• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    četl jsem zajímavý článek kde se psalo, že u telefonů s androidem (které se na noc nevypínají) je dobré dělat pravidelné restarty. Některé telefony mají dokonce nějakou funkci plánovaný restart. Mělo by to mít vliv na "nesnižování" výkonu...

    Co si o tom myslíte? má to smysl semtam udělat?

    (já nerestartoval snad půl roku:))
    KLERIK
    KLERIK --- ---
    Ok, díky všem... kouknu na vše.
    MATEJCIK
    MATEJCIK --- ---
    KLERIK: googlí aplikace Zprávy a počasí, stejný data jako google news, agreguje přes všechno možný
    CYRILL
    CYRILL --- ---
    KLERIK: ČTK
    SRNECEK
    SRNECEK --- ---
    RATTKIN: Ale ten neovlivni i Spotify, ne?
    DATEL
    DATEL --- ---
    KLERIK: Teď testuju Tapito, ale nevím, asi to dám zase pryč. Jinak prostě vlezu na web pravednes.cz a tam to prolítnu podle oblasti, která mě zrovna zajímá.
    E42
    E42 --- ---
    KLERIK: Inoreader (čtečka RSS) a konkrétně na domácí zpravodajství RSS kanál Aktualne.cz (plus samozřejmě mnoho dalších RSS kanálů na jiné věci).
    KLERIK
    KLERIK --- ---
    Zdravím. Potřeboval bych appku něco jako novinky, seznam... Nestíhám nic sledovat co se tak různě děje... Tak bych chtěl jednou denně kliknout a mít přehled co se ten den stalo... Co používáte? Díky za pomoc
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    SRNECEK: ekvalizér?
    SRNECEK
    SRNECEK --- ---
    Ahoj, prosím Vás, neznáte někdo aplikaci pro ovládání hlasitosti při zachování kvality reprodukované hudby? Bohužel můj smartphone je i na nejnižší úroveň nastavení stále příliš hlasitý. Děkuji za reakce.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    PALO_FABUS: a adb se neboj, když uděláš překlep tak to nic neudělá, jen bude pindat chybu kterou vygoogluješ.
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    PALO_FABUS: musis mit custom recovery (idealne TWRP) .. ze stock recovery to neudels a z beziciho systemu uz vubec ne.
    a kdyz uz v tom recovery budes tak si udelej kompletni zalohu kdyby se to nepovedlo.
    PALO_FABUS
    PALO_FABUS --- ---
    dotaz amatéra: chtěl bych nahrát open gapps, pravděpodobně z external storage, ale můj mobil sd kartu nemá, je nějaká alternativa? na ADB si netroufám, zkusil jsem apply update from cache - udělal jsem folder s tímto názvem v rootu, ale píše, že APPLY_CACHE is deprecated
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    DRAGON: Taky jsem to měl, ale právě kvůli tomu záměrnýmu fixlování jsem to vzdal a nechal aktualizovat...
    DATEL
    DATEL --- ---
    HANZO: mám dojem, že to umí BSPlayer
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    GEKONZPRAHY: pripadne si nainstaluj nejakej starsi messik
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    GEKONZPRAHY: nemas nahodou zamerne starsi verzi messengeru? (kvuli novymu vzhledu a ze ty novy prakticky nejdou pouzivat, taky to tak totiz mam). jestli jo, tak ten tusim zamerne posila notifikace spatne a sporadicky, je to kvuli tomu, aby sis updatnul. ja uz si na to zvykl..
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    HANZO: Klidne treba MX Player a kdyz hraje, options-play- loop all
    HANZO
    HANZO --- ---
    Nemáte někdo aplikaci, co dokáže přehrávat všechna videa ve složce automaticky za sebou, aniž by se musely jednotlivě spouštět?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam