• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    ANS
    ANS --- ---
    "nafitovat" :D
    SHOTEK
    SHOTEK --- ---
    MATEJCIK: jen v prohlížeči, i když dnes jsem zjistila, že tady na nyxu to jde. Ale třeba fb ne.
    MATEJCIK
    MATEJCIK --- ---
    SHOTEK: a dělá to jen v prohlížeči nebo i v jiných aplikacích kde se dá vybírat z galerie?
    (jsou v zásadě dva druhy aplikací: jedny mají vlastní náhledy fotek, druhé když klikneš na "vložit obrázek" tak se zeptají jestli chceš galerii, fotoaparát, a občas nějakou další možnost. a pak spustí "nativní" galerii)
    WELES
    WELES --- ---
    FALCO: Pokud jde o přípravu na PC, tak jde celkem snadno vyříznout část mp3, a nechat hrát ve smičce. Jsou na to jednoduché prográmky zadarmo ke stažení. Já si takhle vyrobil například vyzvánění z oblíbených písniček.
    FALCO
    FALCO --- ---
    WELES: OK zkusím nafitovat na me potřeby
    FALCO
    FALCO --- ---
    FALCO: ještě nice to have je příprava bookmarku apod na pc
    WELES
    WELES --- ---
    FALCO: https://play.google.com/store/apps/details?id=ak.alizandro.smartaudiobookplayer

    Sice je to na audiobooky, ale má to většinu fíčur, co popisuješ (ta třetí by se dala nahradit tou první?), některé funkce jsou zadarmo, pro jiné musíš upgradnout na pro verzi. Tobě by mohla stačit ta zadara.
    FALCO
    FALCO --- ---
    Mám dotaz na specifický audio player který by měl sloužit k trénování choreografii.
    Potřebuji následující:

    Vrácení času o inkrement který je nastavitelný (-5s,-15s,-30s...)
    Moznost bookmarku v jednotlivých písních na různých časech
    Možnost repetice daného úseku písně (např refrénu mezi 30s a 45s)

    Klidně placený
    SHOTEK
    SHOTEK --- ---
    TOOMIX: Beze změny.
    MCD
    MCD --- ---
    MADCAT: Mám Apex na hujáheji p8 a nezaznamenal jsem problém.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    SHOTEK: vymaž i cache chromu ve správci aplikací
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    MADCAT: Já mám Honor 8 a používám Nova Launcher. Jediný problém který mám je že nelze přidat na plochu systémový widget digitálních hodin.
    SHOTEK
    SHOTEK --- ---
    Můžete mi pls poradit nebo mě nasměrovat na správnou diskuzi? Mám nový Hammer s Androidem 6.0, před týdnem mi přestalo fungovat nahrávání fotek z galerie na net přes prohlížeč. Místo složek s fotkama je jen bílá obrazovka s načítacím kolečkem. Používám chrome. Vymazala jsem historii a cookies a nic. Tak si říkám, jestli za to nemůže nějaká aktualizace buď chromu nebo androidu. Přes aplikaci, třeba vinted, fotky nahraju. Budu ráda za každou radu. Dík
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    Mně právě zajímá emui na Huawei, dostanu v práci novej telefon, tak abych věděl co mám čekat. Třeba nebudu ten Apex Launcher ani potřebovat, ježto zjistím, že emui je lepší, že... ale třeba taky ne.
    E42
    E42 --- ---
    RATTKIN: Emui není Miui a vlastní launcher pod Miui dokáže zlobit při změně tapety (nebo dokázal, možná už to opravili).
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    MADCAT: na miui se dá dát jiný launcher bez problémů. jinak to vypadá hodně iphonovitě, já bych to nechtěl, ale proti gustu..
    SKAUT
    SKAUT --- ---
    MADCAT: Pokud se jen zmeni vychozi launcher bez odstraneni toho puvodniho tak nebude problem.
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    Emui na telefonech Huawei je nějakej jejich launcher, nebo je to něco víc? Jakože když bych si na Huawei chtěl nahrát můj oblíbenej Apex Launcher, tak jestli to bude všechno fungovat jako doposud na telefonu s čistým androidem, nebo se to pohádá a bude to k prdu...
    JIMX
    JIMX --- ---
    DRAGON: musím se podívat ... je to kupovaný v době, kdy byla snad jenom jedna edice ...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    JIMX: co to je za typ licence?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam