• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    MADCAT: nemel namysli rychlej nabeh AGPS?
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    Stavil jsem se tuhle v prodejně/servisu Mobil Max, že jestli jako nemají nějaký zkušenosti s rozděláváním čínských mobilů. Konkrétně se mně jedná o GPS, že by se jako mrkli na ten můj dovnitř, jestli tam není nějakej blbě přiohlej kontakt u antény, kulivá čemuž to má mizernej signál - nemám vercajk na to, takže by to rozdělali a mrkli do toho oni. A pán na mě že to nemá cenu, protože čínský mobily neurčený pro prodej tady prej jsou naladěný na nějaký jiný GPS satelity nebo co, mluvil o nějakých pásmech nebo regionech, že prej to takto mají všechny čínský telefony. Mně se to teda dost nezdá co říkal, přece když si koupím telefon kdekoliv, tak musí ukazovat polohu po celým světě stejně, přece nejde abych si koupil mobil třeba tady v CZ a jel do Ameriky a byl tam ztracenej se špatnou GPS, protože nějaký pásma..? Se mu asi spíš nechtělo vrtat v něčem co nezná nebo neprodává, což?
    SKAUT
    SKAUT --- ---
    GRAETAR: Mě nejak dostačuje 32GB. Hudbu mám co zrovna se mi chce ( ne v nejvyšší kvalitě ale to nějak není třeba vzhledem ke kvalitě D/A ), fotky se mi cpou syncuji s NASem + cloud ( nevidim důvod mét v zařízení fotky starší než měsíc? ), offline mapy mám taky ( ne celej svět, jen par zemí kolem ČR ) a ještě 10GB zbývá.
    Ale chápu že někdo má prostě potřebu mít co jde v zařízení pro strejčka příhodu.
    GRAETAR
    GRAETAR --- ---
    SKAUT: Stačí kompletní offline Spotify sbírka v plný kvalitě (ne že by nešlo streamovat, ale občas to prostě nejde :)), pár set fotek, offline mapy, sem tam nějaký xGB velký soubor (občas SD používám jako flashku) a cca 50 GB z 64 je fuč. Telefon má 3 + 32, takže SD má pořád svoje opodstatnění ;)
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    ABDULAH: adm neznam, ale pravda chrome je na download dost nespolehlivy
    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    RATTKIN: uklada to na interni ... je zajimavy ze chrome nic a adm bez problemu ...
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    ABDULAH: ukládá se to na kartu, která má FAT32 ?
    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    prosim vas nejdou mi stahovat v chromu vetsi soubory nez 2gb - zkousim downloader a ted jede i 6gb bez problemu. lenoho 770m android 5.1 pripada mi jako by posledni uodate ...

    vypada to ze data stahuje ale neuklada a po 2gb napise - stahovani pozastaveno ... kdyz chci pokracovat - zacne od zacatku ...

    diky
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    Koukam ted ze po posledni synchronizaci kontaktu mi google vesele asi osm smazal a v telefonu mam ted vsechny kontaktovy obrazky rozjebany na mrnavy ikonky misto predchozich velkych... da se ta svine donutit at to vrati?
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    SKAUT: Hudbu, knihy, mluvený slovo, offline Wikipedii, fotky.
    WELES
    WELES --- ---
    SKAUT: Hlavně muziku a audioknížky. U hudby mě hodně štve, když si chci něco pustit a nemám to zrovna u sebe.

    A taky nějaký hry.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    TEKKIT: Pokrejvá, jen mám málo hlasů :D
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    PISKVOR: na to jsem čekal až se objeví šťoura jako jseš ty že ankety nepokrejvá všechny možnosti:)))
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    TEKKIT: No. Zažil jsem upgrady "jo, je to 10x lepší (2.3 na 4.0)", "hm, aha? (4.0 na 4.2)", i "tohle výrobce trošku posral (5.0 na 6.0 - stock ROM najednou neumí volat, aha?)"
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    ANS: jj mně teď známej kterýmu jsem říkal, že mi to pak chvilku blbnulo povídal že "to se pak sere každýmu". Tak mě jen zajímalo kolik asi je procent "každý" víšjak:))
    ANS
    ANS --- ---
    TEKKIT: rekl bych ze clovek, kterej uz android par let pouziva a vystridal vic zarizeni, zazil vsechny moznosti ;)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---

    upgradoval jsem někdy na svém zařízení Android

    28 hlasy od 28 respondentů
    • 21.4% / 6 hlasů
    • 71.4% / 20 hlasů

    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    SKAUT: já jen mp3, fotky a občas nějaký díl seriálu, když se koukám v posteli
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    taky to nechapu. mam 128gb a mam ji blastne plnou mp3, kdyz si vezmu, ze dnes uz lidi jedou spis streamovanou hudbu, tak me fakt zajima na co je tolik mista potreba.. mapy? to tolik nezabere? hry? mozna..
    SKAUT
    SKAUT --- ---
    Co na ty pametovky ukladate? Ptam se ze zvědavosti
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam