• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    WILL: no musim priznat, ze tohle customer review mne teda od nakupu tabletu u nich odrazuje .....

    " we ordered 4 "refurbished" tablets , all 4 had severe burnt screens , the packaging was in terrible condition , it look like someone cleaned out the back of a burned down att store and threw them into a box , these are F grade , we will NOT accept them , this seller is not being a good contribution to the market place ."
    WILL
    WILL --- ---
    DRAGON: Co jsem slyšel, tak Newegg je hodně dobrej a levnej, ale hlavně na počítačový komponenty. Ale tablety prodávají taky, tak třeba to s nima mají obdobný.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    Ciste nahodou, netusite nekdo o nejakym shopu v USA, kterej nabizi dobry dealy na tablety Samsung? Nejaky slevovky starsich modelu. Shanim nejakou levnou Amoled Galaxii a kamaradka je v USA, tak me napadlo, ze by mi to mohla privezt.. diky
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    LBW: aha, takhle. Já jsem v pohodě, žádné problémy jsem nezaznamenal. Telefon šlape jak má. Tohle konec konců píšu z A1. :-)
    SKAUT
    SKAUT --- ---
    LBW: Asi nějaká anomálie, MTP u dvou kousků normálně šlape out-of-box.
    LBW
    LBW --- ---
    LEON_KOWALSKI: SKAUT:
    foun nereaguje takze google = click "build number" 5 times to enable developer mode, usb debugging on, select usb configuration...zbytecne slozity imho
    SKAUT
    SKAUT --- ---
    LBW: Připojí se kabel a vybere se režim připojení?
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    LBW: co že to? :-O
    LBW
    LBW --- ---
    co je ta za voser s pripojovanim mi a1 ke kempu omg
    KYLLER
    KYLLER --- ---
    Kdyz jsem hledal jednoduchy mp3 player na android, nakonec jsem skoncil u n7playeru.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    REFLEX: mp3 folderplayer pro, nejlepsi prehravac na androidu, naprosto genialni moznost nastaveni VSEHO, nechci uz nikdy nic jinyho
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    REFLEX: Ja pouzivam Player Pro.
    E42
    E42 --- ---
    TAP: Zkus si pohrát se systémovou aplikací MusicFX. Vyčistit data, zakázat ji a nainstalovat nějaký jiný ekvalizér... Určitě to má fungovat (zrovna nedávno jsem ho použil), ale je fakt, že se to občas chová divně.
    TAP
    TAP --- ---
    E42: mě každopádně u GPM nefunguje, zvukově to nijak nereaguje. ten samej (systémovej eq) u Spotify třeba funguje jak má :/
    E42
    E42 --- ---
    REFLEX: Play Music použije systémovej EQ. Záleží, co máš za telefon a co máš nainstalovanýho. EQ každopádně podporuje.
    WELES
    WELES --- ---
    REFLEX: shuttle, ale equalizer nemá.
    DATEL
    DATEL --- ---
    REFLEX: zkus Pulsar, ekvalizér nějaký má (nezkousel jsem) a formáty to umí to co Android, takže i FLAC (dle jejich FAQ)
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    A bylo by super kdyby mel ekvalizer (google play myslim nema)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    REFLEX: Spotify a po všech hudebních přehrávačích (PowerAmp, Aimp atd...), kdy mě štval každý něčím jiným, jsem se na to vysral a používám VLC
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    JIMX: potrebuju neco na FLAC :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam