• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    GREVE: aplikace to může sama nastavit a třeba navigace a přehrávače filmů to dělají a funguje to. Možná nemáš zadanou trasu?

    Jinak v developer options to myslím jde nastavit natvrdo, ale baterka pude hodně dolů. Nevím kde se to dělá v miui
    MCD
    MCD --- ---
    PAYAXY: Nekompatibilní mi to hlásilo taky (a hlásí i po spuštění aplikace, nicméně to ničemu nevadí), ale instalace proběhla. Mám povolený režim vývojář, nevím, zda to souvisí.
    Každopádně jsem z toho poněkud zmaten - na apkmirror je poslední verze HBO GO EU 5.4.2 https://www.apkmirror.com/apk/hbo-holding-zrt/hbo-go-eu/ a já mám v televizi HBO GO EU 5.5.0, takže ta buď byla z apkmirror odstraněna, nebo jsem si ji tehdy vyexportoval z telefonu (tam mám aktuálně 5.6.0) Zkus tu 5.4.2, nepůjde-li, tak ti tu 5.5 někam pověsím.
    Do landscape módu to pak nutím tímhle
    Set Orientation APKs - APKMirror
    https://www.apkmirror.com/apk/eyes-free-project/set-orientation/
    GREVE
    GREVE --- ---
    Nevíte prosím, kde nastavit, aby se při určitě aplikaci neuspaval telefon? Potřebuji mít aktivní Mapy.cz při jízdě autem. Mám EMUI 8.1. Díky
    PAYAXY
    PAYAXY --- ---
    MCD: nejakou uz jsem zkousel instalovat, ale hlasila nekompatibilni zarizeni, a instalace selhala. Kterou jsi presne uspesne instaloval na Android TV? Muzes nasdilet link na apkmirror? diky!
    MCD
    MCD --- ---
    PAYAXY: Lze-li na Sony instalovat z apk, tak by to mělo jít stejně jako na Philips:
    Stáhnout apk z apkmirror, nainstalovat a pomocí apky, jejíž název dohledám doma, ji přimět k trvalému fungování v landscape módu.
    Chce to myš, aspoň u mě, ovladač je pro aplikaci nativně ovládanou dotykem nahovno.
    PAYAXY
    PAYAXY --- ---
    Nevi nekdo o zpusobu jak rozchodit HBO Go apku na Sony Android TV? Nemyslim chromecast nebo nejak streamovani, ale primo nativni aplikaci
    DATEL
    DATEL --- ---
    MEMNON666: diky
    MEMNON666
    MEMNON666 --- ---
    DATEL
    DATEL --- ---
    KRISKA: no, teoreticky by se snad dala vytahnout z toho telefonu, kde ji mam, uvidim
    KRISKA
    KRISKA --- ---
    DATEL: a apk balicek by se nenasel ke stazeni? vetsina apek se takhle da doinstalovat i mimo googlr play nebo ve starsi verzi, kdyz te nova prudi
    DATEL
    DATEL --- ---
    E42: hm, tak jsem to nainstaloval v tom září na zkoušku k sobě na telefon, celkem to bylo to co jsem hledal. Dneska to chci nainstalovat na jiný mobil, a aplikace už není ve storu :( Ono teda Google měl teď nějaké nové podmínky, které když vývojář nesplní, tak jde aplikace pryč, a ta aplikace asi byla mrtvá. Škoda, jdu hledat dál, to VLC mi na audio úplně nevyhovovalo, ale když nenajdu nic jiného, asi u něj zkončím.
    HELVETE
    HELVETE --- ---
    NECROMAN: Tak mě by v tomto případě přišlo nejlepší vyber si otisk (konkrétní prst),co bude po jeho použití vždy chtít heslo - nenápadné a elegantnější než držet nějakou kombinaci byť na 2s
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    NEON5: k tomu je právě ten Lockdown, podržíš On button, tapneš na Lockdown a čtečka je vypnutá, dokud nezadáš pin.
    SPM
    SPM --- ---
    Třeba Note 8 čas od času trvá stejně na zadání gesta a ignoruje otisk. Podobně když se ten otisk několikrát zadá blbě... Každopádně nevim, myslim si, že jsem paranoidní dost, ale tohle mi přijde jako overkill:

    NEON5
    NEON5 --- ---
    NECROMAN: Face recognition je mizerná funkce, protože ji prorazíš fotkou, kterých je v dnešní době každého mraky.

    Fingerprint je příliš pohodlný, aby se ho člověk vzdal a narozdíl od pinu/gesta vám ho nikdo neokouká přes rameno.

    Ale hodil by se sekundární pin, který by odemknutí otiskem zablokoval. Scénář: "Dělej, odemkni telefon!" "OK", zadám pin, aby to nešlo otiskem, pak mě nemůžou fyzicky donutit.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Šikovná věc, Lockdown v Androidu 9 - vypne fingerprint scanner a skryje notifikace, aby vás třeba nemohl někdo přinutit odemknout telefon přiložením prstu.
    A hidden Android Pie security setting everyone should enable | Computerworld
    https://www.computerworld.com/article/3297039/android/android-pie-security-setting.html
    KRISKA
    KRISKA --- ---
    NEON5: dik za tip, prubla sem to, ale asi nakonec zustanu u reseni messenger lite + mandarin, trilian me celkove moc nenadchl, a to sem ho tak pred 15lety mela celkem rada :D
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    DRAGON: Samsung Tab S2 se delal i jako 8" a ma OLED, mrkni po bazarech.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    KRISKA: facebook aktivně bojuje proti cizím klientům, hodně štěstí. já mám fb lite, kde je jakž takž mesenger integrovaný, ale je i přímo mesenger lite.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    H_U_N_T_E_R: ma velky, 8" a vic, shanim neco mensiho, ale koukam vsude po netu a smula...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam