• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    JIMX
    JIMX --- ---
    BUNDA: nešlo by nasdílet si ten google kalendář do toho účtu, který používáš na email? jinak netuším, jestli to nějak jde :-)
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    Nějaká rada, jak mít google účet jen pro práci s kalendáři (nic jiného nesynchronizuju) a zároveň ho nemít v Gmailu? Naopak v Gmailu chci vidět jiný google účet (tan synchronizuju) a další imap účty. Jako můžu to vyřešit jinou apkou na emaily, ale to si nechávám jako krajní možnost.
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    Poradte pls - v Drive appce se mi nezobrazuje můj gsuit učet. Jinak je normálně přidaný, emaily, kalendář,... vidím, ale v appce Drive prostě ten učet není (ne, že bych neviděl soubory, prostě nevidím vůbec ten učet)
    E42
    E42 --- ---
    WABICEK: Používám
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.rauscha.apps.timesheet
    ale že by byl zrovna jednoduchý bych si říct netroufl :/
    Čili sám ještě zkusím ten doporučený Toggl.
    WABICEK
    WABICEK --- ---
    nemate tip na appku sledovani odpracovaneho casu? hledam neco jednoducheho kde si naklikam zakaznika, projekt, task a cas. ocenim treba export vyfiltrovaneho do spreadsheetu nebo csvcka. ukladani do cloudu vyhodou.
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    GORG: https://developer.android.com/about/versions/marshmallow/android-6.0-changes#behavior-usb
    je to schvalne aby ti kdyz se nekdo nepovolanej dostane k telefonu nevytah data.
    da se to jednorazove obejit tim, ze se to nastavi v developer settings, ale funguje to pouze do dalsiho rebootu ..
    driv to slo s rootem zapnout natrvalo, ale google vsechny apky co to umely odstranil z playe a ver tomu, ze je to tak spravne :)
    LBW
    LBW --- ---
    Assistant routines - umi to spustit nejakou appku? Rad bych, aby mi to rano pustilo zpravy pres iRadio
    GORG
    GORG --- ---
    Jde nejak nastavit, aby se telefon automaticky nastavil do USB tethering modu?
    Uz to resim asi hodinu a vypada to, ze to tam clovek musi vzdycky rucne nastavit v settings
    ATAN
    ATAN --- ---
    ATAN: Vcera se to aktualizovalo na 8.1. Zatim dobry.
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    MAKROUSEK: na hodinkách wear os ano, na telefonu se očekává, že do konce roku nebo v lednu to nestihnou ... co jsem četl, tak reálnej je březen/duben...
    LACHAUER
    LACHAUER --- ---
    MAKROUSEK: ne, to už bychom chtěli moc :-)
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    LACHAUER: A on uz assistent mluvi cesky?
    LACHAUER
    LACHAUER --- ---
    Asi už to všichni víte, ale potěšilo mě, že android umí konečně při diktování rozpoznávat interpunkci, takže člověk pak nepíše v sms NEZAPOMEŇ KOUPIT MLÍKO VYKŘIČNÍK
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    NECROMAN: jeste bych se zajimal jestli to ma dobrou wifinu, jestli to umi rychly nabijeni..
    ATAN
    ATAN --- ---
    NECROMAN: ale kdyz na tom hrali Asphalt 8, tak asi to neco zvladne.
    ATAN
    ATAN --- ---
    NECROMAN: netusim, nehraju. koukni na recenzi, jsou tam benchmarky.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    ATAN: nejake 3D hry typu Clash of clans utahne? Aby z toho nebyla 10FPS slideshow :)
    ATAN
    ATAN --- ---
    NECROMAN: Neco jako Google Pixel do 5kkc tak mozna v bazaru. Uz jsem to tady doporucoval, a uz to mam i doma, Lenovo TAB4 10 (TB-X304L/F), mam L verzi s LTE. Stoji 3700,-, ma HD display (neni FullHD), 4 jadrovy Snapdragon, 2GB RAM, 10GB volneho mist (umi SD kartu), 7000mAh (vydrzi hodne), a co je dulezite, dle stranek vyrobce ma byt do konce roku upgrade na Oreo 8.1 (ted je tam Nougat 7.1, ktery jde root+twrp, jak to bude u Oreo nevim).
    Podle me za malo penez hodne muziky. Na web a youtube bohate staci. Dokonce i na jednoduche hry (mam to pro dceru).
    Vic tady https://www.notebookcheck.net/Lenovo-Tab-4-10-Tablet-Review.253346.0.html
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Jaký byste doporučili Android tablet tak do 5 tisíc na občasný internet nebo hry na gauči? Preferoval bych čistý Android a upgradovatelnost aspoň na Android 8. Ideálně něco jako Google Pixel, ale tablet :)
    ATAN
    ATAN --- ---
    Pouzivate nekdo Youtube Vanced (nonroot)? Normalne mi funguje, i na pozadi. Ale stale se mi zobrazuje reklama. Kdyz poustim pres Chromecast, tak se objevuje mezi videi.
    SPM
    SPM --- ---
    HOUMLES: problém je, když to vezmeš takhle do detailu, se podvrhnout se pak dá v tu chvíli všude všechno...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam