• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    E42
    E42 --- ---
    RATTKIN: Jaký máš z PH-1 dojmy?
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    RATTKIN:
    KOCOURMIKES:
    jo to je můj Essential. Je tam 8.0 beta
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    RATTKIN: to jsem psal ze vim/vidim, ten screenshot 8.0 je tvuj mobil ?
    SAKALICEK: diky.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    KOCOURMIKES: najde to v systém-aktualizace android-úroveň opravy zabezpečení

    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    KOCOURMIKES: nějak ti čéče nerozumím

    Pixel / Nexus Security Bulletin—January 2018  |  Android Open Source Project
    https://source.android.com/security/bulletin/pixel/2018-01-01
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    SAKALICEK: ja tam nic nemam prave, je to aktualizovanej andros 7.1.1.1. a neni tam zadna aktualizace dalsi v systemu. ty zaplaty jsou nejaky jeste jinde mimo system aktualizace, kde prosim presne ? z webu nic stahovat nebudu
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    KOCOURMIKES: tak pokud si nainstaloval bezpečnostní záplatu 2018-01-01 nebo 2018-01-05 tak asi nemáš problém.
    HANZO
    HANZO --- ---
    KOCOURMIKES: nevím, ale podle toho co jsme sledoval, bych se toho nebál
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    HANZO: a ted odpoved. je na android 7.1.1.1 aktual zabudovan jiz patch na Meltdown a Spectre. ?
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    HANZO: na banking je to nebezpecny zeano
    HANZO
    HANZO --- ---
    KOCOURMIKES: bojíš se?
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    je na android 7.1.1.1 aktual zabudovan jiz patch na Meltdown a Spectre. ?
    8BB76E1
    8BB76E1 --- ---
    8BB76E1: tak jsem stáhnul 2.9.9 tady: https://www.apkmonk.com/app/net.zaim.android/#previous
    snad to je bez nějakého "bonusu"..
    8BB76E1
    8BB76E1 --- ---
    nemáte někdo náhodou nějakou starší verzi appky "zaim"? zatím jsem to vygooglil jen na aptoide.com, kde se mi stahuje nějaký 1k soubor, a na uptodown.com je nějaká "au" verze, která mi nefunguje..
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    SAKALICEK: ja sem chtel lepsi telefon, ale na win uz to nejakou dobu stagnuje, jedine hp udelalo neco zajimavyho, ale to uz je zbytecne drahy. potreboval sem taky kvuli cestovani dvousimkac, a volba byla bud si koupit dva roky starej win telefon, nebo novej android.. win mi chybi, ale kdyz to takhle zabalili, tak se proste neda nic delat a holt sem se vratil po par letech k androidu. bohuzel mnozstvi balastu se za ty asi tri roky znekolikanasobnilo a veci co byly dobry a co sem rad pouzival uz sou sracky (mel sem rad es explorer ale to bylo prodany a ted je to nepouzitelny)
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    SKAUT: je to presne jak rikas
    SKAUT
    SKAUT --- ---
    Casem si clovek vyprofiluje appky ktere potrebuje a pak uz nemusi instalovat nic. (skoro ). Dobry zdroj byva XDA forum, clovek si o ni neco precte a může dat i zpetnou vazbu.
    Ja treba zkusil totala ( na win stroji instaluju jako prvni a taham sebou na flash disku vsude ) ale ten androidi ma pro me neskutečně kostrbaty ovládání. Tak jsem nejak prisel na FxFile a zakotvil u nej ( a nenasel mu konkurenci ). Nejaky ten cas to ale zabralo no. Kdyz je clovek v presu tak dela lecjaky bejkarny :-D.
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    ANDY_WARHOL: po tom co jsem vyměnil ohryzek za androida je právě ten balast v GP jediný co mě za cca měsíc používání sere. Jinak na Andndroidu oprti IOS nalezám samá pozitiva.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    E42: no jak rikam. vybral sem to co melo nejlepsi hodnoceni, nevim jestli mely oba 4.7 ale pod 4.5 to urcite nebylo. precet sem v rychlosti i par hodnoceni a nic o nejakech fullscreen reklamach tam pochopitelne nebylo.. samozrejme mit vic casu, tak si prectu nejaky clanky a nehledam to pres play. ale nenapada me, proc se o tom nekdo nezminil.
    E42
    E42 --- ---
    ANDY_WARHOL: Měly 4,7 hvězd oba, nebo jen ten, co nedělal neplechu? Teď už těžko zjistit...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam