• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    SPM
    SPM --- ---
    KALTY: Tak proti mýmu tehdejšímu HTC Wallaby je i ta stávající Note 8 ještě celkem malá :-D
    KALTY
    KALTY --- ---
    ZUZU: Zlatá Mi2. Ale už je si taky zvykl na 5,5"
    ZUZU
    ZUZU --- ---
    těším se na dobu až se zase mobily budou zmensovat
    ANS
    ANS --- ---
    takze a1 fakt ne? :P
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    ZUZU:
    Phone Finder - search for a phone by feature - GSMArena.com
    https://www.gsmarena.com/search.php3?
    ZUZU
    ZUZU --- ---
    ano opravdu chci max 5". o A1 vím ale je velký.
    KALTY
    KALTY --- ---
    ANS: TVLE to je jak s idiotama... viz. KALTY:
    ANS
    ANS --- ---
    ZUZU: mi a1 ,pisem to tu furt, ze uz to dostava i minusky (imho o dost lepsi nez redmi 4x)
    KALTY
    KALTY --- ---
    Tak já nepopírám, že se na to nedá zvyknout. Obzvlášť s funkcí na zmenšení plochy. Jen že mu nabízíš telefon co nesplňuje hlavní požadavek :D
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    FAT: ;) :))
    FAT
    FAT --- ---
    SAKALICEK: S malejma prstama si nezvykneš. Já mám velikost rukavic č.10 a pětipalec je tak akorát.
    :-)
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    KALTY: dá se na to zvyknout.
    KALTY
    KALTY --- ---
    SAKALICEK: psal max 5" a ty mu doporučíš 5,5" s velkýma rámečkama kolem displeje...
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    ZUZU: Xiaomi mi a1
    ZUZU
    ZUZU --- ---
    ZUZU: lze = lte
    ZUZU
    ZUZU --- ---
    poraďte tip na telefon do 4k, ideálně spíš min, který je max 5", hlavně telefonování a SMS a komunikátory jako Messenger a nějakej ne úplně blbej foťák, dobrá výdrž na baterku, ideálně notifikacni dioda, ale není nutná, lze, NFC netreba, nadstavba androidu je fuk. ne bazar. je něco lepšího na trhu mimo Xiaomi redmi 4x?
    JIMX
    JIMX --- ---
    TEKKIT: mně vždycky tyhle alternativní office blbě zobrazovaly češtinu ... takze jsem nakonec skončil o ofiko ms verze
    PHLANX
    PHLANX --- ---
    xiaomi mi a1 sdili polohu skrz google maps ale vsem komu sdili se ukazuje offline, pokud vypnu sdileni tak se neukazuje offline ale tak, ze polohu nesdili, tudiz zmenu nastaveni zaznamenava. telefon je na wifi, mobilni data vypnuta ale odzkouseno i se zapnutymi a stale offline.....
    nejaky tip ? dalsi 2 stejne telefony sdili v poradku
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    DATEL: zatím v pohodě, žádný problém.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    TEKKIT: já aktualizace nechám instalovat na pozadí a zrušil jsem notifikace, mám klid a všechno funguje.

    není problém něco odinstalovat a když bude problém, zas to nainstalovat zpátky.
    na google play máš k dispozici seznam programů cos měl, tak se to dá snadno dohledat.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    má vůbec nějaký smysl mít v mobilu aplikace word a exel, když tam mám nějaký základní balík office extra (předinstalováno výrobcem)? Rozhodně nebudu nikdy vytvářet nějaký tabulky a dokumenty, na druhou stranu potřebuju sem tam zkouknout třeba přílohu v mailu v tom formátu...

    (furt mi chodí nějaké aktualizace na milion věcí co vůbec nepoužívám (do poměrně velkých aplikací). Vyházel bych to pryč, ale mám strach že mi pak něco nepofachá a budu to složitě instalovat zpět)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam