• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    ZUZU
    ZUZU --- ---
    ZUZU: Powerball = tlačítko power :)
    ZUZU
    ZUZU --- ---
    používal jsem Rom lineageos, nyní chci používat jinou a chybí mi tato funkce:

    když je mobil ve stavu s vypnutou obrazovkou, dlouhé stisknutí Powerball tlačítka rozsvítilo/zhaslo svítilnu(flash light)

    existuje na to nějaká aplikace? zkusil jsem co mi našel Google play, ale to větsinou nefunguje. mám root. možná i nějaký kernel by to uměl? Xiaomi redmi 3s. nebo nějaký xposed nebo neco (s tím.neumim)?
    ZUZU
    ZUZU --- ---
    používal jsem Rom lineageos, nyní chci používat jinou a chybí mi tato funkce:

    když je mobil ve stavu s vypnutou obrazovkou, dlouhé stisknutí Powerball tlačítka rozsvítilo/zhaslo svítilnu(flash light)

    existuje na to nějaká aplikace? zkusil jsem co mi našel Google play, ale to větsinou nefunguje. mám root. možná i nějaký kernel by to uměl? Xiaomi redmi 3s. nebo nějaký xposed nebo neco (s tím.neumim)?
    CHLEBEK
    CHLEBEK --- ---
    HOUMLES: ahá, prý je ta hra napsaná v C/C++, a je to v podstatě takový šach, nevím jestli znáš Othello/Reversi hru... tak teď jde o to jestli ten součet tam u toho skutečně funguje jako ochrana samotné té applikace, protože logickou hru nijak moc neoblbneš ve smyslu toho že bys musel chránit ty hráče.
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    CHLEBEK: jestli je to nejaka animace tak to bude asi slozitejsi nez jenom vyjmout jeden obrazek, pocitam, ze bude potreba i uprava kodu.
    kontrolni soucet ti zajisti, ze nebyla ta aplikace modifikovana.. v online hrach se to kontroluje aby zabranili lidem hackovani a podvodum.
    CHLEBEK
    CHLEBEK --- ---
    HOUMLES: ano, chtel bych ho vyjmout, neni to jen uvodni obrázek je to jakoby celá animace.....

    Kontrolni součet? Co to je? Brani to tomu abych tu animaci odmazal a pouze to rovnou startovalo na login obrazovku? Noob no :)
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    CHLEBEK: https://ibotpeaches.github.io/Apktool/
    ale bacha, pokud ho chces odstranit protoze ti tam prekazi tak po vyjmuti a rekompilaci ti nebude sedet kontrolni soucet a u nekterych online her je to problem
    CHLEBEK
    CHLEBEK --- ---
    Lidi zdravím a mám na vás prosbu, jedná se mi o to že bych se potřeboval zeptat nějakého kvalifikovaného člověka než to tady zatapetuji zda by bylo možné v téhle hře
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.stararcade.reversi.opengl.free

    tedy z ní nějakým způsobem vyjmout úvodní splash screen logo

    Jak by se to teoreticky dělalo, nějakou dekompilací, rekompilací? Promiňte Noob

    Kde se mám eventuálně zeptat?
    NEON5
    NEON5 --- ---
    Máte někdo tip na slušnej soft pro foťák? Aby uměl RAW a manuální režím, využít hardwarovou dvoupolohovou spoušť a měl rozumné UI.
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    JEREMIUS: Tak jsou to jen textová data (v podstatě identifikace, čas a souřadnice). Odhaduji dohromady míň než jedna webová stránka(nevím jak často posílá). Zkus se podívat na Open Stret Map. Tam posíláš když chceš vědomě obdobná data.
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    TEKKIT: Něco zjistíš podle baterky (Endurance)
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    ERGOSUM: Asi si nerozumíme. Location sharing běží na pozadí non-stop. Takže mě zajímá, kolik to sežere dat třeba za 24 hodin, když to bude zapnuté. Nebavím se o používání google map/navigace
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    JEREMIUS: Proti celé google mapě zanedbatelně. Ovšem mapy.cz fungují i offline.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    Je nějaká možnost zprovoznit pip v oreu i pro waze. Gmaps to umí, když se v průběhu navigovani přepnul do jiné aplikace navigace dal běží v okynku, waze mi ale jako navigace vyhovuje víc. Ale tohle mi tam zoufale chybí. Nedávno tu někdo postoval nějaký luncher, co to uměl ale ten je jen pro YouTube....
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    Netušíte, kolik dat žere sdílení polohy v Google Maps? Zkoušel jsem googlovat, ale nic použitelného jsem nenašel
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    E42: Díky. Něco takového jsem hledal. Teď už vím jak dál.
    E42
    E42 --- ---
    ERGOSUM: Aha, takže tobě nejde o nainstalované aplikace (jak vyznělo z původního dotazu), ale o filtrování v Play Store. Pak je odpověď super jednoduchá. Oficiálně nelze.
    Někdo se ale o něco takového pokoušel, tak zkus hledat. Já teď v rychlosti přes
    How to search the Play Store by permissions? - Android Enthusiasts Stack Exchange
    https://android.stackexchange.com/questions/20619/how-to-search-the-play-store-by-permissions
    narazil na
    Suche Apps nach Kategorie und Permission - IzzyOnDroid
    https://android.izzysoft.de/applists.php?topic=search
    Bez záruky.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    dá se prosím někde vidět nějaký přehled co aktuálně v telefonu běží a kolik to spotřebovává výkonu?
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    To jo. Ale když chci najít třeba něco na čtení PDF, tak musím kliknout na aplikaci na store, zobrazit podrobnosti, zjistit, že chce k poloze a obchodu, kliknout na jinou aplikaci a tak pokračovat xx krát.
    Například mě nezajímají aplikace, které chtějí přístup ke kontaktům, ale jak vybrat už do přehledů ty, které nechtějí?

    Dotazy do Googlu typu
    "offline" -"Obsahuje reklamy" site:https://play.google.com/store/apps/
    svítilna -"Obsahuje reklamy" site:https://play.google.com/store/apps/category/TOOLS
    pomáhají, ale ne dost.
    SPM
    SPM --- ---
    TEKKIT: presne tohle jsem mel 2x s SGS7. teda pokazdy to bylo jenom sklo, ale navzdory tomu, ze prezil nekolik padu na tvrdo z metru a pul, tak se 2x rachnul pri padu z minimalni vysky...

    jinak jsem mel taky telefons uplne prvnim GG1 a hromadu dalsich s normalnim displayem, neprasknul mi nikdy zadny. asi by bylo mnohem lepsi, kdyby misto GG a nevim ceho tomu ty dementi nedavali kulaty displaye, displaye prevysujici telo telefonu a podobne. ale to by to holt nevypadalo tak free, cool a in. (obe ty praskliny vznikli tak, ze to dostalo zasah do hrany toho skla, ktery starsi telefony vubec nemaji obnazenou...)
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    Zeptám se zkušenějších. Dají se nějak filtrovat aplikace podle práv? Prohlížet to jednotlivě je poněkud únavné.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam