nadstavbu Androidu od výrobce telefonu, která to v PC přijímá a zobrazuje pomocí nějaké aplikace. Co je to za telefon a máš k němu nainstalovanou nějakou "servisní" aplikaci v PC?
    JIRI_CZEK
    JIRI_CZEK --- ---
    MAKROUSEK: obávám se že zase vedle, neboť jsem rozumný člověk a všechny notifikace mám zakázaný... jestli je to teda tohle:
    CtrlV.cz | Nejrychlejší ScreenShot a PrintScreen online
    https://ctrlv.cz/hrdO
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    JIRI_CZEK: Tak to ses ve spatnym auditku, tohle ti delaj Windows a tam ma kazdy rozumny clovek vsechny notifikace zakazany.
    JIRI_CZEK
    JIRI_CZEK --- ---
    MAKROUSEK: notifikace mi chodej na desktop s windowsama... ted prislo jeste duolingo a jedna apka... fakt netusim jak se toho zbavit, pres jakou co se to do PC dostava. uz jsem zkousel co se dalo. na notifikace bych chtel pouzivat pushbullet, ale nemuzu, protoze tyhle mi vyskakujou soucasne a nemuzu se jich zbavit...
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    JIRI_CZEK: Takze to mas na androidu nebo na windowsech?
    JIRI_CZEK
    JIRI_CZEK --- ---
    MAKROUSEK:
    E42:
    hehe ted mi to vyhodilo i vase odpovedi - notifikace z nyxdroidu :) zadny rozsireni notifikacni rozsireni na chromu nemam. notifikace navic chodej i kdyz shodim vsecky chrome procesy a vypnu beh chrome na pozadi.

    mam android 6.0, stahnout dvema prstama jsem zkousel noticky na telefonu, ale to asi neni to, co hledam. myslel jsem si, ze to tlaci notifikace z uvodni obrazovky, ale mam jich tam vic, na desktop chodi jenom ten nyxdroid, gmail a smsky co jsem si vsimnul. zkousel jsem to hledat v nastaveni ty nyxdroidi noticky byly ve stejnym "designu", jako jako ta gmailova. deje se mi to na pracovnim i domacim pocitaci...

    DRAGON: ty mam povypinany, to bylo uplne prvni co jsem udelal :/ ted jsem to overoval. je dost divny, ze v desktop chrome mam v te zalozce oznameni seznam povolenejch webu a nektery povoleny nelze odstranit.

    DRAGON
    DRAGON --- ---
    JIRI_CZEK: ty jsou primo soucasti, zrus si to tady
    Turn notifications on or off - Computer - Google Chrome Help
    https://support.google.com/chrome/answer/3220216
    E42
    E42 --- ---
    JIRI_CZEK: Nemáš prostě v Chromu nějaký rozšíření pro notifikace na příchozí maily v Gmailu?
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    JIRI_CZEK: Zkousel jsi stahnout notifikaci dvema prstama? Na novych androidech tak zjistis, ktera appka ti je vyhazuje.
    JIRI_CZEK
    JIRI_CZEK --- ---
    netušíte prosím někdo, odkud se berou tyhle notifikace na desktopu? zkoušel jsem projít různý nastavení androidu, gmail appky, desktopovýho chrome, ve kterém jsem přihlášený a prostě se toho ne a ne zbavit a už mi z toho pomalu hrabe :)
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    RATTKIN: Jsem potřeboval 32gb kartu z mobilu na aktualizaci firmwaru do kamery. Nakonec po hodině čekání, než se vše zazálohuje na HDD, se ukázalo, že ji nemusím ani formátovat, jak bylo v manuálu. Takže jsem pak nakonec dal stejnou nezměněnou kartu zpět do telefonu.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    JEREMIUS: zkus to, starou kartu si nech kdyby něco.
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    JEREMIUS: u A6 jsem to ještě nedělal, ale u starších verzí bez problému.
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    Chci vyměnit SD kartu u Androidu 6, na které mám i data aplikací atd. Stačí jen v PC zkopírovat data na novou kartu a vyměnit je? Zkoušel jsem googlovat a tváří se to že jo
    SKADY
    SKADY --- ---
    Ahojte, obraciam sa na vas s malou - veľkou prosbou. Ak nakupujete na internete, váš názor je pre mňa dôležitý! Prosím o vyplnenie dotazníku, je to pre mňa moc dôležité. Nezaberie viac ako 3,5 minúty. Ak by ste ho vedeli poslať ďalej, aspoň jednej osobe, budem moc vďačná. Dopredu ďakujem! Majte sa krásne a prajem pekný deň :)

    Click4Survey
    http://www.click4survey.cz/s/16689/a49d99c8
    E42
    E42 --- ---
    SMOKY: Tak chce to samozřejmě mít někoho, kdo tam lítá a může ho přivézt.
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    E42: A ses schopnej ho za těch 400$ koupit?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    E42: telefony od Doogie jsou strasny sracky. Kamos mel tu 6GB verzi a je to neskutecne pomaly.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam