• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    JCK
    JCK --- ---
    NECROMAN: ok. tak teda:
    info o aplikaci -> notifikace -> další nastavení ... ->

    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    JCK: to se dostanu na tu stránku nastavení v Messengeru.
    JCK
    JCK --- ---
    NECROMAN: když rozklikneš dole to "další nastavení v aplikaci" tak tam to je.
    TAP
    TAP --- ---
    NECROMAN: aha, péčkem jsem ještě nedotčen. 8.1 to umí


    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    TAP: Mám nejnovější verzi Messengeru i Androidu. Systémové nastavení notifikací pro Messenger vypadá takto:
    TAP
    TAP --- ---
    HORST_FUCHS: podívej se do příslušnejch složek (sceenshots, camera), jestli tam nemáš soubor jménem .nomedia. eventuálně ho smaž
    PUNKREASS
    PUNKREASS --- ---
    RESCAPE: asi bych zkusil nejakej widget, co ukazuje volny/obsazeny misto.
    RESCAPE
    RESCAPE --- ---
    Hledám nějakou appku pro neteř nebo nevím jestli to jde někde nativně v androidu. Potřebuju, aby mohla někde vidět:

    1, Můžu ještě vyfotit xy fotek, než se zaplní paměť
    2, Nebo můžu ještě natočit xy minut videa, než se zaplní paměť

    Prostě nerozumí tomu kolik má místa v telefonu a má strach, že bude fotit a nebude tam místo. Fotky ukládá momentálně do paměti telefonu nemá SD kartu.

    Dík!
    TAP
    TAP --- ---
    NECROMAN: ty jsi v nastavení přímo aplikace (já tam zaškrtávátko sound mám, nevim, máš nejnovější verzi?)
    najdi si systémový nastavení, aplikace, Messenger, upozornění, tam se dá poštelovat cokoliv, pro každou app zvlášť
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    HULIK: není to tam. Volba "Zvuk upozornění" neobsahuje možnost nemít žádný zvuk.
    HULIK
    HULIK --- ---
    NECROMAN: To nema s lunchrem nic spolecneho, mam Nexus 5x default a take to tam mam.
    Musis pustit mesenger, pak ikonka uplne vpravo nahore, a pak upozorneni a zvuky.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    TOOMIX: Mám ten defaultní Pixel launcher, ten to tam fakt nemá.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    NECROMAN: na MIUI 9.5 na Androidu 8.1 to mám v nastavení aplikace v kategorii upozornění

    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Dotaz, dá se v Messengeru vypnout zvuk u notifikací? V nastavení vidím jen vypnutí zvuku v aplikaci, změnu zvuku notifikace (bez možnosti potichu) a vypnutí notifikací.
    SKAUT
    SKAUT --- ---
    HOUMLES: Ono sa da zapnout v developer settings emulace obrazovky s výřezem...
    SKAUT
    SKAUT --- ---
    NECROMAN: V nastavení se to zapíná ( nastavení - systém - gesta )
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    HOUMLES: Jinak Pixel 1 i po updatu má stále klasická 3 onscreen tlačítka. Dá se zapnout ten nový režim jen se swipem zespoda, nebo bude dostupný až od Pixelu 3?
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    NECROMAN: Jakoze hodit hodinky vlevo, oproti puvodnimu umisteni vpravo, je fail? Ale no tak.
    SKAUT
    SKAUT --- ---
    NECROMAN: Chtějí to mít všude stejné holt no .
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    SKAUT: docela fail to řešit takto všude, Pixel žádný výřez nemá :-/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam