• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    WELES
    WELES --- ---
    XMEDA: Přesně, já mám čtvrterovou kartu a začíná mi bejt malá.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    TAP: Na Galaxy Note4 nemam s 64GB SDckem nejmensi problem a telefon bez slotu bych si ani nekoupil.
    TAP
    TAP --- ---
    XMEDA: vim, že to je řada nad zlato, ale řešení je SD kartu s androidem vůbec nepoužívat. co jsem měl čest, nesralo se to snad u Samsung tabletu a to mohla bejt zrovna náhoda. jinak všude nějakej podobnej problém. jsem rád, že už je standard 32gb+ paměť a že od kartiček výrobci upouštěj
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    Mlade chcipla SDkarta v Redmi a neslo z ni ani cist. Nicmene v PC jsem ji to cteckou zachranil a koupila si uplne novou SD. V poklidu jsem to na kartu vykopiroval a uz ji to jde cist. Nejde u ni ale nijak povolit zapis na kartu nebo ani na zapichnutou USB flashku, protoze se objevi klasickej 5.1 dialog, ze karta je chranena a ze v pristim kroku vybrat root onoho "disku". Ale pak po tuknuti na OK to rovnou preskoci na jiny info, ktery hned zmizne a je tam napsano ze neslo provest protoze neco ve smyslu protoze svazek nema jmenovku (SD) a nebo vubec nic (USB).

    Kde jeste hledat problem? Neresil to nekdo?

    (Flashka i ta nova karta jsou ok, v jinych telefonech bez problemu vcetne zapisu.)
    MATEJCIK
    MATEJCIK --- ---
    HORST_FUCHS: nejspíš tam jsou věci, které nejsou z počítače vidět. ono to bude reportovat skutečnou kapacitu a skutečný zabraný místo, ale to "rozbalení" počítá jen součet velikostí věcí, který to najde.
    zkus tohle: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.diskusage&hl=cs
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    LACHAUER: Díky za tip, té větší verze jsem si nevšimla
    Jinak děkuji všem, za chvíli předám mamce, tak snad se bude líbit XD
    LACHAUER
    LACHAUER --- ---
    ROBIN_SNNS: Bral bych Note 4 (4/64) z mnoha duvodů, např. těch 16 GB úložiště u Huawei je dnes už hodně málo, větší baterie, víc RAM...
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    ROBIN_SNNS: Note 4 mám a až na foťák jsem spokojen.
    RUSSIANBLUE
    RUSSIANBLUE --- ---
    ROBIN_SNNS: ja bych bral Redmi Note 4 4GB/64GB Global protože má vice vnitřního úložiště. S se vlezeš do 4k.
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    Výběr zúžen na Redmi Note 4 Global vs. P9 Lite 2017. Názory? Dle heureky je s oběma většina lidí spokojená.
    INIQUITY
    INIQUITY --- ---
    Ahoj, nejaka rada/tip, jak dostat data z rozbiteho telefonu (samsung g S3)? kontakty mam, jde mi o fotky, zvuk a video nahravky z interni pameti? Telefon jde zapnout, ale displej rozmlaceny tak, ze ani nezadam pin (nepomuze ani zapojeni usb mysi). Doporucite nejaky recovery program? Neco uz jsem googlil, ale i tak budu vdecny za radu.
    PUNKREASS
    PUNKREASS --- ---
    PAYAXY: nevim:]
    PAYAXY
    PAYAXY --- ---
    PUNKREASS: Není lepší něco jako tasker? Flexibilnější...
    E42
    E42 --- ---
    LACHAUER:
    NIGHTHUNTER: Můžu potvrdit, i moje máma je s ním moc spokojená. A vždycky když ho vezmu do ruky, jenom zírám, jak je oproti mému Nexu 6 (pravda, podstatně více zanesenému aplikacemi) rychlý.
    NIGHTHUNTER
    NIGHTHUNTER --- ---
    ROBIN_SNNS: Včera jsem koupil Xiaomi Redmi 4X - dá se sehnat už i pod 3300 Kč a zatim velká spokojenost, nahrazuje moje odcházející Lenovo P70. Pro všechny české LTE frekvence stačí pohlídat, aby to byla verze Global. Pár věcí je jinak než u Lenova, ale všechno snad jen lepší ;-)
    LACHAUER
    LACHAUER --- ---
    ROBIN_SNNS: mám dobrou zkušenost s řadou Xiaomi Redmi. Není to žádný highend, ale za ty peníze dobrý. Aktuální model Redmi 4X je za nějakých 3500, případně větší Redmi Note 4 Global za podobného peníze. Pozor, některé varianty nemají všechna zdejší LTE pásma.
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    Právě mi vydobropisovali mamčin smartphone Levovo P1M, může mi někdo prosím doporučit nějaký spolehlivý a relativně odolný do 4000,-Kč? Ideálně z osobní zkušenosti.
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    BUCCI: Zkusím, jestli je ozkoušená a můj ASUS zenphone 2 to neodrovná tak super. :)
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    PETRPEDROS: Files Go (od googlu)

    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    Nějaký dobrý program na smazání zbytečných souborů v telefonu? Něco jako CCleaner, ale ten mi teď občas maže i potřebné soubory. Chtěl jsem zkusit něco jiného aby v telefonu nezůstával zbytečný binec.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam