• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    DRAGON: mas nejake zkusenosti s trafficem? je to lepsi nez waze?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    sleva
    E-shop - GPS Navigation - Pricing for Android | Sygic
    https://eshop.sygic.com/en/
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    ATAN: divny. na idnesu reklamu nevidim. ale je pravda ze jednou za cas hned potom co pustim update host manageru tak restartuji
    ATAN
    ATAN --- ---
    ATAN: tak jedna pozitivni zme prece je. zmizeli zbyvajici bannery. ale reklama na idnes porad dole vyjizdi
    ATAN
    ATAN --- ---
    LEXXA: zkusil jsem unified host manager a je to stejny.
    ATAN
    ATAN --- ---
    LEXXA: a ktery modul?
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    RATTKIN: adaway jeste funguje? mne po unorovem security updatu prestal tak jsem to musel resit pres magisk
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    ATAN: může to být tím, že to adaway nedokáže zachytit? když do dočasně vypneš, bude víc reklam?
    DUNICAN
    DUNICAN --- ---
    Zkousel jsem preinstalovat aplikaci, zkusil jsem i v nastaveni "reset app preferences", ale nepomohlo to
    DUNICAN
    DUNICAN --- ---
    Ahoj, menil jsem si opravneni ruznejch aplikaci ve svym xiaomi redmi, android 7, spouste jsem vsechno zakazal (vcetne napr. googlu), a to jsem asi nemel delat, protoze od ty doby mi nektery aplikace blbnou. Napr. CT24 se mi otevre, ale kdyz kliknu na konkretni zpravu v seznamu, aplikace se zavre. Stejne tak email.cz se mi otevre, ale kliknu na email a aplikace se zavre. Je mozny udelat nejakej reset opravneni, nebo neco podobnyho?
    DIM_
    DIM_ --- ---
    TLDR
    Rootne mi nekdo za uplatu Moto G5 Plus?
    Praha

    Delsi verze
    Naposledy jsem rootoval Windows Mobile a nechce se mi nacitat hodiny xda-devs jako driv. Jestli je v tom nekdo aktualne zabredlej, rad ocenim jeho cas.
    ATAN
    ATAN --- ---
    RATTKIN: Zatim to vypada, ze jen na nekterych ceskych webech. A myslim si, ze vzdy byla jen ceska reklama.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    ATAN: máš reklamu všude, nebo jen na webech které mají reklamu
    ATAN
    ATAN --- ---
    Mam ted na telefonu Android 7.1 s rootem a i pres to, ze mam adaway, tak se mi v chrome zobrazuje dole vyjizdijici reklama a spousta banneru zustala. Pred tim jsem mel Android 5 a nic takoveho v Chrome nebylo. Nevedel jsem, co je to reklama. Netusite jak na to?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    VONY: nakonec uz dobre, povypinal sem uplne vsechno co se dalo a uz se to znovu neukazalo :) dekuji
    VONY
    VONY --- ---
    DRAGON: to delaj asi Google Maps - zkus Nastaveni/Oznameni a taky Nastaveni/Osobni obsah
    XSOFT
    XSOFT --- ---
    Google Play Awards 2018: Toto jsou nejlepší nominované hry a aplikace – MobilMania.cz
    https://www.mobilmania.cz/...oto-jsou-nejlepsi-nominovane-hry-a-aplikace/sc-3-a-1341624/default.aspx
    POKE10002
    POKE10002 --- ---
    Ahoj, je tu prosím někdo kdo umí a ovládá Android Studio (Windows verze), nechci rady ohledně vývoje, Javu umím, jakž takž, jde mi o ovládání a nastavení samotného studia. Díky moc za pomoc, pošta.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    RATTKIN: já jsem měl nějakého jet Picard na PC, kdysi.
    teď mám všechnu muziku na Google play a tam se fotky obvykle nabízí samy i pro vlastní uploadované mp3
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam