• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    LAUNCHER: to neumi tak pulku tracku,co sem.zkousel, proste se nepustej
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    TOOMIX: Tohle umi co hledas. Najdes si pres to video na YouTube, pri prehravani muzes klidne uspat (zhasnout) telefon. S radosti obcas vyuzivam.

    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sarvopari.anytime.floatingtubeplayer
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    já bych moc ocenil, kdyby YT hrálo i při uspaným telefonu - abych si večer pustil mluvené slovo a nesvítil mi displej
    TAP
    TAP --- ---
    Xposed modul, kterej YouTube PIP i hraní na pozadí třeba s vypnutou obrazovkou umožňuje. ale chce to root a xposed framework no
    https://forum.xda-developers.com/xposed/modules/module-youtube-background-playback-v2-0-t3656133
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    JOHNY_G: proc? pustis yt, hodis to na pozadi a jedes dalsi veci :) je to jiny, ale funguje to vicemene stejne, ne? :)
    JOHNY_G
    JOHNY_G --- ---
    DRAGON: To je standardní funkce v Androidu 7. Nicméně s tím PIP to opravdu není srovnatelné :-).
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    JOHNY_G: staci mit normalni telefon kterej umi split screen, pak hodis YT do pozadi a vyuzivas celou obrazovku pro jine aplikace, pohoda. Umi to napriklad samsung
    JOHNY_G
    JOHNY_G --- ---
    YouTube to umí, dokonce umí i běžet v malém náhledu PIP. Ovšem jen v placené verzi. A přece byste nečekali, že se někdo bude obtěžovat to v ČR vůbec poskytovat ;-).
    SKAUT
    SKAUT --- ---
    EXX: Tak obsah dělají uživatelé ne google a já si nemůžu stěžovat na kvalitu toho co tam sleduju. A na hudbu mám Google Music. Platit bude nejspise za absenci reklam. A má pod stejná křídla přejít i Google Music ( údajně ) takže by pod tím měla být i streamovaná hudba. A třeba přidají i nějaký "prémiový" obsah.
    EXX
    EXX --- ---
    MAKROUSEK: tak to doufam ze se taky zkvlitni obsah..
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    (používám, funguje v pohodě)
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    NE7RA: Bohuzel. Sem tam se objevi appka, kterou velice rychle Google zamazne.
    NE7RA
    NE7RA --- ---
    MAKROUSEK: a nejaky workaround?
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    NE7RA: Alt tab na androidu? Asi myslis prepinani aplikaci. Tohle je zakladni funkce YouTube, ktera te ma prinutit koukat na reklamy. Mam dojem, ze nedavno Google oznamovalo, ze pripravuje YouTube bez reklam, ale zase bude chtit penize za subscription.
    NE7RA
    NE7RA --- ---
    jak donutim youtube mi hrat v pozadi a nezastavoval se po alttabingu?
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    Ahoj, kdo jste v USA? Potřebuju mobil pro manželku!
    VITECH
    VITECH --- ---
    LEON_KOWALSKI: super, těším se
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    VITECH: Já už ji mám rozběhanou, komplet přenesené zálohy z Nexus 5x a doinstalované apky. Zatím jsem s ní maximálně spokojen
    VITECH
    VITECH --- ---
    LEON_KOWALSKI: dneska jsme si ji pořídil, po práci si ji jdu vyzvednout
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam