• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    Jde nejak zmenit velikost fontu pres ADB ? ( V nastaveni pod displayem mam maly, normal velky ... ) tak tohle presne zmenit na maly z normalni.
    KACZER
    KACZER --- ---
    REFLEX: Google Chrome :DD
    TAP
    TAP --- ---
    kdyby to někomu uniklo (jako mě), xposed je opět funkční pro Nougat i Oreo. donutilo mě to po roce rootnout a je to paráda. škoda, že (snad zatím) nefunguje Bootmanager modul
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    PETRPEDROS: je mi to jasný
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    TEKKIT: Jako pokud aktivně stahuješ aplikace a instaluješ mimo gp, nebo pokud hodně často chodíš přes telefon na redtube tak by to možná pro tebe smysl mělo...
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    PETRPEDROS: díky

    BUNDA: no něco pdobného mi říkal známý o těch apkách co "uvol%nují operační paměť":))
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    s antivirákem můžeš mít něco, co žere baterku a paměť. A to se vyplatí.
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    TEKKIT: Ne
    ne
    žádný

    ... V pc taky používám firewall...
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    používáte antivirák v mobilu?
    má to smysl?
    jaký?

    díky:)
    E42
    E42 --- ---
    REFLEX: Pocket?
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    Ahoj, nevite o nejake appce co stahne obsah clanku offline na cteni do metra? (z ruznych blogu) a ma dokonce web rozhrani?
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    HOUMLES: já jsem to nemyslel úplně ironicky, je to fakt. ale klidně si z toho můžeme dělat legraci, nic jiného nám už nezbývá :)
    WABICEK
    WABICEK --- ---
    HOUMLES: čepice z alobalu je hoax rozšířený CIA. taková pokrývka hlavy naopak zlepšuje odposlouchávání myšlenek pomocí satelitů.
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    RATTKIN: a co cepice z alobalu?
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    BRKODLAK: pokud chceš utajit svoji polohu, nenoš žádný telefon, ani hloupý. policie,mafie a mobilní operátor tě vystopuje i s hloupým telefonem. a nepoužívej platební karty ani nejezdi autem. do práce bych taky nechodil a trvalé bydliště dát na obecní úřad.
    LOJZIKOVO
    LOJZIKOVO --- ---
    MATEJCIK: jo pecka diky to je vono... nebylo tam zapnuto opravneni na kontakty. uz to jede diky moc:)
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    Muze mi prosim nekdo poradit, jak zakazat rozpoznani polohy? Vsechno jsem povypinal, ale kdyz zadam do googlu moje poloha, tak to ukaze presne, kde se telefon nachází.
    MATEJCIK
    MATEJCIK --- ---
    LOJZIKOVO: a má ta aplikace oprávnění na kontakty?
    já si letmo vybavuju, že mě gmail při prvním spuštění prudil že to chce a nějak jsem mu to nedal a pak to nefungovalo
    Nastavení -> Aplikace -> Gmail -> Oprávnění
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    LOJZIKOVO: Samsung S5 stock, Gmail app, CNR - mně to nabízí, přesně jak popisuješ, že by mělo.
    LOJZIKOVO
    LOJZIKOVO --- ---
    ZUZU:
    TOOMIX: nene prave ze nenabizi:-/ u minulýho mobilu nabizelo, synchronizováno mám, nekde tam musí bejt nastavení aby mi to nabízelo ty adresy ale nemuzu to nikde najít:-/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam