• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    E42
    E42 --- ---
    MA747: To podle mě všechno umí. Zkoušel jsi na zdroji podržet prst? Tam pak máš možnost přejmenovat a řadit do složek. Případně si to otevři na webu, bude se ti to asi dělat pohodlněji.
    MA747
    MA747 --- ---
    E42: diky za tip. Zkoušel jsem a vadí mi tam několik věcí. Neumí skupiny, neumí přejmenovat/editovat/přesouvat zdroje :(
    E42
    E42 --- ---
    E42: Osel jí chutná.
    E42
    E42 --- ---
    MA747: Google Reader jsem po jeho zrušení nahradil InoReaderem a nemůžu si stěžovat.
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.innologica.inoreader
    Oprávnění si prostuduj, něco pochopitelně chce.
    MA747
    MA747 --- ---
    Dal by mi někdo prosím tip na RSS čtečku? Ideálně takovou, která nemá zbytečné oprávnění. Používám spaRSS, ale ta má problém s některými zdroji, jako je např. osel.cz, které nezobrazuje. Díky.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    The best $250 phone you can buy in 2018
    http://www.youtube.com/watch?v=V3rFryvsHts
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    Ahoj, je tohle dobrá volba? Nebo něco lepší, za podobné peníze? Moc díky
    Honor 9 Lite Sapphire Blue - Mobilní telefon | Alza.cz
    https://m.alza.cz/honor-9-lite?dq=5240696
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    LBW: pouzivam llama. zkousel jsem automateit ale jsem asi prilis linej na to ho nastavit
    LBW
    LBW --- ---
    spekuluju jak v "I'm home" routine nastavim vypnuti dat...
    MEMNON666
    MEMNON666 --- ---
    RATTKIN: takze klasicke dilema zda koupit baterku a doufat ze neskoncim s nefunkcnim telefonem a nahradni baterkou? :D
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    MEMNON666: asi baterka. někdy to jde dobře vyměnit.
    MEMNON666
    MEMNON666 --- ---
    kdyz android projde sekvenci nabijim -> 100% (behem par vterin) -> please remove charger -> a od te doby telefon ani nehlesne ani na hard reset s nabijeckou i bez tak je asi KO?
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    premejslim ze si napisu aplikaci co bude bezet na pozadi a tim to vyresim
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    HOUMLES: no ja myslim, ze to je tak, ze proste router zlobi, ale pccku to nevadi, to se rekonektne a imho by to spravne nemelo vadit ani androidu. ale jak to vyresit v routeru to netusim. jenze potrebuju aby mi tu delal bridge protoze wifi v medialnim centrum je slaba a ja mam velkej byt. kabel tu tahnout taky nemuzu. a jinej router co umi 5ghz kupovat nechci.
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    ANDY_WARHOL: aha, to by asi nemelo uplne zhavarovat ten blok, spravne by mel vratit true nebo false .. teoreticky by to mohlo jit vyresit tim, ze se pred tim pingem forknes a v druhym vlakne budes sledovat jestli nechciiplo to prvni a kdyztak ho zas nahodis.
    ale ja bych teda spis hledal pricinu toho vypadku site nez to takhle obchazet :)
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    HOUMLES: boxem to neni, protoze stejny chovani mel i android zkusmo nainstalovanej na orange pi, je to v routeru, ale ten vymenovat nebudu.
    ping sem nakonec rozchodil, ale nesmim definovat typ site. kdyz je to ok, tak to projde normalne, ale kdyz to zamrzne, tak to vyhodi error. coz by nevadilo, ale jeste se mi nepodarilo tam uchodit ten Failure catch, kterym bych to mohl odchytavat.
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    ANDY_WARHOL: no otazkou je proc vlastne to spojeni prestane fungovat, ten blok je vyhodnocenej kladne pokud ma ten zvolenej interface ipcko, takze ty ho zrejme mas prideleny a nefunguje to z nejakyho jinyho duvodu.
    ten ping block je tam pomerne nove, cca mesic co si tak pamatuju a me teda taky nefunguje se stejnou hlaskou.
    btw co je to za android box? ja mam nejakej M8S Pro+ a resil jsem podobnej problem. po kazdym rebootu zmeni MAC adresu sitovky za nejakou nahodou a mymu switchi doma se to taky moc nelibi a kdyz jsem to hledal na netu tak jsem zjistil, ze nejsem zdaleka jedinej.
    mozna to bude stejnej problem u tebe.
    btw jeste me nepadlo, to spojeni se prerusuje casove nahodne nebo to vypadava po stejnym dobe? jestli treba nemas nejakou ip nebo mac kolizi na siti.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    HOUMLES: ten programek je urcite super, nejspis by delal presne to co chci, jenze mi nejde z nej ocekovat ani jestli je "network connected" - tam mi to vrati vzdy ano, i kdyz je to zamrzly.. a ping mi zas napise error operation not permitted, takze bohuzel nemuzu na to navazat akci:(
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    HOUMLES: fakt ti moc dekuji ;)
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    ANDY_WARHOL: jasne, musi se to poustet pod rootem ... misto zastupce si stahni tohle https://play.google.com/store/apps/details?id=com.llamalab.automate
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    HOUMLES: tak se omlouvam, funguje to ale je predtim jeste treba zavolat su. diky, tohle je presne co hledam. udelam si na to zastupce a to by melo stacit
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam