• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    HULIK
    HULIK --- ---
    HANZO: Podle me nesmis vypinat historii polohy jako takovou, ale jen ty zarizeni.
    Mas tudle obrazovku:

    Nech u vsech uctu historii zapnutou a jen vypni u tech uctu to zarizeni.
    Jen u uctu kde chces aby se ti zaznamenavala tak nech to dane zarizeni zapnute.
    Ucty menis uplne nahore tou malou sipkou dolu.
    HANZO
    HANZO --- ---
    HULIK: no, u mne to skvěle nefunguje
    HULIK
    HULIK --- ---
    HANZO: mam tablet kde mam dva ucty a mobil kde mam jen jeden z nich. Mobil na svem uctu ma historii zapnutou a nevidim pohyb tabletu, ktery ten ucet take ma. A tablet ma historii polohy na tom svem druhem ucty. Funguje to skvele. U kazdeho uctu si zaskrtavas ze kterych zarizeni bude brat polohu.
    HANZO
    HANZO --- ---
    HULIK: to právě nefunguje. protože se vypnou všechny ucty
    HULIK
    HULIK --- ---
    HANZO: pokud si na zarizeni zapnes mapy google, v nich "nastaveni", pak "nastaveni polohy google", tam uplne dole "historie polohy google" tak tam mas uplne nahore vyber uctu a pod tim povoleni ci zakazani pro jednotliva zarizeni na kterych je dany gmail ucet vyuzivan.
    HANZO
    HANZO --- ---
    Ahoj,
    potřeboval bych poradit s monitorováním polohy uživatele v Google Maps.
    Mám v telefonu několik gmailových účtů (android 7), ale historii polohy můžu buď u všech vypnout nebo u všech zapnout. Dá se to nějak pořešit, aby historie fungovala jen pro jeden účet?
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    E42: to sem neinstaloval vubec
    E42
    E42 --- ---
    ANDY_WARHOL: Nebo samozřejmě nějakej warez...
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    E42: ten sem mel a sel pryc uz pred tim, nez to zacalo. jiny tyhle veci uz nemam. jeste sem si vzpomel, ze to zacalo po instalaci opery(ale to mi nesedi), ta uz je taky pryc
    E42
    E42 --- ---
    ANDY_WARHOL: Nemáš tam třeba ES File Explorer File Manager? Nebo nějaký battery doctor nebo něco podobného?
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    SAKALICEK: diky, uz sem toho dost odinstaloval, ale zkusim dal
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    ANDY_WARHOL: podle mě to generuje nějaká aplikace. už mě to jednou donutilo i k obnově systému. naposled jsem to řešil tím že jsem každou neplacenou aplikaci kontroloval přes obchod google play a kde byl uveden text o reklamě tak šla do hajzlu. u třeba šestý aplikace bylo po problému.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    RATTKIN: text z reklamy se meni, neni to nic konkretniho
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    ANDY_WARHOL: já jsem to hledal přes Google, zkus text z reklamy googlovat, pokud to není něco generického.
    teoreticky to může být v i v Rom.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    zacaly my vyskakovat full screen reklamy a nelze se toho nijak zbavit, nemuzu najit co to dela, vse podezrele sem odinstaloval, zkusil ruzne antiviraky a podobne. neda se zjistit ktera aplikace to dela a je to cimdal otravnejsi. nekdy to skace i nekolikrat po sobe... nemate nekdo zkusenost co s tim ? jeozny ze je to zasity v romce (telefon je z asie pres aliexpress) a zacalo to az pozdeji aby to clovek hned nezjistil ?
    JIMX
    JIMX --- ---
    Tak jsem místo toho teď zkusil nainstalovat tohle https://play.google.com/store/apps/details?id=com.simpler.contacts ... reklamy to nemá, český kontakty T9tkou to hledat umí ... tak tom pár dní dám :-)
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    JIMX: To stejný já. Kdyby to byla nějaká rozumná jednorázová částka, tak budiž, ale tohle se mi taky zdálo moc. Zatím jsem skončil u exDialeru, kterej mně vyhovuje zdá se. Taky není zadarmo, ale cena je rozumná. Akorát má jednu muchu - zdvojený notifikace zmeškanýho hovoru, který sice řeší jakejsi plugin, ale zase funguje jenom na rootnutým telefonu :-I
    JIMX
    JIMX --- ---
    ZUZU: cože, to je na předplatný ... a ne zrovna malý ... tak to to rychle poletí pryč :-/
    ZUZU
    ZUZU --- ---
    JIMX: v aplikaci v menu (cudlik s trema carkama v levem hornim rohu aplikace) je polozka "vylepsete na profesional"....
    JIMX
    JIMX --- ---
    Netušíte někdo, jak mám zaplatit za TrueCaller https://play.google.com/store/apps/details?id=com.truecaller ? ... na doporučení někoho tady jsem si ho nainstaloval, líbí se mi, ale nelíbí se mi reklamy a rád bych se jich zbavil ... ale nikde nevidím možnost to koupit ...
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    LAUNCHER: sice ne Samsung, ale Mám stejnou zkušenost
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam